Nauka o właściwym zużywaniu Boskiej energii

Władca Godfry

JAM JEST Godfry

 

JAM JEST najrzadziej przychodzę przez tego posłannika. Wykorzystując tę dzisiejszą możliwość, chcę zwrócić się do szerokiego audytorium nosicieli światła z całego świata.

Przychodziłem we wcielenie w Ameryce, a dzisiaj przychodzę przez rosyjskiego posłannika. Sam fakt mego dzisiejszego przesłania mówi sam za siebie. Nie ma rozbieżności między indywiduami, gdy osiągają odpowiedniego poziomu w swym rozwoju.

Gdy jesteście w dolinie, są widoczne wam góry w oddaleniu, lecz nie macie szerokiego widzenia. Wtedy, gdy jesteście na szczycie góry, dopiero wtedy otwiera się perspektywa, nie widoczna, jak byliście w dolinie. Więc dlatego waszym zadaniem jest porzucić czcze rozmowy, nie ugrząźć w mule codziennej krzątaniny. Waszym zadaniem jest wszcząć się w swej świadomości jak najwyżej, do tego obszaru, gzie między ludźmi nie ma przeciwieństwa/różnić.

Podział w waszym świecie istnieje tylko przez to, że nie dotarliście do tego poziomu świadomości, skąd otwierają się szerokie horyzonty Boskiej Wolności.

Spędziłem ostatnie wcielenie w Ameryce. Bardzo kocham tę kraj. Jestem rad, że przychodzę przez rosyjskiego posłannika, dlatego że więzi między tymi dwoma krajami powinny się zachować.

Duchowe odrodzenie Rosji może sporo dać Ameryce. Dorobek Ameryki też może być zapożyczony przez Rosje.

Wszystkie problemy i różnice na planie fizycznym można rozstrzygnąć Boskim sposobem. A gdy istnieje dostateczna ilość płomienistych serc, gotowych osobistym przykładem zapalić tysiące „świetlików”, wówczas roztopi się każdy lód, każdy chłód w kontaktach między krajami świata.

Należy stać się powyżej polityki, powyżej gospodarki, powyżej jakiejkolwiek ludzkiej sfery kontaktów.

Odkryję dla was wielki sekret! A ten sekret należy przekazać jak największej ilości ludzi. Natychmiast! Ten sekret polega na tym, że jak tylko dopuszczacie obecność Boga w sobie, przez to zmieniacie wszystko dookoła was.

Hej, niech każdy z was pozwoli Bogu stać się obecnym w was! Zaproście wasze JAM JEST Obecność wejść w wasze świątynie-ciała i stale znajdować się w nich.

W każdym z was tkwi cząsteczka Boga. Dlatego każdy z was może przywołać do swej świątyni fizycznej Boga na tyle, na ile wytrzyma wasz fizyczny przewodnik i bardziej subtelne przewodniki.

Wszystkie obszary ludzkiego życia są uwarunkowane tym, na ile ludzie pozwalają na obecność Boga wewnątrz siebie.

To jest prosta prawda. I to jest właśnie tym, co wam należy czynić każdego dnia – przywoływać wasze JAM JEST Obecność do waszej świątyni.

Oto najprostsza praktyka oraz najprostsza duchowa metoda, która istnieje. Mówicie:

„W imię JAM JEST KTÓRY JAM JEST zapraszam JAM JEST Obecność, cząstkę Boga we mnie, być razem ze mną przez cały dzisiejszy dzień. Proszę cię, moja JAM JEST Obecności, wziąć pod swoją bezpośrednią kontrolę wszystkie moje czyny, słowa, uczucia i myśli. Proszę ciebie, moja wielka JAM JEST Obecności, działać przeze mnie w ciągu całego dzisiejszego dnia, pokierować moim życiem. Amen.”

Po tym waszym zawołaniu obecność Boga w was wzmocni się na tyle, na ile pozwolą wasze cztery dolne ciała. Staniecie się przewodnikiem Światła dla waszego świata.

Wasz świat potrzebuje Światła, waszemu światu brak energii. Należy wam zarządzać swoją energią z wielką ostrożnością. Jesteście odpowiedzialni za to światło, które dajecie bliskim ludziom.

Nie podlewa się suchego drzewa. Oraz nie podlewa się chwastów. Lecz to, co jest żywe, co daje dobre plony, powinno dostać swoją porcję życiodajnej wilgoci.

Przekazałem wam Naukę o właściwym zużywaniu Boskiej energii w waszych życiach.

Czcze rozmowy, nieskończone wyjaśnienia stosunków, to wszystko zmusza was do nieprawidłowego zastosowania Boskiej energii.

Bóg daje wam energię po to, żebyście napoili tych, co potrzebują, kto pragnie waszej pomocy i wsparcia, żeby iść dalej przez życie.

Przekazałem wam Naukę o oszczędnym wydawaniu Boskiej energii. Jednak tylko wy sami możecie i powinniście zastosować tę Wiedzę/Naukę w praktyce waszego życia.

JAM JEST Gofry* GODFRY. Wyższy Władca Gofry wcielał się jako Gay W. Ballad, posłannik Sen Germana. Przez niego na Ziemię przyszły Nauki Wielkiego Białego Bractwa, Prawo JAM JEST Obecność; on utrzymywał na planecie fokus świadomości Chrystusowej aż do wniebowstąpienia w 1939 roku. Jego żona Edna Ballad jest obecnie Wzniosłą Władczynią Lotos. Gay Ballad przekazywał pod pseudonimem Godfry Ray King.