Wasze główne zadanie to podnieść świadomość ludzi planety Ziemia

Elohim Pokój
23 grudnia 2012 r.

JAM JEST Elohim Pokój przyszedł do was, obecnie żyjących na planecie Ziemia, z niskim ukłonem przed tymi, którzy odnaleźli w sobie siły i odwagę, by wejść we wcielenie w tym czasie przejścia.

Wielu z nas z nadzieją i wzruszeniem patrzy na tych z was, którzy pamiętają o swoim służeniu i o tej przysiędze, jaką złożyli przed wcieleniem.

Wasze główne zadanie – podnieść świadomość ludzi planety Ziemia. Zadanie to staje się teraz najgłówniejsze [ze wszystkich zadań]. Ponieważ przyszłość zależy od tego, na ile uda się wykonać to zadanie. Najmniej pragnąłbym, abyście odczuwali strach przed przyszłością. W każdym razie Wzniesione Zastępy pozostają z wami i są gotowe w trudnej chwili wyciągnąć pomocną dłoń. Również przybyłem dziś, aby sprowadzić energię pokoju do waszego świata.

Moje potężne energię dziś w nocy przebiły ołowiany pancerz nieporozumień, nienawiści i wrogości, który twardym pierścieniem otoczył planetę. Moje energie wskrzesiły w duszach wielu z was dążenie do pokoju i spokoju.

Każdy, kto potrafi w tych czasach utrzymywać wewnątrz siebie równowagę energii, zachowywać stan wewnętrznego spokoju i harmonii, jest dla całej ludzkości gwarantem stabilnego rozwoju.

Więc stale myślcie o pokoju, wysyłajcie do zewnętrznego świata promienie harmonii i przeprowadzajcie moje energie do waszego świata.

Teraz chciałbym wskazać, jak każdy z was może i jest w stanie zrównoważyć sytuację na planecie Ziemia. Nie ukrywam, że są chwile, gdy równowagę udaje się utrzymać z trudem. A czasem jedna osoba znajdująca się w wirze życia i niepomyślnych (nieczystych) otaczających okolicznościach, poprzez ogromny wysiłek jednak zachowująca wewnętrzną równowagę i wysyłająca ze swego serca światu miłość, jest w stanie zapobiec wystąpieniu kolejnej wojny lub społecznego wybuchu.

Tak było wiele razy w ciągu tego roku. Każdego razu, gdy przeciwstawne siły starały się rozkołysać łódź i wydawało się, że nowa wojna i nowy rozlew krwi są nieuniknione, znajdował się człowiek, który dzięki swojemu wewnętrznemu stanowi, dzięki swoim wewnętrznym osiągnięciom i szczerej modlitwie uciszał negatywny żywioł.

Utrzymywanie równowagi staje się łatwiejsze, jeśli cała ludzkość utrzymuje bardziej wzniosły poziom świadomości. Poziom świadomości jest tym, co określa warunki zewnętrzne i kieruje przejawem zewnętrznych sił i zarządza okolicznościami w świecie fizycznym. Otóż, każdego razu, zanim włożycie swoją energię w jakąś działalność destabilizującą żywioły – zatrzymajcie się na chwilę i pomyślcie. Albo skierujecie swoją Boską energię na niszczenie, na negatywność, na destabilizację, albo będziecie woleli zachować wewnętrzną harmonię i spokój.

Czasem światem władają energie o niskie jakości i ślepy potok żywiołu niesie wiele strumieni życiowych po niewłaściwej drodze. Wszystkie wojny przeszłości, 20 wieku, i wiele wydarzeń już z współczesnej historii są przykładem tego, jak jedna myśl o niskiej jakości zawładnęła świadomością pewnej krytycznej masy ludności któregoś kraju. Następnie ludzie już przestają być gospodarzami sytuacji, a stają się zakładnikami niewłaściwych energii. Miliony ludzkich ofiar są następstwem jednej złej myśli, która powstała w czyjejś świadomości.

Dokładnie tak samo jedna błoga myśl, zawładnąwszy świadomością mas, jest zdolna zmienić przebieg historii i nakierować ludzkość na łatwiejszą Drogę.

Wzniesione Zastępy przygotowują na planie subtelnym wzorce świetlanej przyszłości. Owe wzorce są gotowe do osadzenia i poszukują dusz, które mogą je wprowadzać w życie.

Lecz abyście współbrzmieli z naszymi wibracjami i stali się zdolni do przewodzenia świetlanych wzorców do [tego] świata, macie rezonować z Wyższymi światami.

Jednak, siły iluzji w przedśmiertelnej furii starają się zawładnąć duszami i sprowadzić ich z Drogi za pomocą niewłaściwych wzorców i przejawów.

Powinniście dobrze uświadamiać sobie, iż w waszym świecie działają siły dobra i siły zła. Tylko wy sami wybieracie, po czyjej stronie wystąpić. Wam należy świadomie sklasyfikować każdy przejaw waszego świata: „Jakie siły stoją za tym przejawem?”. Podtrzymując przez wasze myśli, emocje, czyny niesłuszne, nie-boskie przejawy, przechodzicie w opozycję do ewolucyjnej drogi rozwoju. Wspieracie iluzoryczne siły. Staczacie się w świadomości na bardziej niski poziom.

I odwrotnie, kiedy pozwalacie Boskim przejawom na działanie poprzez was, kiedy podnosicie własną świadomość oraz świadomość ludzi naokoło, dążycie więc w słusznym kierunku i utrzymujecie równowagę za bardzo wielu innych wcielonych indywiduów.

Muszę wam wyznać, że każdy taki generator Dobra i Światła jest w stanie zneutralizować całe gromady sił śmierci i piekła.

Życzę wam z całego serca zawsze występować tylko po stronie jasnych sił. Wtedy razem zapobiegniemy wszelkim wojnom, wszelkiej agresji, wszelkiej nienawiści i niechęci.

Uwierzcie mi, że tylko poziom waszej świadomości przeszkadza wejść na następny poziom ewolucyjny. Jesteście odpowiedzialni za to, dokąd kierujecie swoją ewolucję. Zawsze, w stu procentach przypadków, odpowiadacie za wydawanie energii, która ciągle przepływa przez waszą istotę, przez wasze subtelne ciała i czakry. Tylko wy ponosicie odpowiedzialność za zużycie swojej Boskiej energii. I nie ma we Wszechświecie innego człowieka lub istoty, które by dokonywały wyboru za was.

Zawsze macie możliwość zatrzymania się i zastanowienia: czy działacie zgodnie z Bogiem, czy działacie przeciwko Bogu.

Bardzo dobrze rozumiem, że w okolicznościach, jakie ułożyły się w waszym świecie, czasem bardzo ciężko dokonać wyboru i ocenić sytuację. Dlatego częściej przywołujcie do waszego życia Boga i Wzniesione Zastępy, proście je o Boskie wskazówki i Boskie prowadzenie, a zawsze je dostaniecie.

Byłem z wami tego dnia. JAM JEST Elohim Pokój.

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net