Nauka o podwyższaniu wibracji

Ukochany Zaratustra

6 stycznia 2008 roku

JAM JEST Zaratustra, przybyłem znów do was.

Przybyłem w tym dniu, udzielić wskazówek i odnowić pojęcie o niektórych kwestiach naszej Nauki, o których możliwe że zapomnieliście.

A więc, przybyłem udzielić Nauki starej jak ten świat. Udzielałem tej nauki podczas mojego wcielenia na Ziemi [1]. Teraz wykorzystuje możliwość by udzielić wam wiedzy przeznaczonej dla oświeconego audytorium. Zdaje sobie strawę iż wiele dusz może to przeczytać. Będą wśród nich takie które mogą zrozumieć każde moje słowo, będą też inne dla których moje przesłanie będzie kolejną rozrywką w ich życiu. Przejdą przez kolo moich słów tak jak przeszli wczoraj obok świątecznego plakatu zachęcającego do kolejnej zorganizowanej rozrywki. I na tym ich poznanie starożytnej Nauki się zakończy.

Cóż, cierpliwie czekamy na to gdy wasze zdolności poznawcze rozwiną się i zaczniecie odróżniać Prawdę od kłamstwa, realność od iluzji.

Znajdujecie się obecnie w najniższym punkcie materialności. Nie możecie przyjąć wielu Prawd z powodu zbyt dużej gęstości otaczającego was świata. Wasz świat wibruje na najniższej częstotliwości dopuszczalnej we wszechświecie. Na to żeby się dostosować do procesów zachodzących w nim, powinniście podwyższyć trochę swoje wibracje. Powinienem zaznaczyć iż gdyby częstotliwość otaczającego was świata wzniosła się choćby całkiem nieznacznie, wasze fizyczne przewody mogą nie wytrzymać podobnego przeciążenia.

Dlatego właśnie w wielu o ile nie we wszystkich religiach mówi się o oczyszczaniu waszych fizycznych przewodów oraz waszych subtelniejszych przewodów do których zaliczają się wasze ciała eteryczne, astralne i mentalne.

Dlatego właśnie ciągle przypominamy wam iż należy przestrzegać postu, zachować czystość swoich myśli i uczuć.

Gdy Ziemia podwyższy jeszcze trochę poziom swoich wibracji, wśród tych co obecnie czytają moje przesłanie zapewne nie znajdzie się nawet kilkaset osób zdolnych wytrzymać nowe wibracje planety.

Dlatego przybywam do was i udzielam Nauki o tym jak możecie ochronić swoje przewody podczas zmiany wibracji planety Ziemi.

Przede wszystkim powinniście zwrócić uwagę na swoje ciało fizyczne. Ono ucierpi najbardziej ponieważ częstotliwość jego wibracji jest najniższa. Dlatego konieczne jest przejść na lżejsze odżywianie się jeszcze teraz.

Należy wyłączyć jakiekolwiek używanie produktów mięsnych a nawet ptaków i ryb. Nie będę mówić o rzucenie alkoholu, papierosów, narkotyków, i wielu innych szkodliwych substancjach które wyjątkowo uparcie dalej używacie niezależnie od wszystkich naszych i zachęceń i uprzedzeń.

Powinniście zwrócić uwagę na wszystko co was otacza – powietrze, woda, jedzenie. Jedzenie którego używa większa część z was nie jest odpowiednie jako jedzenie na przyszłość. Jedzenie powinno składać się przeważnie z kasz pochodzenia roślinnego, soków, wody mineralnej jak i niektórych naturalnych produktów – na przykład miodu, owoców, warzyw. Unikajcie wszelkiej chemicznej obróbki produktów spożywczych, włącznie z konserwacją. Nie wykorzystujcie jako pokarmu produktów które przeszły obróbkę chemiczną. Poza wzbogaceniem szkodliwymi i kancerogennymi substancjami produkty te są wzbogacone mnóstwem energii negatywnej którą nabyły wtedy gdy czekały w magazynach, halach przemysłowych i szczególnie na półkach w sklepach.

Jeżeli stosujecie nasze rady, wkrótce ilość używanego przez was jedzenia będzie sprowadzona do minimum i sami będziecie mogli hodować dla siebie i dla swojej rodziny potrzebne produkty do spożywania na swoich działkach rolniczych z dala od wielkich miast.

Nadmiar jedzenia jakiego używacie jest z powodu tego że wasze centra energetyczne, wasze czakry, są zanieczyszczone. Dlatego nie możecie otrzymywać pełnowartościowego energetycznego odżywiania się poprzez nie.

