Przyszłam udzielić wam pomocy

Guan In
22 czerwca 2013 r.

JAM JEST Guan In.

Przyszłam do was dzisiaj nie jako członek Rady Karmicznej ani Bogini Miłosierdzia. Przyszłam do was dzisiaj jako wasza starsza siostra.

Przyszłam do was, ponieważ potrzebujecie pomocy. Wielu z was cierpi i nawet nie rozumie, że wasze dusze potrzebują pomocy i uzdrowienia.

Poszukujecie przyczyn waszych cierpień na zewnątrz was. Myślicie, że przyczyny wszystkiego tkwią w zewnętrznych okolicznościach, że to wina pracy, rodziny, rządu.

Jednak nie powiem wam nic nowego, gdy pozwolę sobie przypomnieć, że wszystko, co dzieje się z wami teraz, zostało stworzone przez was samych trochę wcześniej w tym wcieleniu lub w poprzednich waszych wcieleniach. Wy sami jesteście twórcami własnych cierpień.

Wasze pragnienia nieuchronnie przyciągają do was nie tylko ich urzeczywistnienie, ale także karmę, która towarzyszy spełnieniu tych pragnień.

Umiłowany Gautama Budda nauczał wyzwolenia z pragnień jako przyczyny cierpienia. Tak wielu z was czytało Naukę podaną przez Gautamę Buddę. Odczuwaliście potrzebę zdobycia wiedzy, która na zawsze uwolni was od cierpień tego świata. Czyż nie tak?

Jestem jednak gotowa, aby dać wam wiedzę, która wam pomoże. I wiedza ta dotyczy otaczającej rzeczywistości.

Wam się wydaje, że świat jest ponury i niezbyt przyjazny. Wam się wydaj, że wszystko dookoła was cierpi i pragnie uzdrowienia. Ale to wy, przede wszystkim cierpią wasze dusze. I to wasze dusze potrzebują uzdrowienia i pomocy.

Przyszłam, aby pomóc waszym duszom.

Wiele, wiele wcieleń temu dokładnie tak samo miałam możliwość okazywania wam pomocy. To nie przypadek, że znaleźliście te dyktanda i macie zainteresowanie do nich. Kiedyś słyszeliście ode mnie pocieszające słowa i mieliście możliwość pozostawania w ciszy odosobnienia i modlitwy.

Teraz zadanie dla was stało się bardziej skomplikowane, bo wam należy odnaleźć w sobie siły, by przeciwstawić szaleństwu, które się dzieje w waszym świecie, ciszę własnego świata i spokoju, które powinniście odnaleźć wewnątrz swojej istoty.

Przyszłam przypomnieć, kim naprawdę jesteście. Przyszłam też przypomnieć, że przed tym wcieleniem podjęliście się zadania przeciwstawić zewnętrznemu światu spokój waszego wewnętrznego świata. Z wewnątrz waszej istoty przyjdą wszystkie zmiany w świecie fizycznym. Jesteście ludźmi powołanymi rozprzestrzeniać Boski świat wewnątrz was do zewnętrznego świata.

Tak, oczywiście, bardzo ważne jest wyrzeczenie się pragnień. Bardzo ważne jest, aby przestrzegać moralne i etyczne podstawy zachowania. Bardzo ważne jest, aby chronić czystość swoich myśli, uczuć i ciała. Bardzo ważne jest, aby zachować zewnętrzne punkty odniesienia i spokój w każdej sytuacji. Wszystko to jest ważne i konieczne.

Ale jest jeszcze inny aspekt, który ucieka waszej zewnętrznej świadomości. I ten aspekt dotyczy wzajemnych relacji z Bogiem wewnątrz was. I to jest najważniejszy aspekt. Ponieważ od tego, na ile możecie połączyć swoją zewnętrzną świadomość z Boską świadomością, ze swoim Wyższym Ja, zależy dosłownie wszystko.

Musicie bardzo skrupulatnie/ostrożnie podchodzić do każdej zewnętrznej okoliczności swojego życia. Wszystko, co może zakłócać osobistą relację z wewnętrznym Nauczycielem, wewnętrznym Guru, powinno odejść z waszego życia.

