Wieść z posiedzenia Rady Karmicznej

Wielki Boski Kierownik

3 stycznia 2007 r.

JAM JEST Wielki Boski Kierownik przyszedłem do was dziś,aby udzielić kolejnego przesłania związanego z tym dniem – początkiem rocznego cyklu odliczania czasu.

Jeszcze coś ważnego. Zakończyło się coroczne zimowe posiedzenie Rady Karmicznej i gotowy jestem podzielić się z wami niektórymi z jej decyzji.

Przeczuwam chwile kiedy z zamarłym prawie sercem będziecie czytać to moje przesłanie. Bowiem to przesłanie zawiera dużo zaskakujących niespodzianek. Jestem jak wasz Święty Mikołaj, który przyszedł z worem prezentów i czeka przed drzwiami.

Niech rozwiążę swoją torbę i zobaczmy co wam przywiozłem? Tym razem radosnych wieści jest znacznie więcej niż smutnych. Chcemy doprowadzić do waszej świadomości wyniki z poprzedniego roku. Wyniki te, jak zapewne się domyślacie, są znacznie bardziej pełne nadziei niż wyniki z poprzednich dwóch lat. Cały sens polega na tym że wielu z was przebudziło się i zaczęło swoją przebudzoną świadomością podejmować działania prowadzące do przebudzenia innych ludzi. Wiecie że wszystko w waszym świecie jest ze sobą powiązane. Oraz że na planie subtelnym jesteście znacznie bardziej zjednoczeni niż na planie fizycznym. To co stało się dostępne dla jednego, jego duchowe osiągnięcia, może być przyswojone przez wielu. Takie jest prawo. Dlatego właśnie tak bardzo opiekujemy się tymi z was, którzy znajdują się na progu otwarcia nowej świadomości. Jesteśmy dosłownie jak nianie, które gotowe są troszczyć się o was i dokańczać po was wszystko co rozpoczęliście i czasami nie możecie dokończyć z powodu lenistwa lub niedbalstwa. Bowiem każdy z was kto zdolny jest wznieść się na określony poziom swojej świadomości, działa jak katalizator i jest nadajnikiem informacji na planie subtelnym dla tysięcy dusz, z którymi jest karmicznie związany lub należy do tego samego drzewa ludzkiego rodu.

Dlatego dążymy by nasza Nauka została przetłumaczona na jak najwięcej języków i rozpowszechniła się jak najszerzej po całym świecie. Gotowi jesteśmy okazać całą możliwą pomoc każdemu z was kto pracuje w tym kierunku. Nie przejmujcie się i zwracajcie się po pomoc do Rady Karmicznej. Piszcie do mnie listy osobiste. Jeśli przed wami są jakieś problemy, które przeszkadzają waszemu służeniu w rozpowszechnianiu naszych przesłań oraz sytuacja karmiczna pozwala na to, wasze prośby będą rozpatrzone i będą podjęte wszelkie środki pomocy by usunąć przeszkody w was, oraz zmienić karmiczne okoliczności.

Każdy z was kto zajmuje się rozpowszechnianiem naszych przesłań w istocie pracuje dla tysięcy ludzi. I dusze tych ludzi mogą przebudzić się na planie subtelnym i otrzymać poprzez was na planie subtelnym całą potrzebną informację.

Nie możecie sobie wyobrazić jak szybko rozpowszechnia się wszystko w naszym czasie. Zasługą tego nie jest tylko Internet i inne szybkie komunikacje. Sam dzisiejszy czas daje wam ogromne możliwości. My, Wywyższeni Nauczyciele za każdym razem jesteśmy gotowi dać wam kolejną możliwość. Dlatego na naszych posiedzeniach dzieje się tak że poszukujemy wszelkich rezerw by okazać wam pomoc. Dosłownie odkrywamy każdy wolny erg energii, aby pomóc wam poradzić sobie z problemem, który jest na drodze waszego służenia. Dlatego nie krępujcie się zwracać się do nas z waszymi prośbami i problemami. Od razu gdy pojawi się możliwość, spełnimy waszą prośbę i pomożemy wam.

