Uprzedzenie o niebezpieczeństwie w kontaktach ze światem subtelnym

Pan Majtreja

27 czerwca 2007 r.

JAM JEST Majtreja, przybyłem znów do was poprzez mojego posłannika.

JAM JEST przybył i jak zawsze gotowy jestem udzielić wam nowej informacji (odpowiedniej) dla etapu, na którym się obecnie znajdujecie na waszej Drodze. Możecie nie ufać temu, co jest przekazywane, lecz będzie dla was mądrzej przyjąć jako wiadomość i dobrze zastanowić się nad tym, co wam przekazujemy, ponieważ możliwość rozmawiania z wami nie jest tak częsta. Umówmy się że w ostatnim czasie nie zasypywano was wieściami z Niebios.

Przybyłem dziś do was udzielić kolejnego przesłania, bezpośrednio dotyczącego waszych stosunków z nami, Wywyższonymi Nauczycielami. Wiecie, iż w ostatnim czasie wielu twierdzi, że odbiera nasze przesłania. Jednak coś wam mówi, żebyście byli uważni wobec takiego rodzaju przesłań i posłanników.

Czemu? Ponieważ sam proces obcowania pomiędzy nami a niewywyższoną ludzkością jest wciąż zbyt skomplikowany. Większa część, żeby nie powiedzieć wszyscy, którzy uważają, że otrzymują nasze przesłania, są raczej wystawieni na wpływ planu astralnego i istot, które się tam znajdują. Nie wszyscy mieszkańcy planu astralnego odnoszą się nieprzyjaźnie wobec ludzi. Spora część z nich, utkwiła, jak to się mówi, pomiędzy niebem, a ziemią. Oni nie mogą wcielić się znów, ponieważ osiągnęli wystarczająco wysoki poziom w swoim rozwoju, lecz istnieje jakaś karma, której oni wciąż nie wypracowali i którą mogą wypracować jedynie poprzez ludzi znajdujących się obecnie we wcieleniu. Istoty te są zmuszone poszukiwać, i znajdują dla siebie przewodników wśród ludzi, żeby udzielać ludzkości określonej informacji i wiedzy. Tym sposobem poprzez współpracę z ludźmi mają możliwość przepracowania pozostałych swoich długów karmicznych.

Istnieją też inni mieszkańcy świata subtelnego, którzy świadomie oderwali się od Boga i nie chcą się inkarnować. Wielu z nich twierdzi, że są wywyższonymi nauczycielami i nawet nazywają siebie naszymi imionami.

Istnieją również takie sobowtóry astralne, które są wytworzone przez ludzki egregor. One nie są świadomymi istotami, lecz potrafią udzielać całkiem sensownych przesłań, które zawierają ogólnie znane twierdzenia i prawdy.

Możecie zawsze rozróżnić te istoty poprzez poziom wibracji i po zawartości ich przesłań. Z reguły takie istoty nadają na określonym poziomie wibracyjnym i ich przesłania nie wyróżniają się szczególną różnorodnością.

Daję wam tyle szczegółowej informacji o mieszkańcach planu astralnego, ponieważ napotykamy na zbyt duży problem, gdy jakaś jednostka, uważając że komunikuje się z Wywyższonymi Nauczycielami, wpada w uzależnienie od istot z planu astralnego. I potem gdy zrozumieją, albo ludzie wokół nich zaczną uzmysławiać sobie całe niebezpieczeństwo wynikające z takiego połączenia, bardzo trudno jest wyzwolić się z podobnego wpływu. Dochodzi do tego, co wasi psychiatrzy nazywają schizofrenią, a przedstawiciele kościoła nazywają opętaniem. Wyzwolenie od wpływu podobnych opętujących istot nie jest łatwe, ponieważ sami z własnej woli przywołaliście je do waszych świątyń i zechcieliście współpracować z nimi.

Jeśli macie do czynienia z istotami, które nie oderwały się od Boga i z waszą pomocą one wypracowują swoją karmę, to wtedy okazujecie pomoc tym istotom i nie tworzycie własnej karmy. Taka współpraca jest związaną z waszymi karmicznymi połączeniami, które pochodzą z dalekiej przeszłości. Jeśli wybierzecie współpracę z tymi przedstawicielami planu astralnego, którzy oderwali się od Boga, wtedy, odbierając ich przesłania, stwarzacie karmę. Im więcej wysiłków położycie w celu rozpowszechniania ich przesłań, tym większą karmę gromadzicie.

Dlatego właśnie zmuszeni jesteśmy uciekać się do specjalnie wyszkolonych posłanników, którzy niosą nasz płaszcz i którzy przyszli do waszego świata ze specjalną misją – odnowienia Drogi, którą prowadzimy ludzkość Ziemi.

Dlatego udziela się wam kompletnej informacji i daje pełną wolność wyboru, kogo słuchać i za kim podążać.

Przyszedłem dziś w specjalnym celu - przekazać wam wiedzę i informację o waszych kontaktach ze światem subtelnym i jego mieszkańcami.

Nasi posłannicy niosą wibracje wyższych oktaw i przez poziom tych wibracji możecie zawsze ich odróżnić od wszelkich samozwańców i szarlatanów.

