Nauka o wyzwoleniu ze złych nawyków i trwałych negatywnych stanów świadomości

Święty Michał Archanioł

3 stycznia 2008 roku

JAM JEST Michał Archanioł, przybyłem do was w tym dniu!

Przybyłem po to żeby wam opowiedzieć o bardzo ważnej kluczowej życiowej decyzji. Przyniosłem wam tą radosną wieść na skrzydłach Zwycięstwa!

Wydaje się wam na świecie fizycznym że z braku zmian w waszym świecie fizycznym bardzo trudno można się zorientować w nowościach, które przepełniają subtelny świat.

Anioły już rozprowadziły tą radosną wieść po całym wszechświecie, a ja przybyłem po to żeby dać wam możliwość radować się razem z nami, Legionami Niebieskiego Płomienia!

Otrzymaliśmy możliwość z Wielkiego Białego Tronu. I bardzo radujemy się z tej nowej możliwości.

Możliwość ta zapewnia nieprzenikalną i niezwyciężalną ochronę, dosłownie zbroję ze Światła każdego nosiciela Światła, wcielonego na planecie Ziemia i przyjmującego na siebie obowiązki Służenia Wielkiemu Białemu Bractwu, Legionom Światła.

Wielu z was gdy biorą na siebie obowiązki Służenia, wystawiają się na straszne ataki i pokusy ze strony sił, które nie chcą zmian, nie chcą żeby cokolwiek się zmieniło i ich możliwości manipulacji z planu astralnego się pomniejszyły.

Obecnie ich czas odszedł. Teraz macie możliwość wezwać moją osobistą ochronę i każdemu z was przydzielam po 12 aniołów ochrony z moich Legionów Niebieskiego Płomienia.

Wyobraźcie sobie: zawsze z wami w ciągu 24 godzin na dobę będzie przebywać 12 Aniołów ochrony.

Będziecie mogli wezwać swoich aniołów i poprosić ich żeby stanęli w waszej obronie o każdej porze dnia i nocy!

Podejrzewam iż wielu z was będzie polemizować, czy oni osobiście dysponują tymi Aniołami ochrony.

Odpowiedz na to pytanie jest bardzo prosta, każdy z was zna tą odpowiedź.

Wystarczy żeby z czystym sercem, szczerze i serdecznie odpowiedzieć „tak” na następne pytania:

Czy naprawdę poświęciliście całe wasze życie służeniu Wielkiemu Białemu Bractwu?

Czy stawiacie interesy Bractwa na pierwszym miejscu w swoim życiu?

Czy gotowi jesteście poświęcić wszystko co posiadacie żeby kontynuować wasze Służenie niezależnie od wszystkiego? Czy pozostały u was jakieś złe nawyki i przywiązania w waszym świecie?

Jeśli odpowiecie „tak” na wszystkie te pytania, to już macie do swojej dyspozycji 12 Aniołów ochrony!

Jeżeli nie zdążyliście znaleźć w sobie tych wybitnych cech, lecz staracie się żeby pozbyć się waszych wad i poświęcić wasze życie Służeniu, to jak na początek będziecie musieli codziennie wzywać mnie osobiście i prosić żebym pomógł wam.

Wzywacie: „Michale Archaniele  przybądź do mnie na pomoc!” – i po tym waszym wezwaniu ja zwrócę się i prześlę swój niebieski promień ochrony niezależnie od pory dnia!

Nikt z was nie pozostanie bez mojej ochrony. Wszyscy jesteście pod wiarygodną opieką i ochroną!

Jednak nie będę wam mógł pomóc w przypadku gdy nie chcecie rozstać się waszymi wadami, złymi nawykami i przywiązaniami. Ponieważ każdy wasz zły nawyk lub przywiązanie stanowi dziurę w waszej aurze i stajecie się narażeni na różne siły i manipulacje astralne. Sami wybieracie z kim jesteście.