Przychodziliśmy wiele razy i dawaliśmy tę Naukę. I teraz przyszłam, aby powiedzieć wam, że w waszym życiu nastąpił moment, kiedy od tego, na ile będziecie postępowali zgodnie z podaną przez nas Nauką, akurat zależy wszystko w waszym życiu. Od tego, na ile będziecie działali zgodnie z naszymi radami i zaleceniami, dosłownie zależy samo wasze życie, dalszy rozwój waszej duszy.

Możecie zachować siebie i swoją duszę tylko w przypadku, jeśli całą swój istotą dążycie do Boga i do przestrzegania Jego Prawa.

Nie możecie już odkładać moment swojego wyboru i dążyć w pogoni za przyjemnościami i rozrywkami. Ponieważ nadszedł kosmiczny termin i żniwa idą pełną parą.

Sami dokonujecie wyboru i nikt nie robi tego wyboru za was. Nastał czas egzaminu końcowego. Dokonujecie wyboru wewnątrz swojej istoty i wybór ten jest kontynuacją ewolucji waszej duszy lub jej zakończeniem. Kosmiczne cykle są nieugięte. Prawo wymaga od was wyboru.

Muszę powiedzieć, że Wielkie Centralne Słońce nie pozostawia wam więcej możliwości. Termin nadszedł i nie może być więcej przesuwany.

Oznacza to, że ci z was, którzy nie byli w stanie pokonać w swojej świadomości iluzorycznych przejawów, nie będą w stanie wejść na kolejny ewolucyjny szczebel. Wasi starsi bracia i siostry, którzy już wstąpił do następny stopień ewolucji, Wzniesieni Mistrzowie i Mistrzyni, wykorzystują każdą okazję, aby udzielić wam swojej pomocy i wsparcia. Siedziby/ przybytki Bractwa pracują przez całą dobę z maksymalnym obciążeniem. Przychodzimy dosłownie na każde wasze zawołanie i odpowiadamy na wszystkie wasze wezwania i modlitwy. Wymaga się od was bardzo niewiele: wzywać i modlić się, dążyć i wierzyć.

Nadszedł czas niezwykłych możliwości, kiedy w jednym wcieleniu można wyrwać się z niewoli iluzji. To jest czas potwornych sprzeczności i opozycji, gdy w jednym i tym samym miejscu można zobaczyć przykłady bezgranicznej świętości i w takim że stopniu manifestację przeciwstawnych sił w postaci różnych perwersji i zakłóceń Boskiej energii.

Dostajecie się do obszaru działania przeciwnych sił, stale przez całą dobę. I ciągle przez 24 godziny jesteście w stanie wyboru. Niestety, bardzo mało osób zdaje sobie sprawę z tego, co się dzieje.

Większość ludzi nie rozumie, co się dzieje, i podpada pod wpływ sił, które ostatecznie doprowadzają ich dusze do zguby.

Naszym zadaniem, zadaniem Wzniesionych Zastępów, jest dalsze wyjaśnienie sytuacji, wyjaśnienie procesów zachodzących na Ziemi. Chcielibyśmy wyłowić z morza iluzji jak najwięcej jasnych dusz. Więc przychodzimy i bezustannie powtarzamy i powtarzamy wam takie słowa, które są w stanie obudzić waszą Boskość. Bo gdy się obudzicie, zdobędziecie wiedzę i oświecenie, których potrzebujecie. A gdy zdobędziecie wiedzę na temat procesów zachodzących w świecie w tej chwili, już nie będziecie się miotać i wątpić. Zdobędziecie wewnętrzny trzon, który pozwoli nie tylko wam samym przeciwstawić się otaczającej iluzji, ale także pomagać tym, którzy są słabi i niedołężni, którzy nie rozumieją, co się dzieje, i potrzebują waszej opieki i dozoru.

Przychodziłam do was w tym dniu, aby nadać impuls waszym sercom. Przychodziłam, aby zachęcić was do podniesienia wzroku nad zgiełk i zwrócenia ku wysokim szczytom Boskiej świadomości.

JAM JEST Guan In, z troska o wasze dusze.

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net