Teraz nadszedł czas na wasze działania

Sanat Kumara
21 grudnia 2012 r.

Przychodzimy do was, znajdujących się teraz we wcieleniu, aby okazać wam pomoc, którą można okazać i należy okazać.

Za każdym razem, zanim przyjdę i otworzę nową Boską łaskę dla nadania naszych Przesłań z oktaw eterycznych do waszego gęstego świata, ja długo medytuję i skrupulatnie dobieram słowa, które w bieżącej chwili mogą okazać maksymalną pomoc i wsparcie. Wiem, że bardzo wielu z was oczekuje na tę wielką łaskę i wielokrotnie odwiedza nasze miejsce w Internecie, aby przekonać się, iż Bóg i Nauczyciele nie opuścili was.

Owszem, ukochani, im bardziej trudno staje się nosicielom Światła, naszym uczniom, w świecie fizycznym, tym z większą chęcią i ochotą przychodzę, aby wyciągnąć moją pomocną dłoń do tych, których cała istota jest przygotowana do odbioru naszych energii odnowy, które nieustannie przynosimy do waszego świata, również poprzez nasze Przesłania.

Wiem, że wielu z was oczekiwało na szczególne moje dzisiejsze Przesłanie. Na to składa się wiele przyczyn. A główna przyczyna to, że jest co raz cięższa sytuacja nosicieli Światła w utrzymywaniu równowagi planu fizycznego planety. I tak naprawdę jest.

Pozwólcie, iż przypomnę o tych chwilach przed waszym wcieleniem, kiedy otrzymywaliście wytyczne i instrukcje.

Powinniście przypomnieć sobie o waszej misji.

Powinniście przypomnieć sobie o tym teraz.

Każdego razu, gdy jakiekolwiek ciężkie energie świata będą próbowały zawładnąć waszą świadomością, powinniście przypomnieć, że do waszego obowiązku należy ignorowanie tych energii. Wszelkie negatywne energie z przeszłości, które pozostały w waszym świecie i otaczają was mocnym pierścieniem, macie pokonać dzięki własnym wewnętrznym wysiłkom.

Właśnie teraz nadszedł czas na wasze działania. Wasze wewnętrzne zasługi, które przejawiają się jako ognie waszych serc, jako rozpromienienie waszych aur, jako nimby dookoła głów, mają być wykorzystane przez was teraz. Każda negatywna cecha, która wynurza się z waszego wnętrza lub przychodzi z otaczającej przestrzeni, wymaga od was natychmiastowej pracy na rzecz zneutralizowania negatywu.

Jest to wewnętrzna praca na planie myśli oraz na planie emocjonalnym i astralnym. Jest to praca waszych ukrytych „duchowych mięśni”, które mieliście wytrenować w ciągu tych wszystkich lat, gdy czytaliście nasze Przesłania.

Właśnie teraz powinniście pracować. Ponieważ na ile skuteczna będzie teraz ta praca w przezwyciężeniu wszelkich negatywnych stanów, zależy przyszłość planety Ziemia.

Jeśli uda się wam pokonać wszelkie negatywy obok siebie, jeśli pokonacie wszelkie negatywne stany własnej świadomości, stanie się to gwarancją, iż na plan fizyczny nie zejdzie kolejna klęska żywiołowa, katastrofa ekologiczna lub wybuch społeczny.

Subtelna praca na rzecz przekształcania własnej świadomości i podświadomości jest zdolna do zapobiegania każdej klęsce żywiołowej.

Dopiero wtedy, gdy Wzniesione Zastępy przekonają się, iż wystarczająca ilość wcielonych indywiduów jest zdolnych do kontrolowania przestrzeni dookoła siebie, zarządzać energiami w materii, nowe dyspensy i Boskie łaski będą otwarte dla planety Ziemia.

Teraz nadszedł czas na waszą zasadniczą pracę, dla której przyszliście w to wcielenie. Równowagę energii należy stale utrzymywać za pomocą waszych wewnętrznych osiągnięć.

Wasze ego będzie starało się sprowadzić was na fałszywą drogę, obwiniając innych ludzi, obwiniając wasze rządy, władzę. Zawsze istnieją siły, które próbują wykorzystać każdą negatywną energię do jeszcze większego rozkołysania łodzi.

Podstawowa teza naszej Nauki, której nieustannie udzielamy na przestrzeni całej historii rozwoju ludzkości: wszystko, co wam się wydarza, dzieje się właśnie dlatego, że kiedyś byliście autorami przyczyny tego wydarzenia.

A ponieważ teraz świat się staje się subtelniejszy, więc dla was otwiera się możliwość pokonania wszelkich negatywnych energii na planie myśli i uczuć jeszcze przed tym, jak te energie osadzą się na planie fizycznym w postaci huraganów i kataklizmów.

Wam udziela się wielkich możliwości w sferze przekształcenia planu fizycznego dzięki zmianie waszej świadomości.

Jeden człowiek, który osiągnął poziom Chrystusowej świadomości, jest zdolny zrównoważyć karmę wielu ludzi, z którymi on jest karmicznie związany i z którymi mieszka bardzo blisko. W tym tkwi przyczyna, iż ludzie od zawsze z wielkim poszanowaniem traktowali każdego świętego, jeśli on osiedlił się w tejże miejscowości, gdzie oni mieszkają.

Wraz z mlekiem matki wchłaniali wiedzę o tym, że święty zamieszkały w ich miejscowości, jest gwarantem, że nic się nie stanie ich ziemi, ich plonom. A ich potomkowie będą zdrowi i szczęśliwi.

Tak nie jest w waszych czasach. Świat zapomniał o starożytnej wiedzy. I wielu z tych, którzy uważają się za świętych, nie są świętymi, a ci, którzy są święci, wywołują rozdrażnienie i nie są uznawani.

Do waszego podstawowego zadania jako nosicieli Światła należy wprowadzanie do świata słusznych wzorców. W tym macie opierać się na wewnętrznej wiedzy, która wyłania się z waszych serc. Do wewnętrznej więzi z tajnym człowiekiem własnego serca potrzebujecie stałej, codziennej pracy nad sobą, nad własną świadomością.

Istnieje prawo dziesięciny, które powiada, że dziesiąta część od wszystkiego ma być oddana Bogu. Jak również dziesiąta część waszego czasu ma być przeznaczona na praktyki duchowe i miłe Bogu sprawy.

I nie zapominajcie o Bogu w krzątaninie dnia. Jeśli jesteście w stanie na szczycie dnia, gdy codzienne energie pochłaniają was bez reszty, zachować choćby w jednym zakamarku świadomości pamięć o Bogu, żadne burze życiowe i niepowodzenie nie są dla was straszne.

Zawsze zachowujcie czystość swoich serc, mimo wszelkich sytuacji, do których trafiacie. To pomoże wam zachować w życiu słuszny kierunek i zawsze iść górną Drogą, wyznaczoną dla was przez Boga!

JAM JEST Sanat Kumara. OM.

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net