O sytuacji na świecie

Sanat Kumara

12 października 2008 roku

JAM JEST Sanat Kumara przyszedłem do was tego dnia po to, żeby udzielić objaśnień dotyczących wydarzeń w świecie.

Z oficjalnych wiadomości wiadomo wam, że sytuacja finansowa w świecie jest niepomyślna, znacie o trzęsieniach ziemi, które stały się częstsze, o huraganach i tajfunach prawie bez przerwy szturmujących wybrzeża Ameryki i Chin. Odczuwacie w swoich sercach wiele z tego, o czym nie podają środki masowego przekazu, a co obiektywnie istnieje na subtelnych planach planety Ziemia.

Tak, macie rację, naprawdę wszystko to to tylko mały i początkowy przejaw wydarzeń, o których was uprzedzaliśmy. Mówiliśmy o tym, że idą zmiany, mówiliśmy, że nadszedł ten czas, w którym podnoszą się wibracje planu fizycznego planety Ziemia, Ziemia wstępuje na nowy poziom energetyczny. Właśnie teraz jest ten czas, kiedy te wibracje bezpośrednio oddziaływają na plan fizyczny planety Ziemia.

Byliśmy z wami bardzo szczerzy przez cały czas, ostrzegaliśmy was o przyszłych wydarzeniach. Dlaczego dziwicie się?

Udzieliliśmy wskazówek na wszystkie przypadki, jak się zachować, co robić i co przedsięwziąć.

Nie mówcie, że wszystko wydarza się zaskakująco, że nic nie wiedzieliście.

Przeczytajcie na nowo nasze przekazy, które udzielaliśmy przez naszą posłanniczkę.

Czytajcie uważnie przez pryzmat obecnych wydarzeń w świecie. Odnajdziecie w naszych przekazach nie tylko ostrzeżenia, lecz konkretne wskazówki, jak wam należy działać, jak się zachowywać, jak przygotować się do tego, co dzieje się i wydarzy w przyszłości.

Znajdujecie się na planie fizycznym, więc przede wszystkim martwi was wszystko, co się dzieje dookoła was na planie fizycznym. Lecz my nawołujemy was do wyższych szczytów, zapraszamy do naszego świata. W naszym świecie będziecie w stanie poczuć siebie w całkowitym bezpieczeństwie pod należytą kontrolą i opieką.

Jesteście przyzwyczajeni do tego, że za każdym waszym wcieleniem trafialiście do waszego przytulnego świata fizycznego. Odczuwacie swoją nierozerwalną więź z waszym fizycznym światem. Sami stworzyliście ten świat. Mówię wam, że już pora, kiedy wam należy zrozumieć i zaakceptować w waszej świadomości, że wasz świat będzie przeobrażony/przemieniony. A dla tych indywiduów, którzy nie osiągnęli należytego poziomu świadomości, bieżące wcielenie może stać się ostatnim przejawem ich indywidualności na planie fizycznym.

Więc dopóki jest jeszcze czas, przemyślcie moje słowa. Zaakceptujcie w swoich sercach i spróbujcie zrealizować w waszych życiach Wielkie Prawo Boskie.

Wszystkie marności świata, stworzone przez waszą niedoskonała świadomość, przestaną istnieć. Pozostanie tylko to, co wieczne. Wasze najlepsze przejawy Ducha. Bezinteresowność, ofiarność i poświęcenie, oddanie, wyższe przejawy Miłości i wiele innych rzeczy pozostaną razem z wami w Nowym Świecie. Wtedy, gdy stary świat odejdzie w niebyt, jego miejsce zajmie Nowy Świat.

W tym świecie nie pozostanie miejsca żadnym ludzkim ujemnym przejawom. W tym świecie pozostanie do życia tylko to, co wieczne, tylko to, co jest przejawem najlepszych ludzkich cech. Te cechy będą powielać się i rozwijać. Lecz wszystkie niepotrzebne będą zmiecione i zniszczone.

Nie ma o czym niepokoić się i martwić. Zdajcie się na Wielkie Prawo tego Wszechświata.

Z tymi, którzy wierzą, którzy kochają, którzy ufają, z tymi nic się nie stanie. Wierzcie mi.

Jestem z wami. Wszystkie Wyższe Zastępy są z wami. Więc będziemy pomagali do końca każdemu, w kim żyje Boska monada, w kim ujawniła się Boska istota.

Nikomu z naszego grona nie jest dane zniknąć bez śladu. Wszystko stanie się tak, jak jest opisane w świętych księgach przeszłości i teraźniejszości.

Bóg jest z wami! Nie bójcie się zmian!

JAM JEST Sanat Kumara. OM.