Śmielej wchodźcie do Nowej Epoki – Epoki Wodnika!

Saint Germain
30 grudnia 2011 r.

JAM JEST Saint Germain, znowu przyszedłszy do was, panie i panowie!

Przyszedłem przeddzień nowego roku, żeby obwieścić was o tym, że zamierzam w następnym roku bardzo aktywnie kontrolować sytuację na planecie!

Przychodzę przypomnieć wam o tym, że właśnie to ja jestem Hierarchą nadchodzącej Epoki. Dlatego właśnie ja przyszedłem dzisiaj, aby powiedzieć wam, że nowe energie, energie nadchodzącej epoki Wodnika wreszcie w pełnym zakresie wstąpiły w swoje prawa!

Wreszcie ludzkość prawie w całości zanurzyła się w nowe energie!

Wyda się to wam niezwykłe i nowe. Zostaniecie zaskoczeni i zakłopotani. Ponieważ wszystko zacznie się zmieniać. Przyszedłem obwieścić was, że najważniejszy wymóg czasu to wasza gotowość do przyszłych zmian.

Ci, którzy potrafią utrzymywać swoja świadomość w wibracjach Radości, Miłości, harmonii i szczęścia, potrafią delektować się nadchodzącymi zmianami w pełnym zakresie. Ci z was, którzy po staremu są nastawieni na nieżyczliwość, zwątpienie, strach, mogą z łatwością rozstać się z tymi energiami starej epoki.

Przyszedłem obwieścić o początku Nowej Epoki – Epoki Wodnika! I jako Hierarcha nadchodzącej epoki przygotowuję wam niespodziankę! Niespodzianka ta dotyczy każdego, kto dotknie energii zawartych w moim noworocznym przesłaniu! Dla was nastaje okres, że jednego pragnienia wypowiedzianego cicho albo na głos, pragnienia rozstać się ze starymi energiami wystarczy, aby przejść w swojej świadomości na inny wibracyjny poziom.

Akurat teraz ta możliwość jest otwarta! Właśnie teraz nastał taki Boski termin, gdy możecie zmienić swoją świadomość i swoje podejście do życia. Wystarczy wam tylko wypowiedzieć swoje życzenia na głos albo w myślach.

Wszystkie Zastępy Niebiańskie są gotowe, aby okazać wam pomoc! Ja jako Mistrz odpowiadający za nadejście Nowej Epoki, jako Mistrz, który odbiera sztafetę od przeszłości, aby prowadzić w przyszłość, przyjmę na siebie troskę o wasze dusze. Teraz! Zwróćcie się do mnie bezzwłocznie! Pomoc będzie okazana wszystkim, kto wypowie życzenie zrezygnować z przeszłości i nabyć nowe energie, energie odnowy, energie dążenia i radości!

Nowa Epoka charakteryzuje się tym, że każdy z was, kto tego zażyczy, dostanie możliwość bezbolesnego i prawie natychmiastowego podniesienia swoich wibracji do poziomu, który jest konieczny do jakościowego istnienia w Nowym Świecie.

Przed wami otwiera się możliwość rozstania się z przeszłością! Właśnie teraz!

Teraz, jak pocieszyłem was nową łaską, jestem gotów powiedzieć jeszcze kilka radosnych słów dotyczących naszej współpracy.

Wam może wydawać się, że Wzniesione Zastępy są gdzieś daleko i nie słyszą was. Słyszę każde wasze wezwanie skierowane do mnie. I gdy będziecie doznawali jakiegokolwiek negatywnego, nisko wartościowego stanu świadomości, proszę przypomnieć o moim istnieniu i zwrócić do mnie płomienne wezwanie-prośbę o pozbawienie z negatywu. Tak stopniowo będziemy pokonywali, jeden po drugim, stany świadomości o niskich wibracjach.

Odkryję wielką tajemnicę. Tajemnicę tę wszyscy znacie już od dawna nawet beze mnie. Tajemnica polega na tym, że każdy z was samodzielnie w swoim wnętrzu wybiera: czy poddać się negatywnemu stanowi świadomości, czy nie. W pewnym momencie postanawiacie dla siebie:

ustąpić złemu nastrojowi, czy nie, zacząć osądzać tę czy tamtą osobę albo nie robić tego, ustąpić uczuciu obrazy albo nie, ulec smutkowi albo nie.

