Przybyłem obwieścić wam o końcu bieżącego etapu naszej pracy i początku kolejnego etapu

Ukochany El-Morya

10 stycznia 2008 roku

JAM JEST El-Morya, przybyłem do was w tym dniu.

Przybyłem ogłosić wam kolejne zwycięstwo Sił Światła! Przybyłem ogłosić wam, iż zimowy cykl dyktand których  udzielaliśmy poprzez naszego posłannika kończy się.

Podczas tego cyklu zdążyliśmy wyzwolić niesamowicie ogromną ilość Światła.

Ziemia Aszramu naszego posłannika jest dosłownie ogarnięta Światłem.

Działanie miejsca na którym ustanowiliśmy nasze skupienie Światła rozprzestrzenia się na setki kilometrów dookoła, i sięga nawet granic sąsiednich obszarów oraz Kazachstanu.

Zostało dokonane! Jestem radosny!

Jednak żeby nie uspokoić się i nie zadowolić tym co  osiągnięto, przybyłem nakierować was do wykonania bieżących zadań Bractwa.

Osiągnęliśmy dużo lecz to dopiero początek naszej drogi. Mamy zamiar umocnić naszą obecność na ziemi Rosji i kontynuować swoją pracę na planie fizycznym poprzez naszego posłannika. Mimo iż na razie wszystko wychodzi, nie mamy zamiaru zatrzymywać się i robić przerwy na naszej drodze.

Każdy z was który chce okazać nam swoją pomoc i wsparcie jest mile widziany! Osobiście jestem gotowy rozpatrzyć wszystkie wasze konkretne propozycje i przedyskutować z wami plan działań.

W najkrótszym czasie poinformujemy was o tym co się planuje.

A teraz chciałbym powiedzieć że w najkrótszym czasie będziecie musieli poważnie popracować dla Bractwa. Oczywiście zdaje sobie sprawę iż nie wszyscy z was są do tego gotowi. Lecz ja znam poziom waszego rozwoju i wiem że pośród was są tacy, którzy są całkowicie przygotowani przyjąć na siebie dodatkowe obowiązki.

Nie chcę od was żebyście porzucili wszystko i na złamanie karku służyli mi.

Wymaga się rozważnego, dobrze  zaplanowanego podejścia. Nie potrzeba przejawiać heroizmu tam gdzie można pracować w sposób zaplanowany i osiągnąć znacznie większe wyniki.

Gdy zbliżą się terminy, będzie od was wymagane wykorzystanie wszystkich sił i oddanie wszystkich waszych możliwości.

Dlatego powinniście zawsze znajdować się w trybie gotowości do wykonania postawionych przez nas zadań.

Lenistwo, charakterystyczne dla wielu z was, powinno zostać zwyciężone. Wiem iż jedną z cech Rosjan jest lenistwo. Dlatego szczególnie podkreślam że kto jest ze mną powinien rozstać się z tą cechą, przezwyciężyć ją i pokonać do końca.

Takie wasze cechy jak niezdecydowanie, wątpliwość i niewytrwałość podlegają wykorzenieniu. Wszystko to powinno pozostać na boku.

Czekają was wielkie dzieła! Uważajcie jednak by nie przegapić momentu/chwili i wstydzić się potem, po zakończeniu wcielenia, z powodu swojej bierności, lenistwa i nie reagowania/(zgłaszania się) na nasze zawołania.

Nawołujemy was do wielkiego Służenia! Największa trudność której doświadczamy, to brak ludzi, którzy mogliby przyjąć na siebie odpowiedzialność za wykonanie  naszych planów w oktawie fizycznej.

Istnieje mnóstwo powodów i przyczyn ku temu  żeby nie robić niczego i niczego nie zmieniać w swoim życiu.

Nie uda się wam dalej pociągnąć starego sposobu życia/istnienia. Wiatr zmian zmiecie wszystkie pułapki waszego cielesnego umysłu i wasze zwyczajne stereotypy zachowania.

Gdy przed wami znajdują się szczyty górskie, nie ma czasu leżeć aż zrobią się wam rany od leżenia.

Czas działać i ruszać w Drogę!

Przywołuje was do realizacji wielkich planów Bractwa dotyczących waszego świata!

Ci z was, u których powstaje poryw podczas czytania tych moich słów, mam wielką nadzieję iż poryw ten w waszych duszach pozostanie do końca tego waszego wcielenia. I nie zgaśniecie jak świeca na wietrze lecz będziecie płonąć jak pochodnia i oświecać drogę wielu nosicielom światła, zabłąkanym w iluzji i poszukujących swoich, poszukujących wyjścia z labiryntu iluzji.

Przybyłem obwieścić wam o końcu bieżącego etapu naszej pracy i początku kolejnego etapu – etapu konkretnych działań na planie fizycznym, których  nie możemy dokonać bez waszego bezpośredniego  udziału i bez waszej znacznej/istotnej pomocy.

Pokładam wielką nadzieję w was i jestem zawsze z wami na Drodze.

JAM JEST El-Morya