Teraz zaczyna się wasza praca dla Boga

Pan Sziwa
22 czerwca 2012 r.

JAM JEST Sziwa!

Przyszedłem!

Dziś pragnę, byście wysłuchali mnie. I nie dlatego, że tak chcę, a ponieważ nadszedł czas, kiedy powinienem wam to powiedzieć.

Tak, za każdym razem podczas mojego przyjścia, jak i podczas przyjścia każdego z Mistrzów, zdarza się cud obcowania pomiędzy naszymi światami. Za każdym razem jest uwalnianie Światła w miejscu odbioru naszych przesłań. I błogosławieństwa, które oświetlają ziemię w momencie przekazywania mojego przesłania, już wkrótce wpłyną na losy narodów Ziemi.

Przybyłem dzisiaj w czasie, gdy nasz Posłannik znajduje się na ziemi Łotwy. I przybyłem w momencie, gdy słońce maksymalnie sprzyja transferowi moich energii na tę ziemię.

Z każdym odbiorem i odczytaniem przesłania dostajecie możliwość otrzymania błogosławieństwa. I to jest coś, co nie może być przekazane słowami. To jest coś, co jest przekazywane poza słowami z mojego serca do waszych serc.

Bądźcie błogosławieni. Przyjmijcie dar mego serca.

Należy wam dużo osiągnąć. Właśnie teraz nadszedł czas, gdy od każdego z was znajdujących się we wcieleniu, zależy cały dalszy przebieg ewolucji na planecie Ziemia. Ponieważ w waszej oktawie zachodzi decydujący odwrót energii. I to, co schodziło w dół, musi teraz zacząć się wznosić do góry, do naszego świata, świata Wniesionych Zastępów.

Waszymi rękami i nogami w najbliższym czasie powinno dokonać się to wielkie odwrócenie cyklu kosmicznego. I ja, jako Pan odpowiedzialny za zwijanie iluzji jestem gotów przekazać wam starożytną wiedzę.

Każdy z was staje się niezastąpiony. Każdy z was, kto może i jest gotów przyjąć moje słowa i moje energie. Ponieważ czas już nadszedł. Ponieważ w tym momencie wszystkie Niebiańskie Zastępy obserwują ewolucję na planecie Ziemia. Najbardziej krytyczny moment w historii planety nadszedł. I wybór każdego z was w tej chwili określa przyszłość całej planety.

Ten wybór, którego powinniście dokonać teraz.

Mówię wam, że nie ma w waszym życiu nic ważniejszego, co moglibyście zrobić. Odstawcie na bok wszystkie próżności, które was otaczają.

Skoncentrujcie swoją świadomość w możliwie najwyższym punkcie, jaki jesteście w stanie osiągnąć. Myślcie o tym, co wieczne.

Myślcie o bezkresnym i bezgranicznym Bogu.

Myślcie o Jego Majestacie.

Jesteście częścią Boga.

Ma On możliwość zamieszkać w każdym z was.

Z waszą pomocą Stwórca tego Wszechświata będzie w stanie odwrócić kosmiczne cykle.

Zastanówcie się nad majestatem nadchodzącej misji. Każdy z was może i jest w stanie urzeczywistnić wielki plan Boga dotyczący zwijania iluzji.

Nadszedł czas i cykle się odwróciły. Nadszedł czas do zwijania iluzorycznego świata. I dokładnie tak, jak było w czasach, kiedy zaczynało się Stworzenie, teraz nadszedł punkt zwrotny, kiedy Stworzenie powinno zostać zwinięte. Przestrzeń i czas zaczynają nowy cykl. Iluzja zaczyna się zwijać.

Każdy z was jest wezwany do wzięcia udziału w tym procesie zwijania iluzji. Brak możliwości, żeby Ja czy ktokolwiek inny z Wyższych Mistrzów przebywał teraz w waszym świecie. Zbyt szorstki/niesubtelny jest [wasz] świat i zbyt niska jest jego wibracja. Tylko wy możecie zrobić tę pracę dla świata. Tylko wy waszymi wyborami i działaniami jesteście w stanie rozpocząć tę pracę do zwijania iluzji.

Tylko za pomocą waszej świadomości Bóg jest w stanie wykonać tę pracę. Ogromną pracę, która wymaga do swojej realizacji miliony lat.

Daje się wam możliwość, aby rozpocząć tę misję teraz. Jeśli ponownie przeczytacie wszystkie dyktanda, które udzielaliśmy latami poprzez naszego posłannika, znajdziecie w nich wszelkie potrzebne zalecenia do tego, aby wykonać swoją pracę i spełnić swoje Boskie przeznaczenie.

Każde z dyktand zawiera wiedzę i informację, które są potrzebne wam teraz. Między wierszami leży ukryta wiedza, która jest rozpakowywana w waszej świadomości podczas snu i czuwania w ciągu wielu lat.

Klucz, który daję wam dzisiaj, jest na powierzchni. Wasze codzienne wybory, jakich dokonujecie, każdy wasz wybór i działanie w ciągu dnia, jeśli mają Boską naturę, wykonują właśnie tę pracę, którą powołani jesteście wykonać. Ale jeśli po staremu wolicie skupiać się na iluzji, na przyjemności i rozrywkach, na kaprysach swojego ego, jakiekolwiek by one nie były, stajecie w opozycji do Boga i Jego planów.

Liczy się każda wasza myśl.

Liczy się każde wasze uczucie.

Liczy się każde wasze działanie.

Teraz zaczyna się wasza praca dla Boga. Każde działanie lub uwaga skierowana do iluzorycznego świata będzie w opozycji do planów Boga.

Dowolne działanie skierowane na Wspólne Dobro będzie witane przez Niebiosa i będzie służyć nam jako znak, że ludzkość jest zdolna do rozwoju ewolucyjnego i do nowego etapu w jej rozwoju.

Od waszego uświadomienia, od waszego podążania, od waszej wiary dużo zależy teraz. Przyszedłem do was tego dnia, aby przypomnieć o waszym obowiązku i waszej pracy, którą nikt poza wami nie jest w stanie wykonać – ogromnej pracy w zwijaniu iluzji. I to jest najbardziej istotne zadanie – oddzielić w swojej świadomości to, co wieczne, ot tego, co przemijające.

Wasza praca w oddzieleniu rzeczywistości od iluzji wewnątrz i na zewnątrz was jest najważniejsza teraz. Tam, gdzie skierowana jest wasza uwaga, tam płynie wasza energia. Jeśli ciągle skupiacie się na iluzorycznym świecie, to pracujecie przeciwko Bogu, pomnażając iluzję. Jeśli ciągle skupiacie się na Najwyższym, na Boskim świecie, to całe Niebiosa będą was sławić.

Nadszedł czas, kiedy Niebiosa czekają na wykonanie waszej pracy.

Proszę, uświadomcie sobie swoją odpowiedzialność i zacznijcie już teraz. Macie całą potrzebną wiedzę. Zaczynajcie!

W każdej chwili czasu tworzycie. Sterujecie swoją energią. Należy wam tylko dostroić się do Boga, żeby wasze strumienie energii zawsze znajdowały się w Boskim strumieniu.

JAM JEST Sziwa!

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net