O wynikach posiedzenia Rady Karmicznej

 

Budda Wajroczana, 3 lipca 2010r.

 

JAM JEST Wajroczana. Przyszedłem w tym dniu, aby obwieścić wam wyniki z pacy Rady Karmicznej. Mnie przypadł honor uczynić to.

 

Ci z was, którzy uważnie zapoznali się z Nauką, którą udzielamy poprzez tego posłannika wiedzą że decyzja Rady Karmicznej zawsze w pełni uzgadniana jest z Wielkim Centralnym Słońcem. Dlatego przez kolejne półrocze będzie działała przyjęta przez nas decyzja.

 

A więc, jestem gotowy poinformować was o przyjętych decyzjach w ramach, w których można to ujawnić niewywyższonej ludzkości.

 

Was interesuje oczywiście czy będzie kontynuowane udzielanie Nauki poprzez tego posłannika.

 

Wykorzystujemy każdą możliwość żeby udzielać Naukę. Nie używanie przygotowanego przez nas posłannika, będącego we wcieleniu i korzystanie z naszej ufności już w ciągu sześciu lat, nie odpowiadałoby wymaganiom Kosmicznego Prawa.

 

Dlatego będziemy kontynuować pracę poprzez naszego posłannika. I muszę wam powiedzieć, że dostaliśmy zezwolenie z Wielkiego Centralnego Słońca na wykorzystania jeszcze jednego zbiornika Boskiej energii dla dobra ewolucji na planecie Ziemia.

 

Jednak nie będziemy dalej tracić naszej energii na nadawanie cyklów przesłań. Będziemy stosować nadawanie energii w inny sposób. Bardziej docelowo, bardziej dokładnie, i nawet bardziej mocno.

 

Dlatego, ci z was, którzy przyzwyczaili się czytać przesłania, otrzymywać Boską energię w nich zawartą, lecz nie wykorzystując jej zgodnie z jej przeznaczeniem dla rozwoju swojej świadomości i do tego, wykorzystywać tę energię dla nieboskich celów, będą mieli zamknięte to źródło Boskiej energii.

 

Jednak jest pewna ilość ludzkich jednostek, którzy przygotowali się do przyjęcia naszej Nauki. Przygotowali oni grunt w swoich duszach, do których nasze ziarenka Boskiej Mądrości trafiały w ciągu tych sześciu lat.

 

I teraz nastał czas, gdy nasiona Boskiej Mądrości powinny wykiełkować. Będziemy ze zniecierpliwieniem czekać na te kiełki.

 

Każdy z was otrzyma naszą pomoc i wsparcie. A energia, która do teraz lała się szerokim strumieniem i podlewała każdego, kto podkładał swoje naczynie pod ten potok, będzie teraz wlewała się celowo do naczyń tych, którzy zdolni są maksymalnie efektywnie wykorzystać naszą energię do rozwoju swojej świadomości oraz jako pomoc otaczającym ich ludziom.

 

Nie możemy pozostawić ludzkości bez naszej pomocy i wsparcia w tym tak trudnym czasie. I dla tych z was, którzy nierozważnie czytali naszej Nauki, nie wnikając zbytnio w jej treść, nastał czas prób. Teraz powinniście własnymi wysiłkami opanować udzieloną Naukę, czytając każde z naszych przesłań tyle razy ile jest konieczne po to, aby było ono przyjęte przez waszą świadomość.

 

Nastał czas udowodnić, że jesteście zdolni do ewolucji.

 

Nastał nowy etap w naszej pracy. O ile w pierwszej połowie dwunastoletniego cyklu pracy poprzez naszego posłannika sialiśmy nasze nasiona i podlewaliśmy je Boską energią, to w drugiej połowie tego dwunastoletniego cyklu, tzn. w ciągu najbliższych sześciu lat, do was należy wyhodować ziarna Mądrości w waszych duszach.

 

W pierwszej połowie dwunastoletniego cyklu, Duch napełniał wasze dusze Boską energią. Teraz nastał cykl wznoszący, kiedy wasze dusze powinny wydać kiełki Boskiej świadomości.

 

Nam pozostaje praca opiekowania się tymi kiełkami waszej świadomości, które będą pojawiać się tu i tam na kuli ziemskiej.

 

Ani jeden kiełek nie może być utracony. Każda dusza powinna dostać maksymalną możliwą pomoc i opiekę.

 

Dlatego przez najbliższe lata powinniście zebrać wszystkie swoje siły żeby przezwyciężyć te karmiczne okoliczności, które przeszkadzają wam wznieść się ponad iluzję. I dopóki młode pędy Boskiej świadomości nie pokonają pewnego poziomu, nie będą dla was już straszne chwasty ludzkiej świadomości otaczających was ludzi.

 

Mamy nadzieję po sześciu lat zebrać dobry urodzaj. Zakończyliśmy zasiew. Teraz czekamy na wyrośnięcie Boskiej świadomości, żeby zebrać urodzaj w Boskiej spiżarni w postaci jaśniejących ciał kauzalnych waszego Ducha.

 

W taki sposób zmienia się cykl za cyklem. I wszystko, co zdolne jest do dalszej ewolucji, otrzymuje możliwość rozwoju. A to, co nie jest zdolne do ewolucji, stopniowo ustępuje miejsca przyszłym rasom, które gotowe są przyjść we wcielenie na tę cudowną planetę z eterycznych oktaw Światła.

 

Ziemi sądzone jest stać się promienistą gwiazdą Wolności, która będzie wzorcem dla wielu innych ewolucji, zamieszkujących światy tego wszechświata.

 

A teraz powinienem powiedzieć wam jeszcze jedną rzecz. Dla wielu z was będzie to nowość lub odkrycie. Ponieważ nie myśleliście, że na waszej planecie cokolwiek da się zmienić. Jednak termin nastał. Wrota Boskiej możliwości się zamknęły dla wcielania się na Ziemi tych jednostek, które są opóźnione w swoim rozwoju. Teraz planeta będzie zaludniana przez inne jednostki, które wkrótce będą w przeważającej części na planecie Ziemia.

 

Na kosmicznym zegarze, nastawionym na wieczność, upływają ostatnie minuty możliwości dla tych dusz, które są we wcieleniu, lecz nie pragną nastawić swojego zegarka z Wielkim Centralnym Słońcem.

 

Byłem rad wykonać polecenie Rady Karmicznej, by powiedzieć wam o wyniku naszego posiedzenia.

 

Nie myślcie, że wszystko jest zakończone. Wszystko dopiero się zaczyna! Czekają was wybitne odkrycia w najbliższym czasie!

 

JAM JEST Wajroczana. OM.