Zadaniem Wywyższonych Nauczycieli jest uratować możliwie jak najwięcej dusz Światła, zagubionych w doczesnym życiu.

Pan Lanto, 7 grudnia 2009r.

 

JAM JEST Lanto, przybyłem do was w tym dniu żeby udzielić niewielkiej Nauki, którą zapewnie słyszeliście, lecz za swój obowiązek uważam, wam jej przypomnienie.

A więc, żeby przystąpić do sedna, potrzebuje waszej uwagi. Wasza całkowita uwaga i skupienie na Nauce której udzielam, a nie na otaczającym was świecie. Pełne skupienie pozwoli opanować temat wykładu.

Wasze istnienie w świecie fizycznym związane jest z wieloma rzeczami które są i z których powinniście zrezygnować jedne po drugich. Do tych rzeczy należy spożycie mięsa, alkoholu i papierosów. Jeśli chodzi o wasze rozrywki to koniecznie należy wspomnieć o tych, działających najbardziej destrukcyjnie na waszą duszę. Do nich należy telewizja i niektóre rodzaje muzyki współczesnej. Pierwsze i drugie działają bardzo destrukcyjnie na organizm człowieka, na subtelne procesy zachodzące w jego aurze, następstwem codziennego, wielogodzinnego oglądania telewizji i słuchania niepożądanych rodzajów muzyki jest całkowita utrata możliwości odbioru światów subtelnych. Naruszana jest zdolność koncentracji i człowiek podwładny tym rozrywkom staje się niezdolny do dalszego odbierania subtelnych energii.

Dałem wam pogląd jak wyniszczające i fatalnie działające są niewinne na pierwszy rzut oka ogólnie przyjęte rozrywki waszego świata. Gdybym wam o tym nie powiedział to gdzie moglibyście się tego dowiedzieć?

Wiele rzeczy osiągnęło tak wielką popularność i tak mocno związane są z biznesem, że bardzo trudno jest znaleźć poprawną i prawdziwą informację o ich wpływie na organizm człowieka w waszym świecie.

Najbardziej nieodpowiednia byłaby wasza niechęć do zrezygnowania z rzeczy o których mówię. Współczesny człowiek nie wyobraża sobie życia bez telewizji, muzyki, a teraz i bez Internetu. Nie mówię o tym żeby, zrezygnować ze wszystkich osiągnięć współczesnej cywilizacji. Mówię tylko o tym że regularne korzystanie z wielu tak zwanych osiągnięć waszej cywilizacji, nie tylko spowalnia  ewolucję, lecz czyni  ją niemożliwą.

Oczywiście są niektóre rodzaje audycji, filmów i muzyki, których efekt sprzyja rozwojowi duszy człowieka. Lecz jest ich tak niewiele, że po prostu się gubią w morzu tego co niszczy waszą duszę. Łatwiejsze jest na pewnym etapie rozwoju ewolucyjnego zrezygnowanie z oglądania telewizji i słuchania niszczącej muzyki w ogóle, niż próba odnalezienia cennych ziarenek w śmietniku, jakim stały się radio i telewizja.

Czemu poświęciłem dzisiejszy wykład temu zagadnieniu? Czyż nie ma ważniejszych i bardziej aktualnych tematów do rozważenia?

Oczywiście że jest wiele tematów, lecz wasze życie składa się z masy drobnych spraw i każda z nich składa się na ogólny niepożądany obraz współczesnej ludzkości. Mówię o najważniejszych z których warto zrezygnować na początek.

Ludzkość utraciła nić, Boską nić za którą powinna podążać. I na to żeby znaleźć utraconą  nić, potrzeba odnaleźć wrażliwość, przywrócić  znaczenie temu co piękne, przywrócić do waszego świata doskonałe, subtelne wzorce.

Zbyt wielu ludzi niestety posunęło się tak dalece w swoim zamiłowaniu do środków masowego przekazu, iż niemożliwe będzie odnowienie ich ciał subtelnych. Co to oznacza? Oznacza to tylko tyle że po śmierci ciała fizycznego nie pozostaje nic co mogłoby kontynuować ewolucję. Subtelne ciała są zniszczone całkowicie i nie mogą być odnowione. Sami się zabijacie.

W genach wielu przedstawicieli ludzkości wpisano program samozniszczenia. Właśnie ten program zmusza ludzi żeby powoli się wyniszczali. Jako ostatnie umiera ciało fizyczne. Subtelniejsze ciała, wasza aura są niszczone jako pierwsze.

Przekazuję tę informację z nadzieją, że znajdzie się pewna liczba ludzkich jednostek, zdolnych do wyjścia z dżungli i dziczy współczesnej cywilizacji i powróci do harmonijnych relacji, relacji określonych przez Stwórcę z otaczającym was światem, z przyrodą.

Zostawcie umarłym grzebanie ich umarłych (ewangelia Mateusza 8:22). Zwracam się do tych którzy są jeszcze żywi i zdolni do podążania drogą ewolucyjnego rozwoju. Terminy ewolucji kosmicznej skracają się, dlatego żniwa idą pełną parą, żniwa i ze strony sił śmierci i piekła, jak i ze strony sił światła.

Ja się opiekuje tymi duszami, które są jeszcze żywe. Moim zadaniem jest, żebyście stworzyli Arkę Noego, w której uratuje się stworzone przez ludzkość, to co najlepsze. Wszystko pozostałe po kilkuset lub po tysiącu lat będzie pogrzebane na dnie oceanu lub pod warstwami ziemi.

Wibracje planety podwyższają się i wszystko to co nie odpowiada tym wibracjom, z czasem opuści świat fizyczny oraz plany bytów subtelnych. Pozostanie tylko to, co będzie zdolne do dalszej ewolucji. Naszym zadaniem, zadaniem Wywyższonych Nauczycieli jest uratować możliwie jak najwięcej dusz Światła, zagubionych w doczesnym życiu i nie potrafiących wymknąć się kajdanom współczesnej cywilizacji.

Jeszcze jest trochę czasu. Powinniście więcej myśleć o waszej części nieśmiertelnej w was samych.

Bardzo dobrze rozumiem iż nie wszyscy ludzie którzy przeczytają to moje przesłanie będą mogli coś z niego zrozumieć, poza tym że jest jakieś ogromne niebezpieczeństwo, którego powinni się bać. Żeby lepiej zrozumieć to o czym mówię, powinniście metodycznie przeczytać wszystkie dyktanda, jedno po drugim, których udzielaliśmy poprzez naszego posłannika w tych ostatnich latach. W swojej całości wszystkie te przesłania zawierają Naukę, powołaną do pokazania Drogi którą Wywyższeni Nauczyciele chcą żeby ludzkość teraz podążała. Ani jedno przesłanie nie zawiera całkowitej informacji i jej pełni. Poszczególne przesłania są jak pojedyncze koraliki, które należy nanizać na nici waszej świadomości i wtedy staną się one drogocennym naszyjnikiem. Naszyjnik ten będzie posiadać cudowne właściwości – dające możliwość uratowania waszej duszy.

JAM JEST Lanto.