Nauka o odpowiedzialności

Sanat Kumara, 1 czerwca 2010r.

 

 JAM JEST Sanat Kumara, przyszedłem znów do was poprzez naszego posłannika.

 

Przyszedłem dziś przypomnieć wam po raz kolejny o obecnej sytuacji na planecie oraz o waszej odpowiedzialności za sytuację na planecie Ziemia. Gdy ludzkość będzie w stanie/zdolna uświadomić sobie odpowiedzialność w całej jej pełni za wszystko, co zachodzi na planecie Ziemia, będziemy mogli z ulgą odpocząć, ponieważ przez cały ten czas kiedy ludzkość ma świadomość odpowiadającej poziomowi świadomości dziecka, jesteśmy zmuszeni opiekować się nią i pilnować żeby dzieci na Ziemi nie wytworzyły z powodu swojej nierozumności biedy w takiej skali, żeby życie na planecie stało się niemożliwe.

 

A teraz gdy was trochę dostroiłem do fali mojego pojmowania o sytuacji na planecie, jestem gotowy udzielić krótkiej Nauki, którą usłyszeć będzie dla was pożyteczne.

 

Ponieważ wasza świadomość nie jest w stanie przez dłuższy czasu skupić się na czymś konkretnym, jesteśmy zmuszeni przychodzić wielokrotnie i przypominać bardzo proste prawdy, które zapewnie znacie, lecz nie wiadomo czemu zapominacie zastosować je w praktyce oraz utrzymać je w swojej świadomości.

 

Przyszedłem po długiej przerwie w naszej pracy z ludzkością Ziemi poprzez tego posłannika. Przez cały ten czas miałem możliwość obserwować z planu subtelnego rozwój wydarzeń na planecie. Wy również mieliście możliwość obserwować rozwój wydarzeń, lecz tylko z waszego planu fizycznego. Ludzie, którzy mają skłonności analizować i wnikać w istotę rzeczy, mogli zaobserwować, iż sytuacja na planecie rozgrzewa się coraz bardziej każdego dnia. O sytuacji na planecie sygnalizują praktycznie nieustające trzęsienia ziemi oraz erupcje wulkanów, konflikty wojenne oraz akty terrorystyczne, wybuchy społeczne oraz zamachy stanów wydarzające się tu i tam na kuli ziemskiej.

 

Wydaje się wam, że jest to normalne i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Rzeczywiście wszystkie te objawy nierozwiniętej świadomości ludzkiej istniały również wcześniej. Sto a nawet kilkuset lat wcześniej. Lecz częstotliwość i skala tych negatywnych zjawisk oraz siła negatywnych (znajdujących się)/stojących za tymi zjawiskami, nigdy nie były aż tak wielkie.

 

Ja wam to mówię. Moja pamięć jest znacznie lepsza od pamięci obecnie wcielonej ludzkości na Ziemi. Mam również możliwość zajrzeć do kroniki Akaszy i porównać waszą sytuację z którąkolwiek z sytuacji istniejących kiedyś na planecie Ziemia. Wynik porównania nie będzie korzystny dla obecnie powstałej sytuacji. Nam Wywyższonym Hierarchiom jest potrzebne coraz więcej energii, żeby utrzymać sytuację na planecie i nie dopuścić do najstraszniejszej dla ludzkości, gdy sama platforma fizyczna przerwie swoje istnienie.

 

Wydaje się wam, iż mówię o czymś do czego nie macie bezpośredniego stosunku. Gdzieś tam ktoś poprzez swoje działania doprowadził do naruszenia bilansu planety i objawiło się to jako erupcja wulkanu oraz tornadem.

 

Kochani, nie powinniście myśleć tak kategorycznie. Obecnie wszystkie jednostki wcielone na Ziemi są tak wplątane karmiczne, iż niemożliwe jest rozgraniczyć kto poprzez kogo swoim działaniem doprowadza do katastrofy, która wydarza się na planecie.

Pole informatyczne ludzkości coraz bardziej przypomina ogólne pole informacyjne, w którym jest niemożliwe określenie wkładu poszczególnej jednostek. Rozwój współczesnych środków komunikacji doprowadził do tego, że wiadomości dochodzą do najbardziej oddalonego zakątka na kuli ziemskiej w ułamku sekundy. I każdy człowiek, który rezonuje na te wiadomości, wnosi swój wkład w sytuację energetyczną na planecie.

 

Nie wszystkie wiadomości mają wystarczający rezonans. Większość informacji jest ukrywana przed ludzkością, ponieważ gdyby ona poznała całą informację o tym jaki niszczący wpływ ma wszystko co się wydarza obecnie na planecie, to rezonans w umysłach ludzi osiągnąłby (niesterowalne zachowanie) brak sterowalności.

 

Wielkim szczęściem dla was jest wasza słaba pamięć i niemożliwość uświadomienia całego ciężaru powstałej na planecie sytuacji.

 

Wymagana jest bardzo podniesiona świadomość, która mogłaby objąć całą istniejącą nierównowagę na planecie i bilansować ją za pomocą swoich wewnętrznych osiągnięć. Nie będę ukrywał przed wami, że jest pewna ilość jednostek, będących we wcieleniu, które wykonują zadania energetycznego bilansowania planety. Właśnie dzięki tych samo-zapartym duszom, planeta ma możliwość istnienia.

 

Wy, którzy teraz czytacie te wiersze, powinniście przydzielać więcej czasu na pracę wewnętrzną nad sobą. Ponieważ tylko dzięki waszym wewnętrznym osiągnięciom możliwe jest zrównoważyć sytuację w każdym punkcie na planecie, gdzie mieszkacie.

 

Są pewni ludzie, którzy siłą swojej ignorancji dalej kołyszą łodzią. Lecz właśnie oni wykorzystują ostatnie okruszki swojej pozytywnej/dobrej karmy, zanieczyszczając pole informacyjne planety, które i tak jest za bardzo zanieczyszczone.

 

Każda wasza nie-jakościowa myśl jest pomnażana milion-krotnie. Analogię tego procesu można zaobserwować w Internecie. Istnieją miejsca w tej przestrzenni wirtualnej, gdzie pewien człowiek, wykorzystujący zazwyczaj zmyślone imię, mówi jakiejś głupoty, nonsensy lub świadome kłamstwa. I natychmiast możecie zaobserwować jak tysiące naiwniaków rzuca się na te „wiadomości” i rozprowadza je w całej przestrzeni Internetu.

 

W ten sposób tworzycie karmę nawet nie zauważając tego i nie zdając sobie sprawy ze swoich działań. Jedna z podstawowych i zasadniczych/ważnych Nauk, której udzielono poprzez naszego posłannika, to Nauka o ostrożnym stosunku wobec wykorzystywanej Boskiej energii. Jesteście odpowiedzialni za każdy erg Boskiej energii, którą otrzymujecie z Boskiego świata. To, w jaki sposób wykorzystujecie Boską energię albo utka wasze nieśmiertelne ciało Światła albo utka dla was pajęczynę, która na zawsze przytrzyma was przy planie fizycznym planety Ziemia i zamknie dla was możliwość dalszego rozwoju w bardziej subtelnych i wywyższonych światach.

 

Dziś udzieliłem Nauki, która ma na celu przypomnieć wam o waszej odpowiedzialności. Uważam, że w obecnej sytuacji na planecie nie będzie dla was zbyteczne usłyszeć tę Naukę po raz kolejny.

 

JAM JEST Sanat Kumara. OM.