Nauka o zmianach na świecie

Pan Majtreja

30 grudnia 2008 r.

 

JAM JEST Majtreja, przybyłem do was w tym dniu!

 

Jak cieszę się znów czując wibracje planu fizycznego i jak słodko przeczuwam cieszę się naszym obcowaniem w tym dniu.

 

Długo czekałem na możliwość przyjścia i porozmawiania. I przyszedłem.

 

Moja Nauka nie będzie dla was zbytnio obciążająca. Przybyłem po to by powiedzieć wam o moim nadejściu w przyszłym wcieleniu.

 

Czy rozumiecie jak różne są nasze wibracje? Czy rozumiecie że dla mnie jest obecnie niemożliwym przyjść do waszego świata? Mieszkacie w waszym świecie i jest on dla was rodzimy. Wszystko na tym świecie przystosowano do waszego bycia w nim.

 

To nie jest tak w stosunku do mnie. Jeśli na chwilę przyjmiemy że przyszedłem do waszego świata, jak myślicie, czy będę odbierał wszystko to co was otacza? Zapach gazów spalinowych ,hałas maszyn, dźwięki tego co nazywacie muzyką, dymu papierosów.

 

Czy uważacie że to normalne gdy Wywyższeni Nauczyciele mogą przychodzić w otaczający was świat?

 

Cóż, przyszedłem rozwiać te wasze przekonania. Nigdy żaden Nauczyciel nie będzie mógł przyjść do waszego świata dopóki świat ten jest w obecnym stanie. Trudność polega na tym, żeby jak najszybciej przekształcić wasz świat do takiego stanu gdy stanie się możliwe przebywanie w nim Nauczycieli Dotychczas zmuszeni jesteśmy korzystać z usług tłumaczy, którzy podobnie do naszego posłannika przekazują wam sens tego co chcemy przekazać waszej świadomości.

 

Jak proste wydaje się zmienić świat, żeby osiągnął on cechy Boskiego świata, żeby Wywyższeni Nauczyciele mogli w nim przebywać. Tak niewiele jest od was wymagane. Jednak – nie. Wasza świadomość jest tak stwardniała że nie chce poddać się nawet najmniejszej zmianie.

 

Wyobraźcie sobie teraz że będziecie musieli w chwili obecnej zrezygnować z nawyków do których przyzwyczailiście się: palenie, słuchanie nieboskiej muzyki, oglądanie TV... A jeśli będziecie musieli zrezygnować z posądzania, zazdrości, nienawiści, złości…

 

Jak uważacie, czy to realne?

 

Nierealne moje istnienie w waszym świecie w obecnym czasie.

 

Ja razem z innymi Wywyższonymi Nauczycielami bardzo liczymy na to że wspólnym wysiłkiem zmienimy plan fizyczny planety Ziemia. Nie możecie dalej żyć w stanie w jakim jesteście obecnie. Nie jest to godne Boskiego człowieka. Powinniście popracować nad tym żeby zmienić wasze wibracje, wasz poziom świadomości. Pierwszy krok jaki możecie zrobić w tym kierunku – to zrozumieć że wszystko co was otacza powinno zostać zmienione na dodatek wszystko to co was otacza powinno zostać zmienione z waszą pomocą.

 

Najważniejsze jest zmienić to co najtrudniej poddaje się zmianie: to wasza świadomość. Wasz umysł jest tak sprytny że czasami dziwisz się, ile usprawiedliwień i wybiegów on wymyśla, żeby tylko nie zrezygnować z takiej, jak się wydaje nieznacznej rzeczy. Na przykład, spróbujcie właśnie teraz rzucić papierosy? Spróbujcie właśnie teraz zrezygnować z tradycyjnego oglądania telewizji. U każdego z was można naliczyć mnóstwo miłych i niewinnych przywiązań z których jest wam znacznie trudniej zrezygnować niż przenieść największą górę świata w inne miejsce.

