Tradycyjne przesłanie na początek roku

 

Gautama Budda

1 stycznia 2011 roku

 

JAM JEST Gautama Budda.

Przyszedłem w tym dniu żeby ponownie porozmawiać o najważniejszym. O tym co zachodzi na planecie Ziemia oraz o tym co czeka tę planetę.

 

Wielokrotnie mówiliśmy o tym, że wibracje planety się zwiększają. Podwyższanie wibracji jest niezbędnym procesem. Proces ten został zaplanowany przez najwyższe organy kierownicze tego Wszechświata.

 

Niestety, dobrze zapowiadające się wydarzenie, związane z podwyższaniem wibracji, nie jest zbyt komfortowe i radosne dla zwyczajnych ludzkich jednostek znajdujących się we wcieleniu.

 

Podwyższenie tła wibracyjnego wpływa na wszystkie wasze ciała.

 

Wasze ciało fizyczne, jak i bardziej subtelne ciała dostają się w niewłaściwy dla nich obszar wibracji. Gdy znajdujecie się we właściwych dla was wibracjach, odczuwacie stan komfortu. A wtedy gdy trafiacie na niewłaściwy wam poziom, zaczynacie odczuwać dyskomfort. Może się to objawiać jako choroby waszego ciała fizycznego lub różne niskiej jakości stany psychiczne: uczucie strachu, agresja, przygnębienie, niechęć do życia.

 

Niskie jakościowo stany świadomości mogą prowadzić do masowych niepokojów oraz do technogennych katastrof różnego stopnia. Ponieważ wasza technokratyczna cywilizacja polega zbytnio na różnej technice, wymagającej od obsługujących ją pracowników wysokiej jakości pracy. Dlatego teraz cała planeta a szczególnie te obszary gdzie istnieje cywilizacja wysokorozwinięta, wchodzi w obszar podwyższonego ryzyka.

 

Niskiej jakości stany ludzkiej świadomości prowadzą nie tylko do technogennych katastrof, lecz również do naturalnych kataklizmów. Wiecie, że w ciągu ostatnich stu lat kilkakrotnie wzrosła liczba różnych klęsk żywiołowych, wybuchów wulkanów, trzęsień ziemi, tsunami. Jest to skutek napięcia na planie astralnym spowodowany stanem waszej świadomości.

 

Dlatego przychodzimy raz za razem i dajemy recepty oraz uprzedzamy o zasadach techniki bezpieczeństwa, jakich należy przestrzegać żeby życie na planecie Ziemi dalej trwało.

 

Prosimy was o ograniczenia wpływu masowej świadomości na was i wasze dzieci. Dotyczy to ograniczenia oglądania programów telewizyjnych, słuchania audycji radiowych, słuchania niskiej jakości muzyki. Prosimy was również o ograniczenie jedzenia pokarmów mięsnych, nieużywania alkoholu, narkotyków, nikotyny, nie granie w komputerowe gry zawierające agresję.

 

Są to wymagania bardzo proste. I wyjaśnię dlaczego trzeba ich przestrzegać. Wszystkie wspomniane przeze mnie rzeczy wspierają zaniżanie waszych wibracji. Zatem zmuszeni jesteście być w dysonansie z ogólnym tłem wibracyjnym Ziemi, które podwyższa się z roku na rok. Dlatego jeśli w przeszłości mogliście robić wszystkie te rzeczy, teraz stają się one dla was niebezpieczne. I z każdym następnym rokiem coraz bardziej niebezpieczne i niebezpieczne.

 

Wielu próbuje wejść w stan komfortowy zwiększając ilość alkoholu lub nikotyny, słuchając nowych rodzajów tak zwanej «muzyki», jednak przez to coraz bardziej wpędzacie siebie w negatywne stany świadomości.

 

Proponujemy wam proste recepty. Proponujemy wam wykorzystać wszystkie dostępne wam środki w celu utrzymywania waszej świadomości na możliwie wysokim poziomie. Wtedy wyrównujecie swoją wibrację z tłem wibracyjnym planety i będziecie mogli utrzymać się na ewolucyjnej drodze rozwoju.

 

Wielkie miasta, które stanowią skupisko masowej świadomości, niestety, nie są w stanie wytrzymać tempa, z jakim zachodzi podwyższenie poziomu wibracji planety. Mieszkanie w wielkich miastach z czasem stanie się bardzo niebezpieczne. Mówiliśmy wam w swoich przesłaniach o konieczności życia w harmonii z przyrodą.

 

Upłynie jeszcze kilku lat i będziecie szukać tych naszych przesłań jak przepisu babci na noworoczny pieróg, będziecie też próbowali stosować to, o co was prosimy.

 

Jednak dokładnie tak jak nie ma już w sprzedaży produktów, z których babcia robiła ten pieróg, którego smak zapamiętaliście z dzieciństwa, tak samo te nasze recepty może będą już za kilka lat bezużyteczne.

 

Tak jak produkty w sklepach nazywają się po staremu i nie są takie same, lecz sztucznymi surogatami, tak samo pokarm duchowy proponowany wam przez wasze środki masowego przekazu nie jest taki, lecz stanowi surogat, którym karmicie się z przyzwyczajenia, lecz nie odczuwacie zadowolenia.

 

Istniejąca cywilizacja zaszła w ślepy zaułek. Jedynym wyjściem z tej sytuacji – to podnieść głową i skierować ją do góry – ku Bogu. Powinniście świadomie dokonać wyboru i zdecydować, co w waszym życiu jest najważniejsze – wy ze wszystkimi waszymi zmysłowymi pragnieniami czy Bóg.

 

Powinniście postarać się odpowiedzieć sobie na te pytania do końca tego roku.

 

Udzielamy naszych przesłań z nadzieją, iż przynajmniej kilkaset lub kilkadziesiąt osób będzie w stanie obudzić się z iluzji otaczającego świata i przebudzić pozostałych.

 

Bitwa idzie o każdą duszę. I każdy z was, kto czyta nasze przesłania jest dla nas cenny. Dla was gotowi jesteśmy zrobić dużo, lecz powinniście uczynić pierwszy krok i poprosić nas o pomoc.

 

Tylko wtedy, gdy uświadomicie sobie, iż podążacie nieprawidłową drogą i poprosicie nas o pomoc, prześlemy przewodnika, który wyprowadzi was na światłą drogę.

 

Dopóki wątpicie i uważacie, iż opowiadamy wam straszne bajki, nie możemy okazać wam pomocy, której naprawdę potrzebujecie.

 

Przyszedłem z tradycyjnym przesłaniem na początek roku i udzieliłem wam wszystkich potrzebnych zaleceń.

 

JAM JEST Gautama Budda.