Istnieje jeszcze jedno kryterium, o którym wam opowiem, i które możecie wykorzystać do odróżnienia. Każde osiągnięcie na planie subtelnym, o którym wam mówią, powinno posiadać swoje potwierdzenie na planie fizycznym.

Dlatego jeżeli mówią wam, że jesteście Jezusem, lub Panem Majtreją, lub kimkolwiek z Nauczycieli, proszę was, spójrzcie na siebie i wokół siebie, analizujcie uważnie wasze relacje z ludźmi, ze swoimi bliskimi. Nie zawsze wszystko jest oczywiste, lecz jeśli nie naśladujecie w swoim życiu Nauki, którą głosili Jezus, Mojżesz, prorocy i posłannicy z przeszłości, wtedy raczej nie jesteście tymi o kim wam mówią, że jesteście.

Mimo wszystko w waszym cywilizowanym wieku, ludzie pozostają ignorantami w kwestiach wiary i relacjach ze światem subtelnym. Dlatego pojawiają się różni oszuści, którzy wykorzystują waszą ignorancję. Przysyłamy zatem naszych posłanników, żeby was uczyli odróżniać i podawali wam prawdziwą Naukę.

Macie możliwość wyboru. Macie możliwości pójścia za waszym złudzeniem lub powrócenia na Drogę, na której was nauczamy przez cały rozwój ludzkości.

Byłem dziś bardzo szczery, ponieważ nadszedł czas, żeby mówić wprost, lecz i udzielić wam informacji, która pozwoli wam uniknąć złudzeń.

Bardziej zrozumiałego przesłania o niebezpieczeństwach związanych z planem subtelnym nie udzielaliśmy. Lecz moment nastał i już nie możemy znosić waszego wołania o pomoc, gdy dostajecie się w łapy złych istot. Uwierzcie, znacznie łatwiej jest uniknąć niebezpieczeństwa, niż wołać wszystkich Aniołów Niebiańskich żeby was ratowali.

Żeby nie straszyć was zbytnio, dodam jeszcze, że kontakt z istotami z planu astralnego, które oderwały się od Boga, nawiązują przeważnie jednostki, które w przeszłości posiadały karmę z Bogiem i karma ta zmusza ich do nawiązywania podobnych kontaktów. Opętanie, jakiemu ulegają, jest wynikiem ich karmy z Bogiem. Nie można uniknąć powrotu karmy, lecz można uświadomić sobie dawne błędy, pokajać się i poprosić anioły ochrony, żeby was chroniły przed wpływem planu astralnego. Bóg nie chce, żebyście cierpieli, Bóg chce żebyście wyciągnęli sobie wnioski ze swoich przeszłych błędów i nie powtarzali ich więcej.

Dano wam sposób pracy z waszą karmą poprzez listy do Rady Karmicznej, poprzez pracę, która wykonywana 23 dnia każdego miesiąca, pomaga w przepracowanie karmy przez cały następny miesiąc[1]. Czemu nie wykorzystacie w pełnej mocy darowanych wam możliwości?

Jeśli nie skorzystacie z danego wam ułaskawienia, to Boska możliwość może być osłabiona lub jej działanie zatrzymane.

Przypominam wam, że teraz i do końca 1 lipca włącznie[2] macie możliwość zwracania się z listami do Rady Karmicznej, które mogą zawierać prośby odnośnie ulżenia waszego ciężaru karmicznego. Trzeba tylko przez kolejne pół roku do następnego posiedzenia Rady Karmicznej przyjąć na siebie określone obowiązki, które dadzą wam możliwość nagromadzenia dobrej karmy do pomniejszenia waszego Karmicznego ciężaru.

Możecie prosić o pomoc dla waszych bliskich i wtedy wasza dobra karma będzie wykorzystana do tego, żeby im pomóc.

Szczególnie podkreślam, że karma z Bogiem jest przepracowywana na planie fizycznym jako szaleństwo lub opętanie i tak, jak każdy inny rodzaj karmy może ona zostać złagodzona lub wypracowana. Potrzebne jest uświadomienie sobie waszych uczynków w przeszłości i chęć niepowtarzania ich więcej.

Jak widzicie, nie wszystko jest takie proste w waszych kontaktach ze światem subtelnym. Powinniście zawsze uświadamiać sobie w całości karmiczną odpowiedzialność, gdy wchodzicie w kontakt ze światem subtelnym, odbieracie przesłania ze świata subtelnego i je rozpowszechniacie.

JAM JEST Majtreja, który szczerze was kocha i opiekuje się wami.

 

[1] Praca duchowa, która będzie wykonywana 23 dnia danego miesiąca, tworzy dobrą karmę, pomniejszającą ciężar karmy, która spłynie w następnym miesiącu.

[2] Zgodnie z Nauką Wywyższonych Nauczycieli, Rada Karmiczna Ziemi odbywa posiedzenia dwa razy do roku przez dwa tygodnie, podczas okresu zimowego i letniego przesilenia, na przykład od 20-22 grudnia do 1 stycznia i od 20-22 czerwca do 1 lipca. W tych dniach możecie zwracać się z listami do Rady Karmicznej. Reguły pisania listów do Rady Karmicznej znajdują się w dyktandzie z 21 grudnia 2006 r.