W rzeczywistości, zasadnicza część energetyczna jedzenia powinna dochodzić do was z Boskiego świata poprzez układ czakramów.

Do utrzymywania waszego ciała fizycznego potrzebny jest po prostu pewien zestaw substancji mineralnych/mikroelementów, białek, witamin, węglowodanów, które zawarte są w wystarczającej ilości w jedzeniu roślinnym, wyhodowanym w czystych rejonach, bez użytku trujących chemikalii.

Nie potrzeba używać tyle jedzenia ile przyzwyczajeni jesteście używać. Wasze ciała powinny być maksymalnie lekkie, żeby mogły wibrować na wyższych częstotliwościach.

Inaczej będziecie chorować i czuć się źle, i w ostateczności będziecie zmuszeni skorzystać z moich rad, lecz upłynie za dużo czasu, więc proponuje wam przygotować się jeszcze teraz.

Nauka o oczyszczanie waszych subtelnych ciał została udzielona znacznie wcześniej w naszych przesłaniach i nie chcę tracić czasu na powtarzania tego co już było.

Szczególnie zalecam wam zwrócić się do dyktanda Ukochanego Kuthumi [2], w których on poglądowo wam pokazuje jak pozbyć się swoich niejakościowych myśli i uczuć.

Po tym jak się nauczycie kontrolować procesy wymiany w swoich ciałach w nowym diapazonie energetycznym, wasze ciała osiągną szczególną czułość. Wkrótce potem zacznie się etap gdy wasze ciała fizyczne nie będą już wam potrzebne do dalszej ewolucji. Dokładnie tak jak my dalej kontynuujemy swoją ewolucję bez ciał fizycznych.

Powinienem wam powiedzieć iż prawidłowe jedzenie i prawidłowy sposób życia, grają znaczną rolę w waszym rozwoju, lecz na pierwszym miejscu jest poszerzenie waszej świadomości, waszej zdolności pojmowania bardziej wielkich spraw, wychodzić poza ramy dogmatów.

My, Wywyższeni Nauczyciele, zawsze uważaliśmy jako warunek konieczny to żeby podążający, na określonym etapie swojej Drogi koniecznie powinien poświęcić swoje życie służeniu ewolucji Ziemi, stając na stopniu drabiny naszej ziemskiej Hierarchii. Nauki tej o Drodze Oświecenia również udzielono wam w sposób wyczerpujący i nie będę się teraz na niej szczegółowo zatrzymywał.

Jak widzicie przed wami jest wystarczające pole do pracy nad sobą, nad swoją świadomością i nad okazaniem pomocy waszym bliskim.

Dlatego nie żalcie się nam iż nie macie się czym zająć i nie wiecie co macie robić.

Po prostu przeczytajcie znów to moje dyktando oraz inne dyktanda Nauczycieli, których udzielamy poprzez naszego posłannika, z punktu widzenia tego co Oni konkretnie wam zalecają wykorzystać w swoim życiu. Weźcie kartkę papieru i spiszcie wszystkie rady i zalecenia.

Po tem postawcie znak plus nad punktami które wykonaliście lub do których wykonania już przystąpiliście.

Jestem przekonany że po tej prostej operacji wyciągniecie poprawne wnioski.

Przybyłem udzielić wskazówek w tym dniu. JAM JEST Zaratustra.

[1] O Zaratustry możecie przeczytać po rosyjsku na portalu „Sirius” pod adresem: http://www.sirius2.net/biblioteka/kar/3%20zoroastr.htm

[2] Przytaczam spis niektórych z dyktanda udzielone przez Ukochanego Kuthumi poprzez posłannika Tatiana Mikuszyna:

1) Powinniście starać się kontrolować swoje myśli i uczucia, 24 marca 2005r.

5) Nauka o karmie bierności, 24 czerwca 2005r.

6) Czy jesteście gotowi wstąpić na Drogę?, 29 czerwca 2005r.

7) Poszerzenie zrozumienia Prawa Karmy, 6 lipca 2006r.

8) Powinniście ciągle analizować skutki swoich działań i nie próbować uczyć się tam, gdzie mieszają wam naukę ze śmieciami, 26 grudnia 2006r.

9) Nauka o waszej duszy, 6 stycznia 2007r.

10) Wskazówki na co dzień, 26 czerwca 2007r.

11) Nauka o konieczności utrzymywania czystości waszych niższych ciał, 4 lipca 2007r.

© Tatiana Mikuszyna, 2008