O duchowej misji Rosji

Ukochana Matka Boska Maria

25 czerwca 2007 r.

JAM JEST Matka Maria, przybyłam do was w tym dniu. Tak się cieszę, że Boska możliwość naszego obcowania dalej trwa, tak się cieszę, że mogę przyjść do was z tym przesłaniem.

Gdybyście tylko wiedzieli, ile rzeczy chciałabym powiedzieć, i jeśli nie macie nic przeciwko, zacznę od najważniejszej. Zacznę od nowego Boskiego ułaskawienia, zesłanego podczas posiedzenia Rady Karmicznej, które obecnie trwa.

Spieszę się obwieścić wam radosną wieść! Wiecie, że jestem opiekunką Rosji oraz że naród tego kraju od zawsze poświęcał mi uwagę w swoich modlitwach. Pomagam w leczeniu, moje ikony posiadają cudowny wpływ - chronią i leczą potrzebujących opieki i pomocy.

Wkładam swoją obecność w wiele moich obrazów w postaci ikon i po wyrazie mojej twarzy i moich oczu możecie zawsze zrozumieć odpowiedzi na pytania, które was interesują. Staram się obcować z wami i okazuję całą swoją pomoc, którą mogę okazać, kochane dzieci moje.

Właśnie wróciłam z posiedzenia Rady Karmicznej. Radosna wiadomość, którą mam chęć obwieścić, odnosi się do mojej ukochanej Rosji. Wiecie, że temu krajowi przydzielona jest wielka misja – prowadzić za sobą narody na Drodze duchowej. I wreszcie droga ta jest otwarta i Rosja wychodzi na takie miejsce swojej Drogi, z którego już widać przyszłą misję. To miejsce na drodze równoznaczne jest z ujawnieniem misji.

Wiecie, iż wielu proroków z przeszłości mówiło o wielkiej roli i misji tego kraju. Lecz w praktyce wszystko zachodziło dokładnie na odwrót i obraz Rosji jaki zbudowano przez ostatnie kilka lat jest nie zbyt chlubny.

Uważnie śledziliśmy rozwój ludzi, których przyszłość związana jest z Rosją i którzy wcielają się w Rosji przez wiele kolejnych stuleci. Wiecie też, że doszliśmy do wniosku, że dzięki swoim najlepszym przedstawicielom, Rosja zasłużyła sobie na prawo do tego, by stanąć na Drodze duchowego przewodnictwa świata. Proszę was, żebyście nie mieszali tej roli i misji, z rolą którą cały świat całkiem niedawno przypisywał Rosji, lub jak ją wtedy zwano: Związkowi Radzieckiemu.

Dzisiejsza rola w pewien sposób stanowi całkowitą odwrotność misji, jaką wzięła na siebie wcześniej Rosja. Różnica ta związana jest z tym, że Rosja powołana została do tego, by zostać mocno rozwiniętym duchowo krajem. Właśnie teraz, podczas całego tego niby braku duchowości, zakładane są podstawy przyszłego duchowego kraju. Właśnie teraz naród Rosji, zmęczony zaistniałą sytuacją bez wyjścia i brakiem wiary, gotowy jest nakierować się ku źródłu Boskiej błogości, paść na kolana i wymówić w swoim sercu: “Panie, wybacz mi, Panie, wybacz nam, Panie Niebieski. Nie wiedzieliśmy, co czynimy. Liczyliśmy na nasze cielesne umysły i z powodu braku mądrości wytworzyliśmy wiele szkód. Proszę cię, Panie, zwróć uwagę na naszą modlitwę. Wybacz nam, Panie, wszystko, co uczyniliśmy, wszystkie szkody i nieszczęścia, które sprowadziliśmy na świat. Panie, jeśli taka jest Wola Twoja, przybądź do naszego kraju, dodaj nam mądrości i pomóż nam podążać Twoją Drogą.”

I właśnie po tym jak naród Rosji w osobie swoich najlepszych synów i córek będzie w stanie pokajać się w swoim sercu, ujawni się niewidzialna Boska Możliwość dla tego kraju.