Prawo wolnej woli, niestety, nie pozwala mi mieszać się w przypadku gdy dobrowolnie przywiązaliście siebie do planu astralnego waszymi przywiązaniami do alkoholu, nikotyny, muzyki rokowej, narkotyków lub różnych rodzajów nadużywania energii seksualnej.

Sami decydujecie z kim idziecie. Czasami wystarczy wam zechcieć wyzwolić się ze złego nawyku i szczerze mnie poprosić o to, żebym wam pomógł, i zostaniecie wyzwoleni z nawyku.

Jednak czasami nawet nie chcecie wyzwolić się z waszych przywiązań.

Jest to wybór jakiego dokonujecie sami. My stoimy z boku i obserwujemy gdy w końcu Wielki Nauczyciel Życia nauczy was. Gdy na tyle stracicie swoje zdrowie lub utracicie interes do życia iz w końcu pomodlicie się i zwrócicie się do Wyższych Sił po pomoc!

Tylko proszę was, gdy skierujecie swoje wzywanie pomocy lub modlitwę, zapamiętajcie ten moment lub zanotujcie go w swoim dzienniku. Sprawa w tym że nie możemy wam okazać pomocy natychmiast. Nie możemy tego uczynić z powodu bezwładności materii oraz ponieważ jest od nas wymagana czasami neutralizacja bardzo wielkich karmicznych negatywnie energetycznych nawarstwień waszej aury.

Gdy skierujecie wasze wzywanie po tym jak przez większą część waszego życia nadużywaliście swoich złych nawyków i przywiązań oraz jesteście w dojrzałym wieku, obciążeni chorobami, to w najlepszym przypadku będzie nam potrzebne 7 lat żeby okazać wam pomoc. Oczywiście jeśli dysponujecie nagromadzoną dobrą karmę [1], będziemy mogli wykorzystać ją żeby wyzwolić was z waszego przywiązania I szkodliwych nawyków. W tym przypadku możecie otrzymać uzdrowienie natychmiast po skierowaniu swojego wezwania.

Teraz chciałbym powiedzieć jeszcze kilka słów o niektórych trwałych negatywnych stanach waszej świadomości związanych z waszym strachem i obawą.

W wielu przypadkach przyczyna strachu jest karmiczna i jej korzenie mogą znajdować się kilka wcieleń do tylu. Lecz tak jak można pozbyć się złych nawyków, tak samo można pozbyć się trwałych stanów negatywnych waszej świadomości.

Nie ma dla Boga nic niemożliwego! Jeśli modlicie się i czynicie to szczerze, wcześniej czy później pozbędziecie się wszystkiego co wam przeszkadza.

Lecz powinniście pamiętać że wyzwolenie ze wszystkiego co wam przeszkadza powinno być poparte dziełami, które realizujecie dla Chwały Boga.

Wasze wyzwolenie samych  siebie ze złych nawyków, chorób, trwałych negatywnych stanów nie ma żadnego sensu o ile nie wykorzystacie wyzwolonego dodatkowego czasu, energii i sił do wykonania Boskich dzieł na oktawie fizycznej.

Poruszyłem bardzo ważną kwestię związaną z waszym Służeniem. Dla wielu ludzi, o ile nie dla większości z tych co czytają obecnie nasze przesłania, jest niezrozumiałe jak mogą służyć Nauczycielom, jak mogą czynić Boskie dzieła w oktawie fizycznej? Zadawajcie sobie te pytania a otrzymacie odpowiedź.

Cala działalność Wielkiego Białego Bractwa na planecie Ziemia związana jest właśnie z tym żeby przybliżyć niewywyższonej ludzkości pracę którą wykonuje Bractwo dla dobra ewolucji planety Ziemia.

Jeżeli uważnie przeczytacie wszystkie nasze przesłania, których udzieliliśmy poprzez naszego posłannika, to pojęcie Służenia oraz Droga Oświecenia odkryją się przed wami w całości.

JAM JEST Michał Archanioł całkowicie do waszych usług!

© Tatiana Mikuszyna, 2008

[1] „Nauka o dobrej karmie” Ukochany Kuthumi, 6 Czerwca 2005 roku.