 

Łatwiej jest wam popłynąć pod prąd rzeki, lub zbudować miasto na pustyni, niż zrezygnować choćby z jednego waszego nawyku lub jednego waszego przywiązania.

 

Dlatego mówimy o tym że należy zmieniać wibracje planu fizycznego. Należy to robić i my to robimy. Bowiem, jeśli będziemy czekać  aż sami zdążycie zmienić waszą świadomość i wasz obraz życia, to obawiam się że nigdy to nie nastąpi.

 

Bardzo słodki jest wasz sen w materii. Bardzo ciężko wam obudzić się do nowego życia.

 

Nie chcę mówić o rzeczach smutnych. Bardzo chciałbym powiedzieć wam radosne wieści. I one są. Dotyczą one naszych planów jakie mamy w stosunku do planety Ziemi. Plany te są tak wielkie że możecie nawet nie uwierzyć w to że będą one realizowane w najbliższym czasie.

 

Okrążeni jesteście ciężkimi karmicznymi sytuacjami i nie widzicie niczego co stoi trochę ponad wasz zwyczajny kąt widzenia. Jest to całkiem zrozumiałe. Gdy podwyższają się wibracje planu fizycznego planety Ziemi, wasze ciała zaczynają podążać za otaczającym was środowiskiem podwyższając swoje wibracje. W tym procesie wzrastania wibracji wasze ciało fizyczne jak i te bardziej subtelne z waszych ciał zaczynają wyrzucać cały ten karmiczny śmietnik, który się tam nagromadził przez miliony lat. Nie ma wam czego zazdrościć.

 

Dlatego przyszedłem wyjaśnić wam co dzieje się z wami i z otaczającymi was ludźmi. Wtedy gdy znacie przyczynę  tego co się dzieje, będzie wam łatwiej nastawić siebie na zachodzące zmiany sytuacji. Nie możecie niczego zmienić poza wami, lecz możecie zmienić wasz stosunek wobec tego co staje się z wami i z innymi ludźmi, oraz z zewnętrznymi okolicznościami.

 

Cieszę się że udało mi się wyjaśnić wam niektóre z kwestii w Nauce o zmianach w waszym świecie. Uważam że dla wielu moje wyjaśnienia dadzą możliwość uświadomienia sobie podejścia do zewnętrznych i wewnętrznych okoliczności w ich życiu. Byłbym szczególnie zadowolony jeżeli możliwie najwięcej ludzi w waszym świecie otrzyma dostęp do tej informacji i udzielanej przez nas Nauki.

 

Ponieważ gdy rozumiecie to co zachodzi, możecie podjąć środki pozwalające wam dokonać przejścia w waszej świadomości możliwie lżej i bezboleśnie.

 

Są to środki ogólnie wiadome. Odnoszą się do nich: prawidłowe jedzenie, prawidłowy obraz życia, dbanie o czystość myśli i uczuć, słuchanie prawidłowej muzyki i koniecznie praktyki modlitewne i medytacje. Ponieważ gdy zwracacie się po pomoc do Wyższych Sił, Wyższych Światów, Wywyższonych Nauczycieli, otrzymujecie całą potrzebną wam pomoc. Stopień okazania wam pomocy zależy tylko od waszego podążania, od waszej intencji i czystości waszego serca.

 

Niebiosa zawsze okazują pomoc. Nawet gdy wydaje się wam że sytuacja jest bez wyjścia, zawsze istnieje możliwość rozwiązać sytuację Boskim sposobem. Trzeba tylko wierzyć i przykładać się do rozwiązania sytuacji własnym wysiłkiem.

 

Dajemy możliwość i energię, a wy powinniście wykorzystać daną wam możliwość i energię zgodnie z przeznaczeniem. Tak będzie odbywała się nasza współpraca.

 

Szkoda mi że pora się rozstać. Do zobaczenia.

 

JAM JEST Majtreja.