W niedługim czasie staniecie się świadkami ogromnego wybuchu duchowości w Rosji. Nie będzie dla was istotne w jakiej świątyni się modlicie i jakiej świątyni się kłaniacie. Ponieważ w swojej świadomości wznosicie się do tego Boskiego szczytu, z którego nie widać poprzednich sprzeczności pomiędzy różnymi wiarami i religiami. Wasze serca napełnią się taką Boską błogością, że przestaniecie odczuwać jakiekolwiek negatywne reakcje w stosunku do waszych bliskich, którzy nie są wam podobni. Powinniście zjednoczyć się w jednym porywie waszych serc. Powinniście zjednoczyć się z hasłem o duchowej jedności nacji. Tylko po owym pokajaniu się możliwe będzie duchowe zjednoczenie, a tylko po swoim duchowym zjednoczeniu Rosja będzie mogła zrealizować na planie fizycznym te wzorce duchowej twórczości przygotowane przez najlepszych przedstawicieli ludzkości, jakie są już stworzone na planie subtelnym i (czekają) gotowe do przejawienia w materii. Muszę wam powiedzieć, że przyszłość Rosji nie jest związaną z przywiązaniem do określonej wiary, lecz z tolerancją wobec każdego prawdziwego przejawu poszanowania Boga. Nie mówię o przejawach nietolerancji wobec wiary, jakie istniały w przeszłości. Mówię o nowym poziomie świadomości, który przyjmie do siebie Boskość i pogodzi wszystkie sprzeczności, jakie dwulicowy ludzki umysł celowo stworzył w ostatnich tysiącleciach.

Przybyłam do was w tym dniu, by wprowadzić do waszej świadomości konieczność uświadomienia sobie misji Rosji. Przyszłam nie po to, żebyście byli z tego dumni, lecz abyście dojrzeli duchowo i mogli wywyższyć się na nowy stopień w swoim rozwoju.

Noc, ciemna noc zakończyła się dla Rosji. Wyjdźcie podczas wschodu i popatrzcie, jak wschodzi słońce. Dokładnie tak samo słońce Boskiej świadomości zaczyna oświetlać ludzi Rosji.

Przestańcie patrzeć na Zachód. Przestańcie używać wzorców, które nie tylko nie są pożyteczne, lecz wręcz szkodzą. Waszą misją jest nieść nowe wzorce. Bardzo niedługo narody z całej kuli ziemskiej z zadziwieniem będą słuchać i patrzeć na zmiany, które zachodzą w Rosji. Zmiany w tym kraju nadejdą nie od Władzy, nie od polityków i ekonomistów, zmiany w tym państwie wypłyną z ludzkich serc i jest niemożliwością, by pozostały niezauważone.

Zawsze, gdy spojrzycie w oczy na nowo przybywającym (we wcielenie) małym ludziom (dzieciom), spróbujcie zrozumieć przesłanie, jakie niosą w sobie te oczy.

Waszym obowiązkiem jest pomagać nowemu pokoleniu nie tylko w tym, by dostało wszystko, co potrzebne na planie materialnym, waszym zadaniem jest udzielić pomocy każdemu, kto się obecnie inkarnuje, żeby mógł wypełnić swoje Boskie przeznaczenie.

Właśnie teraz zaczęły wcielać się jednostki, które uczynią Rosję duchową stolicą świata. Nie przegapcie swojej szansy służenia światu. Okażcie pomoc tym dzieciom Ziemi, przedstawicielom nowej rasy.

Teraz gotowa jestem przystąpić do Błogosławieństwa. Przybyłam w tym dniu udzielić cząsteczki swojego serca, wam, którzy czytacie moje przesłanie, niebiańską błogość dla was. Przyszłam przekazać wam całą zebraną we mnie Miłość, Wiarę i Nadzieję.

Proszę was o jedno: wciągnięci w bieżące zadania dnia, nigdy nie zapominajcie swojego Boskiego pochodzenia i swojego Boskiego przeznaczenia.

Kocham was z całego serca i gotowa jestem pojawić się na pierwsze wasze zawołanie, żeby okazać pomoc, której potrzebujecie.

JAM JEST Matka Maria, która była z wami w tym dniu.