Przyjmijcie nowe energie, energie odnowy i podążajcie za nimi

Pallas Atena
28 grudnia 2011 r.

JAM JEST Pallas Atena przyszłam do was udzielić swojego Przesłania. Przychodzę rzadko, jednak dzisiaj nastąpiła moja kolej wezwania do was, tych, co mnie słyszą i wsłuchują się w moje słowa.

Wiele setek i nawet tysięcy lat temu znano mnie i wielbiono na Ziemi. Obecnie moje imię jest znane jedynie niektórym. A jednak dla wielu moje słowa będą ważne. Ponieważ już czas na nie. Już czas na poznanie Prawdy, a jej załamanie w waszej świadomości przybliży ludzkość Ziemi do ważnego etapu, na którego progu ona teraz stoi.

Wam trudno przedstawić sobie możliwość, która otwiera się przed ludzkością. Jednak upłynie mały historyczny okres i wszystko się zmieni. Dzięki temu, że się zmieni wasza świadomość, umiłowani. Ona już się zmienia. Przyczyną zmiany waszej świadomości są kosmiczne terminy, które już nadeszły. Te terminy przygotowują was na przejście na nowy poziom energetyczny.

Podobnie jak mieszkańcy równiny, trafiając w góry, doznają dyskomfortu i dolegliwości, tak samo i wy czujecie się trochę „w złym sosie”. Zmieniły się czasy i zmieniły się wibracje planety. Jest to podobne do tego, jakbyście się przemieścili w przestrzeni na nowe miejsce, bardziej wzniesione. Choć wam się wydaje, że dookoła wciąż ta sama rzeczywistość, jednak wszystko się zmienia i już się zmieniło. Przez to w waszej świadomości zachodzą kolosalne zmiany. Każdy następny krok daje się z wielkim trudem. Ponieważ przestrzeń się zmieniła.

Gdy podchodząc do jabłoni, zaczynacie ją trząść, z gałęzi spadają dojrzałe jabłka i robaczywe, uschnięte i niedojrzałe owoce. To samo się dzieje teraz z ludzkością. Wibracje się podniosły i to niczym trzęsienie zmusza was do opuszczenia miejsc, do których przywykliście, i wędrowania.

Zmiany zachodzą we wszystkich sferach życia społecznego. I to nie dlatego, że ktoś rozkazał, a dlatego, że czas nadszedł i inaczej się nie da. Każda zmiana będzie zgodna z zamysłem Twórcy co do kolejnego etapu rozwoju ewolucyjnego. Nawet jeśli będziecie się sprzeciwiali całą swoją istotą i bronili starych rozwiązań i starych stereotypów zachowania, i starych nawyków, wszystko jedno zmuszeni będziecie odstąpić przed zamysłem Twórcy.

Dookoła siebie obserwujecie akurat ten proces, gdy wskutek podniesienia wibracji zaostrzyły się wszystkie problemy wewnętrzne, a śladem za nimi problemy społeczeństwa, do którego należycie, oraz problemy całej ludzkiej społeczności. To dotyczy wszystkich sfer ludzkiego życia.

Nastał nowy etap. Im szybciej społeczna świadomość będzie w stanie zrozumieć i przystosować się do nowych warunków, tym mniejsza ilość strat, społecznych wybuchów i kataklizmów wam wypadnie w najbliższym czasie. Kluczem, który pomoże wam działać w nowych warunkach, stanie się zrozumienie, że nadchodząca epoka jest związana z przejściem na bardziej Boskie relacje pomiędzy ludźmi. Doznacie potrzeby przywrócenia moralności do społeczeństwa. Zaznacie czar relacji zbudowanych na przyjaźni, współpracy, wzajemnej pomocy, miłości.

Wszystko, co teraz znajduje się na marginesie waszych zainteresowań, znowu powróci do waszego życia. I to nie będą zalety na pokaz, które czasem demonstrujecie w swoich relacjach. Będą to prawdziwe Boskie zalety, kiełkujące z waszych serc i stopniowo opanowujące świat.

Ludzkość powróci do wiecznych wartości. Wszystko stare, co podziela, co bazuje na strachu i oddzieleniu od Boga, stopniowo będzie zastąpione nowymi wartościami, Boskimi wartościami, wiecznymi wartościami.

Ludzie są zmęczeni dwulicowością/fałszem i brakiem grzeczności. Nadchodząca epoka odrodzi sztuki piękne. Nowe pokolenie skieruje się do ujawnienia wzorców Boskiego świata na planie fizycznym. Jakby się nie sprzeciwiało stare, jego czas już minął. Nadchodzą nowa świadomość, nowe relacje, nowy świat!

Teraz trwa najtrudniejszy etap – etap przejścia do nowej świadomości i nowego myślenia. Przez to wasze czasy są niezwykłe i ciekawe.

Zwracam się do dusz tych ludzi, którzy mnie pamiętają. Kiedyś odwiedzaliście świątynie ku mojej czci, a ja miałam możliwość bezpośredniego obcowania z waszymi duszami. Teraz macie przypomnieć sobie swoje powołanie/przeznaczenie. Wasze serca zawierają Prawdę, która ma zostać przejawiona w świecie fizycznym. Jesteście tymi osobami, dla których nadszedł czas działania.

Zmiany dookoła was posłusznie odzwierciedlą zmiany, które przyjdą z waszych serc. Każdy człowiek jest generatorem energii. Tylko od was samych zależy, jaka energię przesłać do świata.

Gdy wasze wibracje współbrzmią z zachodzącymi zmianami, doznajecie entuzjazmu, radości, miłości. Jesteście szczęśliwi i skierowani do celu.

A gdy wasze wibracje konfliktują z nowymi energiami, doznajecie niezadowolenia, strachu, agresji. Kluczem do zmiany waszego stanu będzie pragnienie skierowania się do zamysłu Twórcy. Uwierzcie mi, nie warto się sprzeciwiać. Zaakceptujcie nowe energie, energie odnowy i idźcie za nimi!

Powinniście zaakceptować to, co nowe. Powinniście obserwować każdy ruch swoich myśli i odcinać od siebie wszystko, co uprowadza z drogi postępu ku Prawdzie.

JAM JEST Pallas Atena byłam z wami tego dnia.

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net