Jesteście skazani na Złoty Wiek!

Umiłowany Saint Germain
18 czerwca 2011

JAM JEST Saint Germain!

Przyszedłem tego dnia, panie i panowie, żeby jeszcze raz przed wami zaświadczyć o oddaniu Wzniesionych Zastępów Prawdzie i Służbie ewolucjom planety Ziemia.

Tę naszą Służbę zamierzamy wdrażać w życie! Mamy zamiar energicznie wdrażać w życie podstawowe zasady, na których powinno być zbudowane społeczeństwo przyszłego Złotego Wieku, który niezmiennie promuję w waszej świadomości.

Jesteście skazani na Złoty Wiek, ponieważ taka jest Wola Boga i takie jest życzenie Wzniesionych zastępów teraz!

I jakby wam nie wydawało się dziwne, jesteśmy pełni optymizmu i wciąż łączymy renesans Złotego Wieku z Rosją. Im większy opór wywołują wszystkie nasze zasady i idee w umysłach ludu tego kraju, tym szybciej wahadło poleci w przeciwną stronę. I wszystko, co wydawało się mrzonką, odwróci się zupełnie inną stroną. A cechy, które teraz przeszkadzają przeobrażeniom, Bóg odwróci na swoją korzyść. Proszę nie wątpić, że zmiany i przeobrażenia nastąpią. Gwiazdy, kosmiczna możliwość i wszystkie Zastępy Niebiańskie już są gotowe do nadejścia Złotego Wieku. Pozostała drobnostka: to, jak zrealizują się niezbędne przeobrażenia na planie fizycznym. I nawet, jeśli to się nie odbędzie według naszych oczekiwań za życia obecnego pokolenia, to się wydarzy w najbliższej widocznej przyszłości.

Nie zmuszajcie do czekania Wzniesione Zastępy! Odważniej włączajcie się do procesu kształtowania nowej świadomości, nowego myślenia. Właśnie, gdy w świadomości pozwolicie na to, że wszystko może się zmienić i wszystko może się zmienić zgodnie z Boskim Prawem, te zmiany zaistnieją.

Umiłowani, przed wami ogrom pracy – zmienić waszą świadomość. I powiem wam w tajemnicy, że główną pracę już wykonaliśmy. Przekazaliśmy do waszego świata wystarczającą ilość Boskiej energii zmian. A teraz ta energia podniosła pianę ze wszystkiego, co stare i nieaktualne, co powinno odlecieć z wiatrem ewolucyjnych przemian.

Więc wam nie należy za bardzo się zamartwiać, że wszystko jest źle. Dążcie w swojej świadomości ku Boskim wrażeniom. Zachowujcie wewnątrz siebie dziecięca wiarę w cuda. I cud koniecznie się wydarzy!

Wam należy rozwijać i kultywować w sobie poczucie wielkości wszystkiego, co się dzieje wewnątrz was oraz dookoła was. Właśnie taki moment, kiedy odbywa się zwrot od starego ku nowemu, jest przeżywany bardzo dramatycznie. Proszę nie bać się zmian, które mają nastąpić! Myślcie o tych ogromnych możliwościach, które się otwierają!

Zastanówcie się nad tym, że nowe możliwości otworzą przed wami perspektywy zupełnie innego życia, gdy będziecie z większą pewnością patrzyli w przyszłość, gdy zniknie strach i niepewność, gdy odwieczne przyzwyczajenia i przywiązania właściwe narodowi rozpuszczą się i rozproszą niczym chmury. I słońce Boskiej możliwości oświetli perspektywy, które pojawią się przed wami.

Nie skupiajcie waszej uwagi na negatywnych przejawach, które istnieją. Wpuśćcie do waszej świadomości myśl, że wszystko może się zmienić, że wszystko koniecznie się zmieni, że zmieni się na lepsze.

Jeszcze raz powtarzam: kosmiczna szansa/możliwość dla Rosji i ślad za nią dla całej planety pozostaje otwarta. Jestem gotów wcielić się i stanąć na czele rządu Złotego Wieku, gdy na Ziemi powstaną warunki do mojego wcielenia.

Ja sam przygotowuję niezbędne warunki na subtelnym planie planety Ziemia. Witam każdego, kto jest gotów zamienić negatywny stan świadomości na stan oczekiwania zmian na lepsze.

Cały problem, umiłowani, tkwi w waszej świadomości. Kultywując słuszny nastrój, słuszne wzorce zachowania i uporządkowując moralne normy zachowania w społeczeństwie, można osiągnąć bardzo znacznych zmian w kilka lat.

Oczywiście, sprzeciw sił, które bronią starych zasad, jest ogromny. Lecz właśnie dzięki temu ogromnemu sprzeciwowi mamy możliwość przeciwstawić mu współmierną siłę zmian. Wcześniej czy później uda nam się przebić ten sprzeciw i zmiany wtargną się na plan fizyczny niczym woda przez uszkodzoną tamę.

Wierzymy, że wśród was znajdzie się wystarczająca ilość osobników gotowych posłużyć w czołowych oddziałach, które przyjmą na siebie wszystkie ciosy i wytrzymają je z honorem!

Mówię o nieuniknionym procesie, gdy nowa świadomość zastępuje starą. Najpierw nowa świadomość kiełkuje w umysłach i sercach bardzo niewielu śmiałków, kto przeciwstawił staremu myśleniu nowe myślenie, starym wzorcom zachowania – nowe wzorce zachowania. Na początku nasi przedstawiciele na planie fizycznym będą wyglądali jak białe kruki. Jednak wzmocnimy każde ich działanie, słowo i uczynek. Przecież jeden człowiek, który pali się do urzeczywistnienia idei Złotego Wieku dla planety Ziemia, jest zdolny zapalić serca wielu ludzi znajdujących się obok niego.

Potrzebujemy nosicieli Światła, gotowych do ofiary – siebie, wszystkiego, co mają, do promowania nowych idei, nowego trybu życia, który koniecznie zastąpi stary tryb życia.

Włączajcie się do pracy na rzecz przekształcenia życia na planecie Ziemia na podstawie Boskich zasad i Boskiego przewodnictwa!

Przecież to jest takie proste, umiłowani!

Potrzeba tylko waszej chęci, a napełnimy was niedostającą determinacją!

Potrzeba tylko małego dążenia od was, a wypełnimy was energia i siłą!

Potrzeba przejawu miłości i współczucia do ludzi, którzy potrzebują miłości i współczucia, a udostępnimy wam Boską możliwość do przekształcenia społeczeństwa!

Czy są wśród was śmiali i odważni?

Czy moje dzisiejsze przesłanie zostało usłyszane przez wasze serca?

Jeśli jesteście gotowi wstąpić do naszych czołowych oddziałów ochotników – napiszcie do mnie list, a osobiście zajmę się waszym szkoleniem i udzielę wszystkich niezbędnych wskazówek.

Jestem przekonany, że dzisiejszej nocy do mojego przybytku ustawi się spora kolejka pragnących pomóc ewolucjom planety Ziemia!

Czekam na was!

JAM JEST Saint Germain.

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net