Szczególnie ważne jest służenie tym z was którzy bezinteresownie przesyłają nam energię swoich modlitw. W tym przypadku mamy takie możliwości by przydzielić energię, która jest wykorzystywana do pomocy w pierwszym miejscu tym wśród was, których praca i służenie związane są bezpośrednio ze zmianą świadomości ludzi.

Cieszę się że w tym roku po raz pierwszy od wielu lat mam możliwość powiedzieć: „Trzymajcie tak!”

Wasze wysiłki nie poszły na marne i współpraca pomiędzy wami znajdującymi się we wcieleniu i nami, Wywyższonymi Nauczycielami staje się coraz skuteczniejsza!

Wzruszony jestem za każdym razem gdy rozpoczynamy kolejne posiedzenie, odbywające się pod koniec roku. Bowiem obraz nie zawsze jest bardzo oczywisty i czasami przechylenie w pożytecznym kierunku rozwoju wydarzeń jest ledwie postrzegalne.

Tym razem zanim zaczęliśmy obradować, nikt z nas nie miał wątpliwości, że po raz pierwszy od wielu lat osiągnęliśmy wyraźne przechylenie w kierunku pożytecznego rozwoju wydarzeń na planecie Ziemi. Oczywiście są poszczególne kraje i cale regiony, gdzie sprawy są bardzo poważne i wymagają naszej i waszej bezinteresownej pomocy. Lecz cieszymy się że sytuacja na największym kontynencie jakim jest Euroazja, zaczyna się poprawiać.

Półkula zachodnia stanęła w swoim rozwoju świadomości. Nas to zasmuca. Szczególnie jest nam smutno gdy kierujemy swoje spojrzenia na ziemię Ameryki. Niestety, ogromny potencjał tego państwa wciąż nie jest nakierowany na korzyść rozwoju ewolucyjnego. Kładziemy wszelkie wysiłki by znaleźć podejście do świadomości niewielu przedstawicieli tej nacji, którzy zdolni są odbierać nowości z naszej Nauki, nowe podejścia w dziedzinie rozwoju ducha. Szczerą mam nadzieję, że w nowym roku nasze wysiłki przyniosą swoje owoce. Trudność pochodzi z samego charakteru tej nacji. Bowiem Amerykanie nie mogą dopuścić, że ich państwo nie spełniło naszej nadziei. I teraz ono powinno się zmienić i znaleźć w sobie siły i chęć by usiąść znów w ławce i zacząć się uczyć, uczyć się nowego myślenia i nowej świadomości niezależnie od tego z jakiego kraju nadejdzie do nich to nowe myślenie i nowa świadomość.

Zmieniać swoje stereotypy i swoją świadomość – tego wszyscy będziecie musieli uczyć się wkrótce niezależnie od tego w którym państwie i na jakim kontynencie zamieszkujecie.

Rozwój ludzkiej świadomości nie ma ani państwowych ani religijnych granic. Rozwój ludzkiej świadomości jest bezgraniczny i bezkresny.

Nie jest możliwe by ograniczyć Boga. I nie jest możliwe z waszego ludzkiego poziomu świadomości dyktować jak Bóg ma postępować.

Mamy nadzieję że przez nowy 2007 rok, który już nastał i zaczął chodzić po planecie, sukcesy się zatwierdzą.

Jaki będzie ten rok? Niestety nawet my Wywyższeni Nauczyciele i członkowie Rady Karmicznej możemy mówić tylko o prawdopodobnym rozwoju wydarzeń. Przyszłość pozostaje nieprzewidywalna. Nie byłoby ciekawie żyć gdyby wynik był uprzednio znany i przewidywalny.

Jesteśmy gotowi na wszelkie trudności i ich pokonanie!

Czy wy również jesteście na to gotowi?

JAM JEST Wielki Boski Kierownik, z wiarą w nasz  wspólny sukces!