Życzę wam osiągnięcia takiego stopnia świadomości, który pozwoli wam dążyć najwyższą Drogą

Sanat Kumara
21 czerwca 2012 r.

JAM JEST Sanat Kumara przybyły do was znów.

Światy, gwiazdy, Niebiosa tryumfują z powodu nadzwyczajnej możliwości, która znowu otworzyła się dzięki Boskiej Łasce.

Przybyłem do was tego dnia letniego przesilenia, aby wzmocnić swoje energie i abyście mogli odczuć nasze Zjednoczenie. Zjednoczenie każdej cząstki życia z naszym Jedynym Ojcem w Niebiosach.

Nadzwyczajna kosmiczna możliwość została przejawiona po decyzji na dzisiejszym posiedzeniu Rady Karmicznej i następującym po nim zatwierdzeniu na Wielkim Centralnym Słońcu – gwieździe Syriusz.

Przybyłem nie po to, abyście dostali możliwość przeczytania kolejnego Przesłania. Przybyłem po to, abyście uświadomili swoje Boskie przeznaczenie. Na waszym etapie rozwoju ewolucyjnego czytanie naszych Przesłań to za mało. Powinniście dokładać wszystkich swoich starań, aby wasza świadomość była zdolna zmieścić Boskie Prawdy. A jedną z tych Boskich prawd jest to, iż wasza planeta zmienia swoje wibracje. Właśnie ta zmiana otwiera dla was możliwość podążać Boską Drogą rozwoju.

Staliście doroślejsi. Przygotowaliście się do tego, aby zrobić następny krok w swoim rozwoju ewolucyjnym. Dosłownie jeszcze wczoraj Rada Karmiczna i Rada Wyższa tego Wszechświata miały wątpliwości: czy udostępnić czy nie nową możliwość? Czy przedłużyć daną łaskę czy nie? I oto dziś podjęto decyzję! Należy powiedzieć, że na kosmicznej wadze wyważano dosłownie każde posunięcie waszych dusz, nie tylko zaś postępki i działania w tych złożonych poprzednich miesiącach.

Musieliśmy stwierdzić kolosalny sprzeciw ze strony przeciwległych sił. Musimy docenić te wysiłki, które podejmowały nieliczne dusze. Szale wagi zostały wyrównane. Potrzeba było całkiem niewiele, aby Boska możliwość się przedłużyła. Zaproponowałem pomoc. I dzięki mojemu momentum osiągnięć, które włożyłem do kosmicznego banku, ja oraz inni Nauczyciele otrzymali możliwość znów przychodzić i udzielać Przesłań ludzkości Ziemi.

Na tę możliwość ludzkość nie zasłużyła. Teraz jest udzielana wam jako zaliczka. Więc powinniście stale pamiętać o tym, że każde wasze działanie, każda wasza myśl lub uczucie w najbliższym czasie mogą określić dalszy los świata.

Gdy bierzecie w banku kredyt, ryzykujecie, że możecie nie zwrócić pieniędzy. Wystąpiłem waszym poręczycielem, że zdołacie wywiązać się ze swoich zobowiązań, które podejmowaliście przed wcieleniem. Życzę wam osiągnięcia stopnia świadomości, który pozwoli dążyć najwyższą Drogą.

Umiłowani, wystarczy tylko kilku indywiduom zademonstrować nową świadomość i nowe myślenie. To jest bardzo trudne, jednak niezbędne do zrobienia. Dlatego jak tylko tych niewielu zademonstruje nowy typ relacji zbudowany na nowej świadomości i nowym myśleniu, miliony innych ludzi będą w stanie skorzystać z tego momentum osiągnięć. Kolektywne nieświadome ludzkości jest zdolne do kumulacji zarówno negatywnych przejawów ludzkiej świadomości, jak i pozytywnych dążeń niektórych osobników. Zatem, każdy człowiek zdolny pokazać w tych trudnych warunkach należyty poziom świadomości, składa własne osiągnięcia na ołtarzu Służenia ludzkości. I cała ludzkość nabywa możliwość do dalszej ewolucji.

Na tym polega zasada, na tym leży Droga. Każdy, który osiągał w przeszłości pewny poziom świadomości, przygotowywał ludzkości drogę na setki i tysiące lat do przodu. Dwa tysiące lat minęło od czasów wcielenia Jezusa, jeszcze więcej upłynęło od czasów wcielenia Gautamy Buddy, lecz ludzkość dotychczas korzysta z ich momentum osiągnięć.

Każdy z was jest zdolny zademonstrować nową świadomość. Każdy z was jest zdolny wejść na następny ewolucyjny stopień, aby święcić przykładem. Wasza epoka charakteryzuje się tym, że wszystkie wasze osiągnięcia bardzo szybko rozprzestrzeniają się po całej kuli ziemskiej. Każdy wasz krok w słusznym kierunku będzie spotykał nadzwyczajne wsparcie Niebios.

Lecz tak samo sprawiedliwe będzie, że indywidua, które oddzieliły siebie od Boga, bardzo szybko będą zbierać plony własnej negatywnej karmy. To, co nie pasuje do nowego etapu rozwoju ewolucyjnego, będzie degradowało i znikało z oblicza Ziemi. To, co odpowiada nowemu etapowi, będzie kwitnąć dzięki Łasce Niebios.

Widzicie dookoła siebie i te i tamte przejawy. I każdy z was ma możliwość wyboru śmierci lub nieśmiertelności, życia dla siebie lub życia dla Ogólnego Dobra, niebytu lub Życia wiecznego.

Bardziej klarownie i dokładnie jeszcze nigdy nie mówiono. I na tym polega prawo tych czasów.

Chciałbym utrwalić to, co powiedziałem, jednym przykładem. Ten przykład podaje samo życie. Obecnie, gdy czas mojej obecności się kończy, muszę wam powiedzieć, iż wieczne życie i nieśmiertelność są teraz dla was tak bliską możliwością, którą osiąga się natychmiast. Nigdy wcześniej w starych czasach nie istniało takiej możliwości. Im większa nędza i ubóstwo dookoła, tym większą wartość w oczach Boga mają wasze osiągnięcia.

Spójrzcie na lotosy, które kwitnią na bagnie. Wbrew panującemu butwieniu i procesom fermentacji, Bóg przejawia cud kwiatu Życia."

Każdy z was jest cudem w rękach Boga. Wszystko zależy tylko od waszego uświadomienia i dążenia do Boskości.

JAM JEST Sanat Kumara

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net