Jesteście świadkami powstania nowych stosunków w każdej sferze działalności na planecie.

Pan Sziwa

22 kwietnia 2009 r.

JAM JEST Sziwa! JAM JEST przyszedł w tym dniu!

Przyszedłem udzielić przesłania, oraz przyszedłem zapewnić was, iż nasze plany związane z planetą Ziemia będą realizowane niezależnie od ogromnego oporu ze strony przeciwstawnych nam sił!

Przyszedłem dodać sił naszemu posłannikowi. Jestem zawsze tam gdzie potrzeba stworzyć przewagę sił. JAM JEST Sziwa – niszczyciel iluzji.

Jeżeli chcecie żeby siły iluzji opuściły planetę Ziemi możliwie najszybciej, powinniście opanować krótką Naukę o tym jak należy się obecnie zachowywać w tym skomplikowanym czasie.

Czynimy wszystko co zależy od nas i spodziewamy się tego samego od was. Zauważacie i nie jest możliwe żeby tego nie zauważyć iż świat się zmienia. Rozumiecie że proces zmian będzie kontynuowany niezależnie od oporu przeciwstawnych nam sił, które wykorzystują swoje ostatnie resursy. Wzrost namiętności jak i eskalacja bitwy wymagają wysiłku wszystkich naszych sił.

Żeby zachować siebie jako przewodnika Boskiej energii, konieczne jest włączyć się w proces zmian.

Istnieje niepoprawna opinia iż cały proces zmian został wstępnie ustalony i nic nie zależy od was. Istnieje niepoprawna opinia, iż niczego nie trzeba czynić na planie fizycznym, ponieważ plan fizyczny będzie zniszczony i całe życie przejdzie do planu subtelniejszego.

Tak dokładnie będzie, lecz jeżeli teraz do tego dopuścić to 90 procent ludzkości nie jest gotowa kontynuować ewolucję na planie subtelniejszym z powodu swojego przywiązania do planu fizycznego planety Ziemi.

Dlatego mimo naszej chęci przyspieszenia procesu zmian, nie możemy tego uczynić z powodu współczucia dla Życia na planecie.

Przyszedłem zniszczyć kolejną iluzję w waszej świadomości. Iluzja ta związana jest z przekonaniem iż teraz nie powinniście niczego robić.

Zrozumcie że konieczne jest powstanie harmonii pomiędzy wszystkimi ciałami. Wszystkie wasze ciała powinni brać udział w procesie zmian. Żeby rozwinąć w sobie cechy konieczne do przejścia na plan subtelny, powinniście rozwinąć w sobie zdolności wykonywania prawidłowo każdej pracy i kierować energię na to żeby proces zmian zachodził możliwie płynnie.

Sami możecie regulować proces zmian na planecie. Żeby się to stało jest od was wymagane wasze skupienie na pozytywach, na Bogu, na Wyższych planach Istnienia. Wtedy gdy myślicie o tym co Wyżej, gdy podążacie za wskazówkami Wywyższonych Nauczycieli i pracujecie dla Wspólnego Dobra, w tym procesie wspólnej pracy powstają nowego typu relacje, nadchodzące by zastąpić stary typ relacji panujących na planecie Ziemi, który powinien zostać zniszczony.

Jesteście świadkami powstania nowych stosunków w każdej sferze działalności na planecie.

Powinniście zrozumieć że Bóg może przekształcić plan fizyczny planety Ziemi tylko z waszą pomocą. Ponieważ każdy z was stanowi potrzebny element w Boskim łańcuchu. Tak samo, bez wprowadzenia koniecznego porządku na planie fizycznym nie będziecie mogli podążać dalej na drodze rozwoju ewolucyjnego.

Innym wariantem rozwiązania sytuacji na planecie to globalny kataklizm, w którym ocaleje zaledwie 10 procent populacji planety Ziemi, ci co są zdolni kontynuować swoją ewolucję na planach subtelniejszych, a pozostali w tej sytuacji pójdą na śmietnik wszechświata.

Każdy z was w tej chwili postanawia którą drogę dla siebie wybrać.

Analizujcie uważnie czym zajmujecie się w ciągu dnia i o czym myślicie. W 90 procentach czasu analizowanego i przypadków będziecie pomnażać iluzję za pomocą swoich myśli i działań. Ponieważ wtedy nie kierujecie Boskiej energii zgodnie z planem Boga dla planety Ziemi.

Dlatego należy uważniej podchodzić do wszystkiego co was otacza i do wszystkiego z czym spotykacie się w swoim życiu.

Obecnie iluzja jest silna jak nigdy wcześniej. Powstaje wrażenie iż nie będzie ona nigdy mogła zostać zniszczona.

Gdybym tylko podniósł swój trójząb nastąpi koniec całego iluzorycznego przejawu na planecie. Powstrzymuję się i daję szansę każdej jednostce.

Przeszkody przytrzymujące proces zmian na planecie znajdują się w waszej świadomości.

Powinniście nie śpieszyć się z osądzaniem każdego człowieka. Najpierw popatrzcie wewnątrz siebie i z czasem będziecie mogli odróżniać. Zrozumiecie też że wszystko to co was drażni w ludziach wokół was, istnieje w was samych. Ponieważ iluzja która was otacza jest tą samą iluzją, właściwą dla waszej świadomości. Wtedy gdy zmienicie swoją świadomość, zaczynają się też zmieniać zewnętrzne okoliczności.

Teraz odkryje wam tajemnicę. Nie będziecie umierać. Będziecie żyć wiecznie. Proces zastępowania śmierci i rodzenia od tej chwili będzie przebiegał inaczej. Będziecie rodzić się pamiętając po co przyszliście we wcielenie.

Obecnie pracujemy na planie subtelnym i pozwalamy na wcielanie się tylko tym duszom, które zgadzają się działać zgodnie z Boskim planem. Zatrzymujemy wcielanie się dusz które upierają się i nie pragną się rozwijać. Tym sposobem stwarzamy sprzyjające możliwości na planie fizycznym do przejawienia się tych dusz, które podążają drogą ewolucji.

Taka sama decyzja była podjęta w czasach Atlantydy. Wielu duszom nie pozwolono wcielić się. Obecnie cykle się zmieniły i na Ziemi znów trzeba stworzyć sprzyjające warunki do rozwoju dusz.

Działamy bardzo akuratnie i namawiamy was do współpracy.

Jak długo by się nie opierało wasze ego, powinno ono zostać uspokojone i jeśli sami nie poradzicie sobie z tym zwierzęciem będziemy zmuszeni nałożyć mu kaftan bezpieczeństwa na jakiś czas, na długi czas lub na bardzo długi czas.

JAM JEST Sziwa!