Nadszedł czas na dokonanie rewolucji w waszej świadomości!

Umiłowany Babadżi
25 czerwca 2011

JAM JEST Babadżi.

Dziś przyszedłem do zdecydowanej rozmowy. Moja stanowczość ma udzielić się tym z was, którzy współbrzmią z moją wibracją zmiany.

Kiedy znajdowałem się we wcieleniu, mówiłem o tym, że rewolucja nadchodzi. Wszystkie terminy, wyznaczone na początek rewolucji, już minęły. Więc przygotowujcie się do zmian, które będą naprawdę rewolucyjne! Zmiany te maja odbyć się w waszej świadomości. Jak tylko one zajdą w waszej świadomości, natychmiast wszystko wokół was zacznie płonąć w ogniach rewolucji. Będzie zmiecione wszystko, co teraz zarządza „balem”, całe dobrze wam znane otoczenie. Wszystko, do czego przywykliście. Wszystkie wasze przyzwyczajenia i przywiązania.

To jest nieuniknione, ponieważ nie odpowiada Boskiemu planowi i nie odpowiada ewolucyjnej drodze rozwoju ludzkości.

Wtedy, gdy nie działają namowy i gdy człowiek upiera się i nie podporządkowuje się prawu, stosuje się siłę. Wtedy, gdy ludzkość nie podporządkowuje się Boskiemu Prawu, a terminy przeznaczone do uświadomienia upływają, należy zastosować sforsowanych metod oddziaływania.

To, do czego przywykliście i uważacie za nieodłączną część swojej egzystencji, tak naprawdę w większej części nie odpowiada temu, co powinno być na danym etapie rozwoju ewolucyjnego. Dlatego bardzo wiele sfer ludzkiej działalności podlega rzeczywiście rewolucyjnym zmianom.

Przywykliście do spożywania mięsa i wyrobów mięsnych. Musicie z tego zrezygnować, ponieważ wibracje planu fizycznego podnoszą się, a żeby wasze ciało fizyczne odpowiadało tym wibracjom, wam należy przejść na wysokowibracyjne rodzaje pokarmu roślinnego.

Przywykliście używać alkoholu. Zmuszeni będziecie pozostawić go natychmiast i na zawsze. To samo dotyczy nikotyny, narkotyków.

Przyzwyczailiście się bez kontroli korzystać z energii seksualnej. Przyjdzie wam powrócić do czystości/wstrzemięźliwości, ponieważ od tego, na ile potraficie zachować wasz potencjał seksualny, zależy, na ile żywotne będzie następne pokolenie ludzi. Wszyscy niezdolni do życia nie będą w stanie istnieć w nowym świecie.

Przyzwyczailiście się rozkoszować oglądaniem telewizji. Wam należy zrezygnować z tej skłonności. Ponieważ wam potrzebna będzie zdolność koncentracji na Wyższej rzeczywistości, a wszystko to, czym jest wypełniony eter telewizyjny i radiowy, przeszkadza wam skupić się na Wyższej rzeczywistości.

Widzicie, że te zmiany, które nadchodzą, zmiotą, co najmniej, połowę waszego przemysłu, całą industrię masowych rozrywek, produkcję środków odurzających, produkcję podłego pokarmu.

To naprawdę rewolucyjne zmiany. To wszystko powinno się wydarzyć. Tylko w tym przypadku ludzkość udowodni swoją zdolność do dalszej ewolucji.

Na jednej szali wagi wszystkie „dobra” waszej cywilizacji, które wymieniłem wyżej a do których ludzkość jest przywiązana i z którymi nie kwapi się rozstać. Na drugiej szali wagi – samo istnienie planety Ziemia, fizycznego planu planety Ziemia.

Wam należy podjąć zdecyzję w krótkim historycznym terminie. Im więcej czasu poświęcacie na rozważania, tym mniej szans dokonania przejścia w sposób łagodny. Tym większe prawdopodobieństwo globalnego kataklizmu, który zniszczy nieudaną cywilizację.

A wszystkiemu winą – wasza niechęć zmian. Wasza niechęć przestrzegania Boskiego Prawa.

Boskie Prawo zakłada zbudowanie społeczeństwa na zupełnie innych zasadach, w którym człowiek będzie mógł coraz bardziej przejawiać swoją Boską naturę. Wasza cywilizacja sprzyja temu, że człowiek przejawia swoją diabelską naturę. Dlatego kwestia wyboru staje się aktualna. Wybór w szerszym zakresie dotyczy tego, czy pragniecie podążać drogą ewolucyjnego rozwoju, czy chcecie znaleźć się na śmietniku nieudanych cywilizacji przeszłości.

Droga jest otwarta dla tych z was, którzy wewnątrz siebie dokonują właściwego, Boskiego wyboru i stosują go bez względu na to, że całe otoczenie wciąż pozostaje na starej drodze oderwane od Boga i Boskiego przewodnictwa. I nawet, jeśli coś się przydarzy planecie, dostaniecie przepustkę do innych światów, które odpowiadają waszym wibracjom.

Pod uwagę jest brany każdy człowiek, który jest w stanie udowodnić swoje prawo wejścia na następny ewolucyjny stopień.

Mówiono wam o nadzwyczajnej możliwości, która się otwiera. Mówiono wam o tym, że teraz łatwo jest wam się zmienić, ponieważ całe Niebiosa okazują wam pomoc i wsparcie. A czas, w których żyjecie, to naprawdę błogosławiony czas. Jedni szybkimi krokami idą w górę. Inni na tyleż szybko staczają się w dół.

Każdy dostaje szansę przeżycia.

Każdemu podaje się pomocną dłoń.

Ale Prawo wolnej woli nie pozwala interweniować, jeśli z waszej strony nie słychać krzyku o pomoc.

I nawet wtedy, gdy sytuacja jest zupełnie beznadziejna wskutek stworzonej przez was karmy i gdy nawet ostatni grzesznik w ostatecznej chwili zwróci się ku Niebiosom o pomoc, nie mamy prawa odmówić.

Więc wołajcie o pomoc – i pomoc nadejdzie!

Módlcie się o ocalenie – i ocaleni nadejdzie!

Zawierzcie Bogu – i Bóg okaże swoją opiekę i przywództwo!

Potrzeba tylko waszej chęci, aby się zmienić.

Potrzeba tylko waszej chęci służyć ewolucjom planety Ziemia!

Nie przepuśćcie tej możliwości, która otwiera się teraz!

Trudno jest uświadomić coś wtedy, gdy wszystko idzie dobrze. Uświadomienie przychodzi znacznie szybciej, kiedy sytuacja staje się absurdalna, że nawet głuchy i ślepy zaczynają rozumieć, że coś jest nie tak.

Dlatego nie przestaję przychodzić i krzyczeć wam do uszu: „Już czas!”

Już czas na dokonanie rewolucji waszej świadomości!

JAM JEST Babadżi.

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net