Wzywam was do przyszłości

Święty Michał Archanioł

22 czerwca 2009

 

JAM JEST Michał Archanioł

Przybyłem w otoczeniu aniołów niebieskiego płomienia. Chciałbym żebyście dziś całkowicie skupili swoją uwagę na wiadomości którą wam przekazuję.

Teraz jak i w najbliższe dni nastał czas gdy powinniśmy skupić swój wysiłek na pomoc dla planety. Jest to moja wiadomość i uprzedzenie dla was.

Uważnie dobierałem słowa i obmyślałem jak przedstawić wam tę prostą prawdę, że weszliście w czas w którym powinniście wziąć odpowiedzialność za wszystko co się dzieje na planecie razem z Wywyższonymi Synami.

Nie śpieszycie się przyjąć tej odpowiedzialności, a przyjąć odpowiedzialność za planetę będziecie musieli. Jest to kolejny poziom świadomości na który powinniście się wznieść.

Interesuje was obecnie to co się dzieje wokół was, wciągacie się w iluzję otaczającą was w domu, w pracy lub którą pokazują w telewizji. Istnieją jednak znacznie ważniejsze i bardziej rzeczywiste sprawy nad którymi pora zacząć się zastanawiać.

Cały świat, fizyczny i subtelny plan bytu drżą od wielu waszych działań, myśli i uczuć. Zarówno Ja jak i inne istoty Światła wraz z tym drżeniem odbieramy każdy kolejny wylew negatywnej energii, którego dopuszcza się ludzkość z powodu braku zrozumienia. Za każdym razem gdy dochodzi do niekontrolowanego wydzielania negatywnej energii, potrzebne są wysiłki wielu istot Światła, żeby zrównoważyć sytuację i żeby skutki nie były katastroficzne dla planu fizycznego.

Obecnie nastał czas gdy wy, najlepsi przedstawiciele ludzkiej społeczności, powinniście podzielić się z nami, Wywyższonymi Synami, odpowiedzialnością za planetę Ziemia, za wszystko co zachodzi na planecie. Właściwie jest to poziom świadomości który realnie powinniście osiągnąć w najbliższym czasie.

Przestańcie przyglądać się otaczającym was ludziom i naśladować przykład który widzicie dookoła was i na ekranach telewizji. Ponieważ nadchodzi czas gdy powinniście słuchać kierownictwa które przemawia przez wasze serca. Są subtelniejsze energie i procesy zachodzące wokół was na planach subtelniejszych. Procesy te mają swoje odzwierciedlenie wewnątrz was w postaci określonych stanów świadomości. Nie zawsze to co się dzieje na planie subtelnym może być przez was uświadomione, nie wszystko dochodzi do waszej zewnętrznej świadomości, lecz istnieje pewna intuicja, przeczucie, objawienie. I jeśli będziecie szczerzy wobec samych siebie, jeżeli wejdziecie w swoje serce i odczujecie wibracje subtelniejszego planu, to oczywiście usłyszycie trwożny alarm, który brzęczy na planecie Ziemia. Alarm ten to sygnał pogotowia. Wskazuje on na niepowodzenie planety.

Jak można zmienić sytuację i co można zrobić teraz żeby przewaga sił na planecie znów utworzyła perspektywę jasnej drogi?

Uważam że nie będzie zbędnym przypomnieć wam o tym, że jak by nie było ciężko, jak by wam nie dokuczały ciężkie myśli i stany, powinniście znaleźć siłę w sobie i powiedzieć:

„Wiem że są to stany nierealne. Wiem że iluzja jest silna, lecz gotowy jestem przeciwdziałać silom iluzji poprzez całą moc Miłości mojej która wylewa się z mojego serca. Ja kocham ten świat. Kocham Boga i to co stworzył i nie dopuszczę żeby ten świat został zniszczony. Ukochany Michał Archanioł i aniele obrony, proszę was wykorzystujcie mój strumień życiowy do pomocy legionom Światła. Wiem że nic nie przydarzy się mojej planecie dopóki choć jeden nosiciel światła będzie świadomie działał po stronie sił Światła”.

Gdy tylko zbierzemy wystarczającą liczbę jednostek gotowych w swoich sercach zdecydowanie utrzymać Światło, będziemy mogli poprosić Wielkie Centralne Słonce i wszystkie rady kosmiczne o zmiłowanie, żeby ziemia dostała pomoc i by pomoc ta nadeszła bez przeszkód.

W tej chwili decyduje sie o wielu. Większość ludzkich jednostek nie jest gotowych do zmiany świadomości. Potrzebni są woluntariusze do tego żeby zademonstrować nowy poziom świadomości, świadomości nieprzywiązanej do planu fizycznego i astralnego. Świadomości która gotowa jest do współpracy z Wyższymi Światami.

I gdy znajdzie się wystarczająca liczba jednostek zdolnych zademonstrować nową świadomość, wtedy dzięki ich wysiłkom zacznie się zmiana świadomości i pozostałych ludzi.

Wszyscy wy jesteście połączeni na subtelniejszych planach bytu. Potrzebna jest wyższa częstotliwość świadomości, żeby częstotliwość ta brzmiała niby wzorzec muzyczny w przestrzeni i żeby dusze ludzi którzy utknęli w iluzji, odebrali i skierowali swoje spojrzenie na Niebiosa.

Zazdroszczę wam którzy jesteście wcieleni w tym tak złożonym czasie. Ponieważ od waszej zdolności utrzymania swojej świadomości czystej, nakierowanej i współbrzmiącej z Wyższymi Światami zależy przyszłość planety, zależą miliony dusz, które utknęły w iluzji i nie widzą promieni światła.

Dajcie przykład! Bądźcie śmiali, bądźcie wytrzymali, bądźcie wynalazcami. Znajdźcie te sposoby, które przyciągną miliony ludzi na nowy poziom świadomości. Zabrzmijcie na najwyższej nucie. Bądźcie przykładem!

Wzywam was do przyszłości!

JAM JEST Michał Archanioł!