Oświadczenie pana Sziwy

Pan Sziwa

24 maja 2009 roku

JAM JEST Sziwa!

Przybyłem! Powinienem zrobić oświadczenie i chciałbym, żebуśсie z wielką uwagą i szacunkiem odbierali to, co życzę sobie donieść do was.

Przede wszystkim macie podjąć niektóry wysiłek, żeby uwolnić się spod wpływu otaczającej was iluzji. Rozmawiacie z Bogiem, więc w waszych umysłach i sercach zagościć powinny tylko Miłość oraz Wdzięczność do Boga i Wyższego prawa.

Ty i Bóg. Jak często udaje wam się spotkać sam na sam z Bogiem i rozmawiać z Nim?

Myślę, iż nasze dzisiejsze doświadczenie kontaktu podźwignie was, żebyście co raz częściej odrywali się od waszej iluzji i rozmawiali z Bogiem.

Nie myślcie, że Bóg będzie przychodził do was wtedy, gdy jesteście pogrążeni w marności i krzątaninie. Nie myślcie, że uda wam się usłyszeć głos Boga, kiedy siedzicie po uszy w ludzkich sprawach.

Istnieje znaczna różnica między planiem, na którym jesteście, a planem, na którym przebywam ja. Więc, żeby móc zbliżyć się do mnie, macie zanurzyć się w moim świecie. Możecie zrozumieć mnie dopiero pogrążając się w mój świat.  Zrozumieć mnie można dopiero wtedy, gdy będziecie w stanie podnieść wibracje do poziomu, na którym mogę znajdować się ja. Więc przybyłem do was po to, żeby przypomnieć, że nie macie do dyspozycji za dużo czasu. Z сałą odpowiedzialnością powinniście podchodzić do odbywających się na planecie poważnych zmian. Właśnie te zmiany nie pozwolą wam dalej żyć tak, jak ludzkość żyła dotychczas.

Wszystko, co otacza was w świecie fizycznym, nie ma najmniejszego znaczenia w świecie duchowym. Przybyłem, aby zawołać/zaprosić was do świata duchowego, w którym istnieją zupełnie odmienne wartości. Zrozumcie, dopóki będziecie przywiązani do iluzorycznego świata, nie uda się wam pójść wyżej. Tym, którzy w swojej świadomości są gotowi do kontaktu  z Wyższymi światami, tym nie ma o co się martwić i nie ma czego się bać, ponieważ wasza dusza jest gotowa do przeobrażeń i z radością odczuje te zmiany, które nadchodzą. Nie niepokoję się o was.

Jednak istnieją takie dusze, które nie są gotowe do przejścia, które lenią się odmienić świadomość i nie śpieszą się ze zmianą siebie. Nie śpieszą się porzucić nawet takie nawyki jak palenie, spożywanie mięsa i alkoholu. Jak że dużo jest takich uzależnionych od tych rzeczy.

Nie uda się przejść do Nowego świata z zachowaniem starych przywiązań. Właśnie do tych przemawiam dzisiaj. Należy wam zrozumieć, że czas już się kończy. Skok w Nowy świat może zdarzyć się w każdej chwili. Nie przeciwstawiajcie na szalach Boga i Mamonę i nie próbujcie obliczyć, jak wszystko się odbędzie. Nie jest wam dane ludzką świadomością zrozumieć ideę Boga. Należy tylko podporządkować się Jego Prawom i odważnie podążać za Bogiem.

Dlatego że dla was to jedyne wyjście z impasu, do którego samiście zapędzili. Właśnie do was się zwracam i daję jeszcze jedną szansę.

 Skończcie z próżnością, przestańcie pędzić i wahać się. Stan waszej świadomości określi waszą przyszłość. Stan waszej świadomości, który będziecie mogli zachować w spokoju bez względu na to, co będzie się działo dookoła.

Oddanych mi będę prosił o powtarzanie mantry „OM NAMAH SZIWAJA”, ale przez to, że w świcie pozostało mało tych, którzy są mi wiernie oddani, najlepszą metodą dla was będzie zachowanie najwyższego stanu świadomości, który tylko jest wam dostępny. Możecie osiągnąć nieśmiertelność i przejście do Nowego świata dopiero zachowując wewnętrzne oddanie Bogu i Wyższemu prawu.

Nie mogę opiekować się tymi, co czytając moje przesłanie mają uśmieszek, zwątpienie i charakterystyczną dla waszego fizycznego umysłu krytykę. Wasze ocalenie pozostawiam wam samym.

Na tym świecie pozostało nie tak dużo ludzi, których powinno się i można uratować. Reszta ludzi dokonuje własnego wyboru lub już to zrobiła.

Kosmiczny termin z ludzkiego punktu widzenia może i wydawać się długi, jednak ma swój początek i swoje zakończenie.

Więc dzisiaj tak samo jak miesiąc temu 1[1] przychodziłem w jednym jedynym celu: żeby udostępnić wam możliwość wydostania się z pajęczyny iluzorycznego świata i otworzenia drzwi do Boskiego świata.

Teraz jest ten czas. Jutro może być za późno.

JAM JEST SZIWA, JAM powiedział wszystko!