Nauka o zmianie wibracji

Ukochany Kuthumi

2 stycznia 2009 roku

 

JAM JEST Kuthumi, przyszedłem dzisiaj, żeby dostarczyć taką Naukę, która może zdać się nowa, jednakże nauczaliśmy tego w świątyniach starożytnej Lemurii.

Nauka dotyczy tego, w jaki sposób tracicie współbrzmienie z Boskością i jak możecie ponownie odzyskać współbrzmienie z Boskim światem.

Cały mechanizm tego jest ukryty w was samych. Więc nie ma po co zwracać się do służących kultom, do znachorów, uzdrowicieli i tym bardziej do lekarzy po to, żeby odnaleźć w sobie mechanizm czy zdolność w parę minut podnoszenia poziomu waszych wibracji i wznosić się do wyższych oktaw. Podobno, bardzo was zaintrygowałem.

Tym nie mniej nalegam, żeby każdy z was potrafił samodzielnie bez cudzej pomocy wznosić swoją świadomość w ciągu dnia nawet wtedy, gdy znajdujecie się w niekorzystnym środowisku miasta albo miasteczka.

We wszystkich czasach istniały świątynie, oddzielne pomieszczenia, w których człowiek mógł w odosobnieniu od zamieszania przesiąknąć Wiecznością.

Teraz nawet w świątyniach panuje krzątanina jak na ulicy. Wiec jedyne miejsce, gdzie możecie się poczuć komfortowo i gdzie możecie dotknąć Wieczności, znajduje się w waszym sercu.

Tam, w środku, łączą się światy. Tam, wewnątrz was, możecie osiągnąć pokój nawet wtedy, kiedy burze waszych czasów miotają wami.

Wy musicie zdobyć tę umiejętność. Tę umiejętność można wypracować. Przede wszystkim należy zrozumieć, że wasza istota jest wielowymiarowa i wieloplanowa. Przybyliście do świata fizycznego by zdobyć  doświadczenia. W tym celu otrzymaliście skafander tzn. wasze ciało fizyczne. Dopiero wtedy, kiedy rozumiecie, że wasze ciało fizyczne nie jest waszą realną częścią, natychmiast podnosicie się w waszej świadomości na poziom wyższych oktaw eterycznych.

To jest prosta praktyka, niewymagająca od was żadnych dodatkowych środków oraz przygotowań. Wszystko, czego potrzebujecie do nauczenia się tego, to stałe ćwiczenia. Jeśli jesteście sportowcem i pragniecie zdobyć rekord, nawet światowy w waszej dziedzinie sportu, podporządkujecie całe swoje życie temu, żeby to osiągnąć.

Więc żeby móc nauczyć się podnosić świadomość w parę minut, należy ćwiczyć się w tej nauce, a rezultat się pojawi.

Może się wydawać, że to bardo abstrakcyjna praktyka i w waszym życiu najprawdopodobniej się nie przyda.

Nie śpieszcie się z wnioskowaniem. Wyobraźcie sobie, że trafiacie w atmosferę, która jest podgrzana ludzką namiętnością, a wy dajecie się wciągnąć w ten proces. Wtedy, kiedy jeszcze sprawiacie kontrolę nad sobą, to przypominacie sobie o waszej praktyce szybkiego windowania wibracji i koncentrujecie się na waszej realnej części. Co się dzieje na zewnątrz? Wszelkie burze i ujemne emocje pozostają poniżej poziomu waszej świadomości i nie dotykają was. Stajecie się niewidzialni dla tych ludzi, którzy chwilę temu rzucali w was strzały i pioruny. Znika ich zainteresowanie, żeby kontynuować ćwiczenia, więc albo uciszają się, albo przenoszą uwagę na inny przedmiot.

Oczywiście, trochę wyolbrzymiłem sytuację ze zmianą świadomości.

Tak na prawdę, żeby w mgnienie oka zmienić poziom świadomości, wskazane jest poważne przygotowanie wszystkich waszych ciał. Akurat wtedy skok świadomości stanie się realny. Większość ludzi wibruje w bardzo zawężonej skali częstotliwości. I większość z nich nawet nie zauważa tego, co się dzieje bezpośrednio pod nosem, lecz należy do wyższych wibracji.

Człowiekowi zdolnemu poszerzyć swą świadomość i ogarnąć kilka ościennych wibracyjnych oktaw staje się dostępny zarazem tak świat fizyczny, jak i świat subtelny. Praktyka opanowania przestrzennych wibracji była jedną z podstawowych praktyk w szkołach wtajemniczenia w przeszłości.

A jak tylko aspiranci potrafili uporać się z diametralnie przeciwstawnymi wibracjami w bardzo krótkim czasie, uważano, że osiągnęli taki poziom inicjacji, iż mogą sami nauczać innych ludzi tej metody.

Sedno tkwi w tym, że żeby momentalnie przełączyć wibracje wszystkich ciał od najniższego poziomu na najwyższy i z powrotem, trzeba przygotować je wszystkie. Żadne z nich nie może być obarczone zbędnym ciężarem. Dopiero wówczas wszystkie ciała będą zjeżdżały z góry w parę sekund i wzlatywały w górę też w parę sekund. Mówię o tym, że każde z ciał: fizyczne, astralne, mentalne i eteryczne nie powinny być obciążone karmą.

Żadnych napływających myśli, żadnych niskich uczuć, żadnych zabrudzeń ciała fizycznego.

Wówczas, kiedy ciała są gotowe do takich перегрузкам, człowiek staje się wtajemniczonym.

Oczywiście potrzeba dłuższego czasu na to, żeby ludzie mogli mieć władze nad sobą w każdym wibracyjnym poziomie i świadomie przełączali się między poziomami.

Wasze czasy dają wam możliwość bez porzucenia zwykłego życia oswoić praktykę natychmiastowej zmiany wibracji.

Tylko uświadomcie sobie, że dla opanowania tej metody należy zmienić cały tryb życia i podporządkować je tylko jednemu celowi – służbie wszystkim żywym istotom. Ponieważ jeśli do opanowania ciał waszą motywacją stanie się osiągnięcie wyższości, w takim razie w waszym ciele mentalnym albo ciele życzeń powstanie blokada, która nie pozwoli na przenoszenie się na różne wibracyjne poziomy.

Następny etap to etap błyskawicznych przemieszczeń w przestrzeni. Mnie się wydaje, że wam na razie wystarczy oswoić najprostszą metodę podaną przeze mnie w dzisiejszej rozmowie.

Będę szczęśliwy mogąc spotkać w eterycznych oktawach Światła tych, którzy osiągnęli sukcesy.

JAM JEST Kuthumi