Jednoznacznie wskazuję wam drogę i kierunek waszego ruchu

Mistrz Moria
2 stycznia 2012 r.

JAM JEST El Moria!

Przybyłem, by ogłosić koniec zimowego cyklu dyktand, które udzielaliśmy poprzez naszego posłannika.

Cykl był krótki, ale przez to nie jest mniej ważny. Możliwie, iż teraz wam się wyda, że tak naprawdę nic kardynalnie nowego lub godnego uwagi nie zostało przez was wysłuchane podczas tego cyklu naszych przesłań. Ale nie spieszcie się wnioskować. Wkrótce ukryte klucze i nowe energie, które udało nam się wprowadzić do waszego świata za pomocą naszych przesłań, dadzą znać o sobie. I wydarzy się to z pewnością i niezależnie od waszej zewnętrznej świadomości.

Cud, o którym mówiliśmy, wymaga przygotowania. Zasialiśmy w waszej świadomości nasiona Boskiej Mądrości, które z pewnością zakiełkują. I to będzie podobne do cudu.

I nie wszystkie zasiane przez nas nasiona będą mogły wzejść, ponieważ nie wszystkie dusze są przygotowane na to, żeby nasiona Boskiej Mądrości wykiełkowały w nich. Jednak muszę wam powiedzieć, że wcale nie jest tak mało tych, którzy przygotowali siebie, swoje dusze przez ten czas, gdy udzielaliśmy dyktand poprzez naszego posłannika. Dostateczna jest liczba tych z was, którzy nie raz przeczytali nasze przesłania, robiąc tak regularnie w ciągu tych 7 lat, i osiągnęli koniecznego i dostatecznego poziomu świadomości, żeby przejść na jakościowo inny poziom rozwoju.

Przewidywaliśmy zawczasu, że nie wszystko będzie pomyślnie, czekaliśmy na więcej. Lecz nawet to, co uzyskaliśmy teraz, jest wystarczające. I z satysfakcją stwierdzamy taki ważny fakt, że ukryte na razie procesy rozwoju świadomości najlepszych przedstawicieli ludzkości idą w poprawnym kierunku i w stałym tempie!

Muszę wam powiedzieć z całą pewnością i jasnością, że nastała epoka, gdy tylko te indywidua, które były w stanie odebrać naszą Naukę, będą w stanie skutecznie kontynuować ewolucję na planecie Ziemia. I jakby mało was nie było, mamy nadzieję, że pędy pojawią się szybko.

Trudno wyobrazić sobie teraz, że wszystko może się zmienić. Ale właśnie tak się stanie i będzie to podobne do cudu.

Śmielej kierujcie swoją świadomość na to, co nowe i niezwykłe! Odrzucajcie wszystko, co stare i przestarzałe! Gdy będziecie mogli to zrobić – odważnie i zdecydowanie – natychmiast do waszego świata nadejdzie to, co nowe i najnowsze.

Natura nie znosi próżni. Jak tylko zadecydujecie, aby pozbyć się którejś swojej negatywnej cechy lub nawyku, na miejsce tej niedoskonałości możecie przyciągnąć Boską doskonałą cechę/jakość. Tak rozstając się z tym, co stare, wprowadzacie do waszego świata to, co nowe. Dążąc do wzniosłych rzeczy, zastępujecie nimi to, co stare i przestarzałe.

Śmielej! Wasze dążenia właśnie teraz będą mile widziane i wspierane zdecydowanie przez Niebiosa! Ponieważ nadszedł czas! Nadszedł czas wielkich zmian! Nadszedł czas odwrócenia cyklu. I na fali energii kosmicznej wkrótce wzniesiecie się do Boskiego poziomu świadomości wymaganego na tym etapie od ludzkości.

Wtedy, gdy wasza świadomość zdoła wznieść się do Boskiego poziomu, wszystkie niezbędne zmiany we wszystkich sferach życia będą zachodziły jakby same z siebie.

Średni poziom świadomości określa wszystkie sfery życia społeczeństwa. Właśnie społeczeństwo, gdzie dominuje strach i wrogość, nienawiść i anty-miłość zdolne jest do wytwarzania broni i budowania granic.

Społeczeństwo, które jest zdominowane przez miłość i harmonię, otwiera granice i Boska Wolność ma możliwość wyrażania siebie, gdzie jeszcze wczoraj panował chaos i strach.

Śmielej! Gorzej niż teraz już nie może być. Przejawy nieboskie już wkrótce będą zmuszone opuścić wasz świat fizyczny.

A teraz, kiedy zastanawiacie się, w jakim kierunku iść i do czego podążać, jednoznacznie wskazuję wam drogę i kierunek waszego ruchu.

Tylko zasłona w waszej świadomości nie pozwala wam zrozumieć moje słowa i przyswoić najprostsze pojęcia Boskiego świata.

Śmielej rozstawajcie się ze świątecznym blichtrem i blaskiem sztucznych świateł. Wyjdźcie na przestworza Wszechświata!

Odkrywajcie sobie odległe światy, podbijcie wewnątrz sobie lśniące biało-śnieżne szczyty Boskiej świadomości!

Macie się czym zająć! Macie teraz dużo pracy! Rozpocznijcie wasz ruch/postęp! Wszystko, czego wam potrzeba, już jest wam dane. Dane są wszystkie wytyczne, wskazano na wszystkie kamienie podwodne i ukryte prądy.

Rozpocznijcie ruch! Naprzód!

JAM JEST El Moria.

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net