Jest Droga która leży w waszych sercach

JAM JEST TEN, KTÓRY JEST

12 stycznia 2010r.

 

JAM JEST TEN, KTÓRY JEST.

JAM JEST przyczyna i jądro Bytu. JAM JEST Światło, znajdujące się w każdym człowieku.

Wszystko czym JAM JEST, każdy może się stać.

Wielka Przyczyna pierwotna Bytu wymówiła swoje wezwanie. Wezwanie to powinno dojść do serca każdej jednostki. Wezwanie to jest wezwaniem do Domu, do Wiecznego Światła i wiecznego Życia.

Jak wielu proroków mówiło o prostych Prawdach, lecz ludzka percepcja, pokrowcem iluzji przeszkadza spostrzec Prawdę za najprostszymi słowami. Przebywanie w Bogu jest naturalne dla waszych dusz. Jest to coś do czego ciągle tęsknicie i poszukujecie w waszym świecie.

A wszystko czego szukacie znajduje się tam gdzie jesteście, w odległości kilku centymetrów wewnątrz was, w waszych sercach. Wasze Światło, wasz Dom, wasza część rzeczywista.

Zrozumienie Życia wiecznego i stopniowe oddzielenie od siebie wszystkiego tego co nie jest wiecznym, jest to co powinno was pasjonować w pierwszej kolejności. Wtedy, gdy kierujecie się do Światła, gdy wiecie że jesteście nieśmiertelni i tylko czasowo jesteście na tej planecie, wtedy poruszacie się po Drodze do Boga.

Gdy nie możecie wyrwać się z trzęsawiska iluzji, gdy opanowują was ludzkie uczucia i myśli, gdy próbujecie znaleźć jakikolwiek ceł należący do świata iluzji i podążacie za nim, do nikąd nie idziecie. Pozostajecie w stanie nieruchomym waszej świadomości.

Wszystko w was co jest wieczne, to wasza świadomość i wasze najlepsze doświadczenie życiowe, które jesteście w stanie zdobyć.

Przejawienie waszych Boskich cech, takich jak samo-poświęcenie, bezinteresowność, bezwarunkowa Miłość, współcierpienie – wszystko to pozostaje z wami jako osiągnięcia waszego ducha. I wtedy gdy jesteście zdolni dzięki waszym wysiłkom utkać sobie nieśmiertelne ciało składające się z waszych Boskich cech, tylko wtedy a nie wcześniej, możecie przejść do tego świata z którego rozmawiam z wami teraz.

Dopóki was opanowują namiętności, strach, niezadowolenie, wątpliwości, marnota, nie możecie poświęcić siebie na stworzenie Boskiego nieśmiertelnego ciała Światła. Dlatego teraz już wiecie co wam przeszkadza. I możecie martwić się o to jak wyzwolić się z tego co wam przeszkadza.

Przez tysiące i miliony lat postoju w świecie iluzorycznym tak obciążyliście siebie ciężkim ładunkiem, składającym się z negatywnej energii, która towarzyszy wam z wcielenia do wcielenia. Nastała pora zastanowić się jak powinniście wyzwolić się całego tego zbędnego bagażu.

Gdy przenosicie się do nowego mieszkania lub do nowego domu przed wami staje pytanie, co wziąć ze sobą z tego co nagromadziliście, a co wyrzucić jak niepotrzebna rzecz. Teraz powinniście zrobić to samo wewnątrz was samych. Wprowadzić wewnątrz do swojej istoty porządek. Starannie przeanalizować te wasze trwałe negatywne stany, które was odwiedzają i wyzwolić się z nich. Gdy wiecie do czego dążycie oraz gdy wiecie co wam przeszkadza, możecie rozpocząć wasze poruszanie po Drodze do wiecznego Życia.

Lecz wielu jest tych co nie rozumie tej prostej Prawdy którą przedstawiam prostymi słowami.

To prawda że tak się dzieje. Teraz jest czas aby wznieść się wyżej, na wyższy stopień ewolucji. A do tego trzeba nauczyć się rozumieć proste Prawdy.

Nie trzeba szukać dowodów na istnienie Boga i nie należy tracić sił na to żeby udowodnić sobie istnienie wiecznego Życia. Jest Droga która leży w waszych sercach. Bóg zatroszczył się o to żeby każdy z was mógł otrzymać bezpośredni dostęp do Boskiego świata. Poprzez osobiste mistyczne doświadczenie, poprzez osobiste zetknięcie z Wiecznym.

Dlatego tym z was komu potrzebne są dowody dla waszego ciała mentalnego, możecie ich sobie poszukiwać. Wzywam was byście szli najkrótszą Drogą, która leży wewnątrz was, w waszych sercach. I wierzcie mi że dla każdego z was jest możliwość odchylić trochę drzwiczki Boskiego świata choćby raz w życiu. I odczuć oddech wieczności.

Nikt z was nie może zaprzeczyć że przynajmniej raz w życiu nie odczuwaliście minuty cichej błogości, gdy z waszego serca jakby tryskała błogość i uspokojenie. I właśnie ten stan jest prawdziwym stanem. Otrzymaliście to doświadczenie. Teraz wszystko pozostałe w waszym życiu co przeszkadza wam w ciągłym przebywaniu w tym stanie świadomości, powinno stopniowo opuścić was.

Kiedy segregujecie swoje stare rzeczy i patrzycie co z nich może się wam przydać a co nie, tracicie jakiś czas na tą pracę. Dokładnie tak samo teraz ludzkość powinna określić co z tego co ma do dyspozycji przyda się na kolejnym stopniu ewolucji a z czego należy zrezygnować jak ze starego chłamu.

Takim sposobem wyzwalając siebie z negatywnej cechy lub negatywnego nawyku jednej  za drugą, będziecie w stanie poruszać się do przodu i do góry po spirali rozwoju ewolucyjnego.

Nastanie moment gdy wszystkie wasze wysiłki zwrócą się wam stukrotnie, ponieważ dojdziecie do tego punktu na swojej Drodze, gdzie otwiera się perspektywa Boskiego świata.

Nie wiem ile czasu upłynie, kiedy nastąpi ten moment. Lecz moment ten na pewno nastąpi w waszym życiu, jeżeli mnie rozumiecie i gotowi jesteście naśladować wskazaną przeze mnie Drogę.

Jest plan Boga i powinienem on zostać zrealizowany.

JAM JEST TEN, KTÓRY JEST.