Nowy Dzień nastąpił

Sanat Kumara

20 grudnia 2008 roku 

JAM JEST Sanat Kumara. Przyszedłem znowu po to, żeby umocnić świadomość Zwycięstwa w waszych sercach! Przyszedłem po to, żebyście usłyszeli ode mnie radosną wieść! Przyszedłem ogłosić o waszym osobistym Zwycięstwie, które osiągnęliście na planie fizycznym planety Ziemia!

Możliwe, że nie spodziewaliście się po mnie takiego okazania uczuć. Cóż, długo obserwowałem w milczeniu wszystko, co się dzieje na planecie i w Aszramie naszego posłannika. Znacie, jaki kontrast wywołuje takie porównanie. W naszym Aszramie wszystko wypełnione jest wiatrem zmian. W naszym Aszramie wszystko oddycha wiosną i przesiąknięte aromatem wiosny nawet pośrodku zimy. Bowiem tam kiełkuje nowa świadomość i tam zatwierdzamy nasze Zwycięstwo i wasze Zwycięstwo, ponieważ wielu z was, kto uczestniczył w budowie Aszramu, na pewno rozpatruje to Zwycięstwo jako swoje osobiste Zwycięstwo. I słusznie! To jest to, czego od was oczekują Niebiosa: że zaczniecie nasze sprawy i nasze plany rozpatrywać jako własne sprawy i osobiste plany. Inaczej i być nie może. Jesteście naszymi rękami i nogami na fizycznym planie i nasza współpraca dopiero się rozpoczęła.

Chcę teraz powiedzieć o meritum sprawy. Rzecz polega na tym, że będziemy kontynuować naszą działalność przez naszego posłannika z podwójną energią. Zdaliście egzamin. Mam na myśli zbudowanie Edukacyjnego Ośrodka dzięki niewiarygodnym wysiłkom i zogniskowaniu wszystkich sił, więc zdobyliśmy przyczółek na kuli ziemskiej, skąd możemy przekazywać nasze Nauki na naszym terytorium.

Już ulokowaliśmy kilka ognisk Światła na ziemi Aszramu. Zaznaczę, że to tylko początek. Jeśli nadal będziemy wspólnie przykładali nasze wysiłki w należytym kierunku bez odpoczynku każdego dnia, więc bardzo szybko rezultaty, które otrzymamy, przekroczą najśmielsze oczekiwania i najśmielsze fantazje.

Więc dlatego teraz, jak nigdy przedtem, ludziom Ziemi potrzebna jest Latarnia Światła, precyzyjnie wskazująca Drogę pośród sztormów i burz, w których znajduje się planeta. Wiece, że wtedy, gdy mamy możliwość obecności na planecie w naszych klasach edukacyjnych, nic nie grozi temu krajowi, który dał nam schronienie.

Śmiało patrzymy w przyszłość z nadzieją na waszą dalszą pomoc i wsparcie.

Ten mały krok tak naprawdę jest najgłówniejszy i najtrudniejszy, dlatego że zawsze na początku jest najtrudniej przezwyciężyć sprzeciw materii, która nie chce rozstać się ze poprzednimi wibracjami i przejść na następny poziom wibracyjny. Materia zwleka i nie śpieszy się, żeby wyjść z wielowiekowego snu. Jednak świt Nowego Dnia już widać.

Powiadamiamy was, że na planecie Ziemia nastaje Nowy Dzień. Ten Dzień będzie szczęśliwszy od wszystkich w dziejach ludzkości, jaką znamy.

Nie bójcie się tego, co idzie wraz ze zmianami. Wszystko, co stare i niepotrzebne, należy wyrzucić na śmietnik historii. Wszystko, co przeszkadza, trzeba będzie odsunąć z Drogi i spalić w kosmicznym piecu.

Jednak szeroko otwieramy drzwi kosmicznej możliwości przed tymi indywiduami, które są gotowe do zmian i zmęczone życiem w warunkach zanieczyszczeń obecnej cywilizacji.
Zapraszamy do świetlistego jutra! Jednak nie zapomnijcie, że jasne jutro zbuduje się za waszą pomocą, dzięki waszym rękom i nogom i dążeniom waszych serc!

My tylko wskazujemy Drogę i kierunek, w którym ludzkość ma rozwijać się dalej. Powinniście przyjąć do waszych serc nasze Nauki i zasady budowania Nowego Świata. Dopiero dzięki wspólnym wysiłkom cała planeta przejdzie do Nowego Dnia.

Od starego świata w najbliższej przyszłości nie pozostanie nawet śladu. Drzwi kosmicznej możliwości ostoją otworem. Niemniej jednak poczyńcie wysiłki, aby wejść przez te drzwi z wysoko zadartą głową, z wyprostowaną postawą, a swoją defiladę wyposażcie radosnym uśmiechem.

Powinniście pamiętać, że gdy powstaje nowa Boska możliwość, nastaje okres czasu, kiedy wszystkie stare instytucje zbudowane przez ludzkość na przestrzeni ostatnich wieków mają być albo przekształcone, żeby dopasować nowym zasadom, albo będą zmiecione jak niepotrzebne graty, a na ich miejscu powstaną nowe możliwości zarządzania społeczeństwem. Nigdy nie należy trzymać się tego, co stare i martwe. Nauczamy was, żebyście byli gotowi do ciągłych zmian, do stałego współbrzmienia z Wyższymi światami. Tylko ci z was, którzy nie boją się zmian i przeobrażeń, zdolni będą bez bólu przystosować się do nowych warunków, które obecnie przychodzą do waszego świata. A wy, którzy trzymają się starych nawyków, starych przywiązań i nie są gotowi do zmian, zmuszeni będziecie przejść przez bardzo ciężkie czasy. Niestety, nie można już czekać na zwlekających. Przyśpieszamy temp naszych przeobrażeń planety Ziemia. Jeśli uważnie przeczytacie wszystkie, co do jednego, z naszych przesłań, odnajdziecie tam bardzo dużo kluczy i potrzebnej informacji, jak należy działać w tym skomplikowanym przejściowym okresie.

Prosimy was nie próżnować. Zrozumcie, że nie wystarczy tylko czytanie naszych przesłań, powinniście bardziej dokładnie dopasować wasze życie do naszych rad i instrukcji. Wtedy będzie wam łatwiej wytrzymać wszelkie sprawdziany, które idą a które dopiero się zaczęły.

Pozostało wam mało czasu. Więc dlatego macie wypracować zasadę codziennej realizacji w waszym życiu chociażby jednej naszej instrukcji, urzeczywistnienie bynajmniej jednego z naszych nawoływań.

Jeśli nie czynicie nawet jednego małego kroczku do przodu, nie nadążacie coraz więcej, ryzykujecie nigdy nie skorzystać z pojawiającej się Boskiej możliwości.
Lecimy na skrzydłach! Gotowi do odbywających się zmian. Teraz wasza kolej. Obudźcie tych, którzy jeszcze śpią. Pora wstawać, na dworze Nowy Dzień!

JAM JEST Sanat Kumara był z wami.