O bieżącej sytuacji na Ziemi

Gautama Budda,

7 marca 2007 r.

JAM JEST Gautama Budda, pospiesznie przybyłem do was w tym dniu, udzielić wam ważnego przesłania, dotyczącego bieżącej sytuacji na planecie Ziemia.

Jak zawsze, ci z was, którzy czytają nasze przesłania, są ludźmi o największej gotowości do konkretnych działań. Dlatego przychodzę do was w tym dniu, wyjaśnić wam sytuację i zwrócić się do was o pomoc. Wasza rodzima planeta potrzebuje waszej pomocy właśnie teraz. Nie chodzi o pomoc, jaką okazujecie w swojej codziennej modlitwie, lecz o pomoc, w której powinniście uczestniczyć wy wszyscy. Bowiem sytuacja jest bardzo napięta i szereg trzęsień ziemi może stać się przyczyną wielkich zniszczeń oraz doprowadzić do wielu ludzkich ofiar. Dlatego przychodzę jako Nauczyciel, który jest odpowiedzialny za sytuację na Ziemi i za bilans energetyczny planety.

Żaden inny nauczyciel nie może zwrócić się do was w tej sytuacji.

Proszę was o pomoc, jakiej możecie udzielić wy wszyscy, którzy czytacie to moje przesłanie.

Z chwilą, w której przeczytacie to moje wezwanie o pomoc, niezwłocznie powiedzcie w swoim sercu lub na głos następujące wezwanie:

“O Ziemio, wiem, że jest ci ciężko, wiem, że potrzebujesz mojej pomocy w tym dniu. Proszę moje Wyższe Ja, w imieniu JAM JEST TEN, KTÓRY JEST, by oddać Boską energię, która nadeszła dziś do mojej świątyni, do ustabilizowania sytuacji na Ziemi”.

Tysiące z was, gotowych na taką ofiarę, będzie mogło natychmiast zmienić sytuację na planecie Ziemi.

Polecam wam, byście wyrażali to wezwanie w chwili wszelkich kataklizmów i klęsk żywiołowych, związanych z planetą Ziemią.

A teraz, korzystając z sytuacji, chciałbym udzielić trochę więcej informacji, dotyczących zaćmienia Słonecznego, które nastąpi 19 marca 2007 r. Słońce symbolizuje Boską mądrość i każde zaćmienie słoneczne, kiedy ono występuje, stanowi dodatkowe obciążenie waszych subtelnych ciał. Kiedy odbywa się zaćmienie słoneczne, zalecam wam, kilka dni przed nim i kilka dni po nim, obserwować siebie uważnie i bardzo uważnie układać swój dzień. Odpoczywajcie więcej i dłużej śpijcie. No i oczywiście starajcie się pozostać w harmonii.

Niedoskonałe energie, które są obecne w waszych niższych ciałach, będą się aktywowały i możecie doświadczać nieprzyjemnych sytuacji. Dla niektórych będzie to rozdrażnienie bez powodu, dysharmonia, a inni mogą po prostu popaść w depresję lub wykonywać niekontrolowane działania. Zaćmienia słoneczne są szczególnie niebezpieczne dla ludzi niezrównoważonych psychicznie oraz ludzi cierpiących na choroby psychiczne. Dlatego zadbajcie o duchowy komfort waszych bliskich krewnych. Postarajcie się uchronić ich przed wszelkimi negatywnymi stanami.

Bardzo korzystnie będzie medytować i wykonywać modlitwy, nakierowując się na harmonię, pokój, Miłość.

Przyszedłem uprzedzić was o niekorzystnych prądach energii na powierzchni Ziemi. Przyszedłem przekonać was, że wszystko jest w waszej mocy i możecie zharmonizować sytuację na planecie swoim własnym wysiłkiem, nawet nie uciekając się do pomocy Wywyższonych Nauczycieli.

Potrzeba wam tylko wyobrazić sobie, że podarowana wam przez Boga energia, może na wasze życzenie zostać skierowana do zharmonizowania sytuacji na planecie i do uniknięcia wszelkich klęsk żywiołowych.

Żywioł nie jest ślepy. Żywioł wychodzi ze stanu równowagi pod wpływem waszych myśli i uczuć, gdy nie są one harmonijne. Dokładnie tym samym sposobem może odbyć się jego powrót do stanu równowagi, jeśli zastosujecie wysiłek, by zharmonizować siebie i ludzi wokół was.

Zadbajcie o to, by wasze myśli i uczucia pozostały spokojne, w stanie równowagi, nie tylko podczas dzisiejszego dnia, lecz również przynajmniej do końca tego miesiąca.

My uważnie śledzimy sytuację na planecie i okazujemy całą konieczną pomoc. Lecz dziś zwracam się do was o pomoc, żebyście poczuli nasze ramię obok waszego i żebyśmy mogli liczyć na was w sytuacjach, gdy planeta jest zagrożona kataklizmem.

Cieszę się, że dzisiejsze nasze spotkanie się odbyło i że zdążyłem wprowadzić do waszej zewnętrznej świadomości tak bardzo ważną i potrzebną informację.

JAM JEST Gautama Budda, z Miłością i nadzieją w was.