Nauka o zmianie świadomości

Gautama Budda

1 stycznia 2008 roku

JAM JEST Gautama Budda, przybyłem do was w tym dniu udzielić mojego przesłania światu.

Mówicie “Niech świat ma się dobrze” i każdy z was ma na myśli co innego. Z tego na ile możemy skoordynować wasze wyobrażenia o przyszłości świata zależy jaka ta przyszłość będzie.

Chciałbym abyście poprawnie myśleli o przyszłości waszego świata, wtedy gdy znajdziecie czas na osamotnienie się i modlicie się w waszym sercu.

Przyszłość planety Ziemia jest nierozłącznie związaną z duchowym awansem. Dlatego wszystko co was związuje z niepoprawnymi, nieboskimi przejawami powinno zostać bezlitośnie usunięte przez was samych. Powinniście ocenić w swojej świadomości każdy nieprawidłowy/niesłuszny, nieboski uczynek i dopiero potem będziecie mogli skierować się ku Boskim wzorcom i przejawom. Granica pomiędzy światami przechodzi wewnątrz was. Sami przesuwacie tą granicę w swojej świadomości. Jest to bardzo subtelny i delikatny proces i oczywiście ogromna część populacji Ziemi nie zastanawia się w jakim stopniu zachodzi przekształcenie tego świata oraz jak Ziemia przechodzi na wyższy poziom energetyczny. Lecz wy, czytający przesłania których udzielamy poprzez naszego posłannika, zapewne zaczynacie się domyślać jakim sposobem zajdą zmiany na świecie i jaki wpływ konkretnie każdy z was może na to wywierać.

Nie uważajcie iż gdy w skupieniu myślicie nad tym jak uspokoić taką czy inną klęskę żywiołową, osiągacie znaczny wynik. Osiągacie znaczny wynik wtedy gdy otrzymujecie zwycięstwo nad samym sobą, nad swoją nierealną częścią, nad swoim ego. Każde takie zwycięstwo, które osiągacie, warte jest znacznie więcej niż opanowanie najmocniejszego huraganu. Ponieważ zmieniacie swoją świadomość a zatem przechodzicie do innego pasma wibracji i zdolni jesteście okazywać wpływ na każdego kto jest karmicznie związany z wami: członkami rodziny, znajomymi, kolegami. Wszyscy jesteście połączeni na planie subtelnym i każde wasze zwycięstwo staje się wspólnym zwycięstwem i rozprzestrzenia się do najbardziej odległych zakątków kuli ziemskiej.

Istnieje pole informacyjne, zbiorowa nieświadoma ludzkość. Gdy osiągnięcie pewne wyniki w swoim duchowym rozwoju, wyniki te są oceniane przez ludzi którzy wibrują na częstotliwości bliskiej waszej. W ten sposób wasze osiągnięcie jest przekazywane również im.

Dlatego uczymy was żebyście dbali tylko o rozwój waszej własnej świadomości. Dlatego mówimy że każdy z was powinien wychować tylko jednego człowieka – samego siebie.

Oczywiście troszeczkę przesadzam. Waszym obowiązkiem na planie fizycznym jest przekazywać wiedzę którą posiadacie w postaci dostępnej swoim dzieciom i znajomym. Lecz niczego nie można porównać z mocą oddziaływania której osiągnięcia przejawiacie na planie subtelnym. Ponieważ plan subtelny jest bardziej podatny i łatwiejszy do zmian niż świat fizyczny. A zmiany zachodzące na planie subtelnym, są na razie niewidoczne z waszego świata fizycznego, właśnie te zmiany interesują nas więcej niż wszystko inne i przyciągają naszą uwagę.

Uważnie obserwujemy wasz duchowy rozwój. Każde wasze osiągnięcie powoduje u nas radość i wzruszenie. U was jest tak samo gdy obserwujecie swoje dziecko gdy wreszcie stanęło na nogi i robi pierwsze swoje kroki.

Obserwujemy wasze pierwsze kroki w prawidłowym kierunku. Cieszymy się na wasze pierwsze sukcesy i osiągnięcia. Jest wielu ludzi którzy tylko wyłącznie dzięki temu że okresowo czytają (i potem ponownie czytają) nasze przesłania od pierwszego do ostatniego, dokonali tak wielkiego skoku w swoim rozwoju, iż nie przestajemy zachwycać się ich osiągnięciami.

Jesteście zdolni do szkolenia i wasze osiągnięcia przez ostatnie kilka lat nie ustają nas cieszyć!

Dlatego przybyłem do was w pierwszym dniu nowego roku, przypomnieć wam o pracy której nikt inny nie dokona za was. Jedynie wy sami jesteście zdolni wyjść na taki poziom swojego rozwoju na którym nie będziecie potrzebowali więcej nikogo poza wami, żadnego doradcy Lub nauczyciela, bowiem znaleźliście nauczyciela we waszym sercu.

Im dłużej pozostajecie sami ze sobą z nauczycielem wewnątrz was, tym bardziej będzie wzrastała wasza zdolność okazywania wpływu na ludzi wokół was.

Czemu ludzie potrzebują przykładu, wzorca na planie fizycznym, którego naśladując będą mogli zmienić swoją świadomość, swoje zachowanie.

Każdy z was po czasie będzie mógł stać się nauczycielem wielu zabłąkanych dusz. Nie krępujcie się mówić dzieciom i młodzieży, że alkohol, nikotyna, rockowa muzyka i inne przejawy w waszym świecie okaleczają ich dusze. Młodzież po prostu nie widzi przed sobą słusznych wzorców. Nie powinniście nie doceniać wpływu  jaki możecie okazać ludziom wokół was. Jedno wasze zdanie wypowiedziane w obecności waszych znajomych wśród których uważani jesteście za autorytet: “Ja już nie piję alkoholu i nie palę”, wystarczy żeby wprowadziła do świadomości tych ludzi wątpliwość o słuszności działań których dokonywali całe życie.

Sami kształtujecie stereotypy w waszej społeczności. Zmieńcie stereotypy zachowania, wprowadźcie Boskie wzorce w swoim życiu i zaledwie po kilku latach  zauważycie jaki jest wynik.

Każdy z was powinien starać się okazać prawidłowy wpływ na każdego człowieka z którym się spotykacie podczas dnia. Nie zapominajcie iż podstawowy wpływ okazują wasze wibracje, a po tym wasze działania na planie fizycznym.

Nie starajcie się pouczać, udzielajcie nauki tylko gdy widzicie przed sobą duszę spragnioną duchowości. Dajcie jej szklankę chłodnej wody, zaspokójcie jej pragnienia.

Nigdy nie zmuszajcie kogoś żeby pił tę wodę. Nawet idealnie czysta, święcona woda nie będą pożyteczna jeżeli człowiek nie jest spragniony i nie chce mu się pić.

Przybyłem do was w tym dniu. Jak smutno że czas naszego przesłania upłynął.

Do nowych spotkań, JAM JEST Gautama Budda.

© Tatiana Mikuszyna, 2008