Wejdźmy godnie do Nowej Epoki!

Saint Germain
24 grudnia 2012 r.

JAM JEST Saint Germain.

JAM JEST Saint Germain.

Jam JEST znów przyszedł do was, panie i panowie!

Moje dzisiejsze przybycie ma na celu zatwierdzenie naszych wspólnych osiągnięć!

Więc, umiłowani, jako Hierarcha Nowej Epoki z zadowoleniem stwierdzam fakt, iż nam się udało dzięki wspólnym wysiłkom przesunąć całą gromadę świata fizycznego do punktu, w którym powrót do energii przeszłości staje się niemożliwy!

To się stało dosłownie kilka dni temu.

Podczas, gdy ludzkość żyła w oczekiwaniu kolejnego końca świata, dokonaliśmy ogromnego przesunięcia energii oktawy fizycznej planety Ziemia.

Otóż w tej chwili nie można nie zauważyć, jak zmiany na planie fizycznym coraz bardziej się ujawniają.

Minęliśmy punkt, z którego nie ma powrotu wstecz!

Co to oznacza dla ludzkości? Oznacza to, umiłowani, iż wam nie grozi powrót do energii, które wyczerpały się w poprzedniej epoce.

Wam więcej nie grozi ten koszmar, który doświadczała na sobie ludzkość w ciągu 2000 lat.

Nowa Epoka wstąpiła w swoje prawa!

A ja, jako jej Hierarcha, pragnę was zapewnić, że ludzkość jest całkiem gotowa dokonać przejścia do Nowej Epoki drogą zmiany własnej świadomości.

Oczywiście, że niektórzy z was nie są gotowi zaakceptować nowe energie. Wielu próbuje powrócić do przeszłości, w której mieli się dobrze i komfortowo.

A jednak, umiłowani, czy naprawdę mięliście się dobrze? Czy wasza nostalgia za przeszłością nie jest po prostu strachem przed przyszłością?

Odwaga to niezbędna dla was cecha!

Radość powinna pozostać z wami na zawsze!

Wasza istota ma być otwarta na zmiany. Czyż nie jesteście ciekawi tego, co przygotowała dla was Nowa Epoka?

W nowej Epoce nie zostanie miejsca na takie egoistyczne przejawy jak brak tolerancji, rozpusta, nienawiść i wrogość.

Dla Nowej Epoki będą charakterystyczne: tolerancja, swoboda i niezależność. Niezależność od zewnętrznych okoliczności. Będziecie mogli bardziej swobodnie i stanowczo przejawiać swoją Boską naturę. Jednak to, co stoi w sprzeczności z Boskim prawem, będzie spotykało na swojej drodze wciąż nowe trudności.

I jeśli jesteście przywiązani do przeszłości, jeśli przywykliście żyć w strachu, więc macie pozostawić wasze nawyki. Bez zwłoki!

Teraz należy stanowczo zastanowić się nad tym, co w was nie odpowiada wymogom czasu.

Egoizm w każdym jego przejawie zostanie zmieciony przez kolektywizm, wspólną odpowiedzialność za losy świata i planety.

Strach, jakby się on nie ujawniał, ma być zastąpiony przez pewność jutrzejszego dnia i niezależność od zewnętrznych okoliczności.

Co może stanąć na waszej drodze, gdy mocno związaliście swoje życie z Bogiem i Nauczycielami, gdy Boskie Prawo zarządza waszym życiem?

Wszystkie przeszkody, wszystkie trudności z łatwością pokonacie. A te dinozaury wczorajszego trybu życia starające się chwytać przeszłości, będą musiały opuścić światową scenę. Nowi ludzie, których świadomość odpowiada Nowej Epoce, zastąpią stare pokolenie przywódców. W światowym zarządzaniu wkrótce odbędą się zmiany i reorganizacje, dzięki czemu wejdą w życie Boskie kierownicze zasady w coraz większej ilości krajów.

Wiecie, że podczas mojego ostatniego wcielenia w hrabiego Saint Germain właśnie specjalizowałem się w tym, aby regulować optymalnie polityczną sytuację w świecie, a zwłaszcza w Europie.

Wydawałoby się, że moje wysiłki nie przyniosły dużych korzyści, jednak Wzniesione Zastępy otrzymały gigantyczne doświadczenia, dzięki którym są gotowe dokonać dzisiejszych zmian. Do waszej świadomości nie będą podane szczegóły zachodzących zmian. Lecz każdego roku będziecie coraz więcej odczuwali, jak Boskie zasady wchodzą do waszego życia oraz życia całej planety.

Oczywiście to, co stare, będzie się sprzeciwiało. Jednak te żałosne próby już nie są straszne dla podstawowej części ludzkiego społeczeństwa, która z większą pewnością będzie patrzyła w przyszłość!

Smutne jest, iż nasze wskazówki i przewodzenie nie są dostępne dla większej części ludności planety Ziemia. Jednak dla nowej epoki stanie się charakterystyczne rozprzestrzenienie w oka mgnieniu wszystkiego, co pozytywne, i to będzie się działo w najrozmaitszych zakątkach kuli ziemskiej, w umysłach najlepszych przedstawicieli ludzkości.

Dzięki nie tylko Internetowi wszystko, co postępowe, zacznie się momentalnie rozprzestrzeniać po całej kuli ziemskiej.

Coś, co jest podobne do Internetu, lecz tylko na planie subtelnym planety Ziemia, zacznie działać od teraz!

Jest to globalna sieć pozytywnej świadomości. Jest to globalna sieć, po której wyłącznie Boskie zasady i metody się rozprzestrzeniają z szybkością światła po całej kuli ziemskiej.

Możecie podłączyć się do tej sieci globalnej natychmiast. Teraz udzielę wam dostępu.

Login waszego podłączenia się: Nowa Epoka.

Hasło do podłączenia się: Nowy Poziom świadomości.

Jak tylko wypełnicie wewnątrz siebie niezbędne do wejścia do nowej globalnej sieci dane, będziecie mogli skorzystać ze wszystkich zalet tej sieci.

Wasza świadomość, wasza Boska świadomość, na planie subtelnym rozpocznie współdziałanie z podobnymi świadomościami dążącymi do Boga i wiernymi Nauczycielom. A pomnożona przez ilość uczestników tej nowej globalnej sieci nowa świadomość coraz bardziej sukcesywnie zacznie rozprzestrzeniać się po planecie Ziemia.

Jestem z wami!

Jesteśmy razem!

Wejdźmy godnie do Nowej Epoki!

Naprzód!

JAM JEST Saint Germain.

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net