Podejmujecie tę decyzję samodzielnie, nikt inny. A gdy podejmujecie decyzję ulec starym energiom, więc pogrążacie się w nie po uszy. I nawet ja nie jestem w stanie pomóc. Dlatego, gdy tylko podchodzi jakakolwiek negatywna energia, proszę natychmiast zwrócić się do mnie o pomoc. Pomogę wam podnieść świadomość! W ten sposób możemy pokonać stare energie. A ponieważ natura nie toleruje pustki, natychmiast na miejsce każdego negatywnego stanu świadomości przywołujcie przeciwstawny, pozytywny stan.

Strach to największe zło waszego świata. Doskonała Miłość zastępuje każdy strach. Generalnie każda negatywna cecha/jakość może być rozpuszczona tym uniwersalnym rozpuszczalnikiem. Praktycznie wszystkie negatywne energie otaczające was można pochłonąć i rozpuścić energią Miłości.

Radość i Miłość przychodzą do was, gdy wasza wiara jest mocna. Gdy opieracie się w swojej świadomości na Boga i Wzniesione Zastępy.

Dlatego przypominam wam o tym, że powinniście ciągle zwracać się do mnie o pomoc. Ponieważ teraz właśnie ja jestem tą istotą, na której spoczywa odpowiedzialność za przejście świadomości ludzkości na jakościowo nowy poziom.

Ja i wy, my razem jesteśmy w stanie dokonać cudu, który koniecznie się wydarzy! A teraz odsłonię wam tajemnicę! Tajemnica ta dotyczy nowej łaski, którą dostała planeta Ziemia.

Dopiero co na posiedzeniu Rady Karmicznej zapadła decyzja o udzieleniu do dyspozycji planecie Ziemia dodatkowej energii. Nowej porcji Boskiej energii. Wszystko, co będzie wibrowało na częstotliwościach Radości, Miłości i Boskiej Wolności, otrzyma w nadchodzącym roku i następnych latach rewelacyjne wsparcie Niebios. Wszystko, co odmawia przyjęcia nowych energii, będzie stopniowo pozbawione swoich uprzywilejowanych stanów w świecie. Stare instytucje, instytucje społeczne, które założone są na starych energiach i wibracjach odchodzącej epoki, stopniowo zostaną zastąpione przez nowe instytucje.

Wspieram tych, kto nie boi się zmian, kto jest gotów bronic zasad Boskiej Wolności, kolektywizmu w swoim życiu. Popieram wszystkich, kto jest gotów do współdziałania, bazującego nie na zasadzie korzyści osobistych, lecz na zasadach Wspólnego Dobra i Pomyślności.

Nowe zasady przychodzą do waszego świata. Do ich osadzenia potrzebne są gotowe serca, serca ludzi mężnie oddanych ewolucji. Żywię wielką nadzieję, iż wśród was czytających wiersze tego mojego przesłania znajdzie się kilkaset osób, przez które osobiście będę pracował i przekazywał swoje energie do waszego świata!

Jestem gotów do pracy i współdziałań z ewolucjami planety Ziemia!

A czy wy jesteście gotowi? Pokładam wielką nadzieję w tym, że nawet jeśli dzisiaj nie jesteście gotowi i nie możecie stanąć w szeregi pionierów, więc jutro pokonacie resztki starych energii i śmiało ogłosicie Niebiosom o swojej gotowości stania się współpracownikami Hierarchii Sił Światła, współpracownikami Wzniesionych Zastępów, współpracownikami Mistrzów Mądrości!

Żegnam się z wami. Lecz proszę nie zapominać o tym moim przesłaniu i czytać go na nowo za każdym razem, gdy energie przeszłości będą dążyły do zawładnięcia waszą świadomością.

Pilnujcie się i chrońcie siebie przed każda negatywna energią przeszłości.

Śmielej wchodźcie do Nowej Epoki – Epoki Wodnika!

JAM JEST Saint Germain.

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net