Przygotujemy waszą świadomość do nadejścia Nowej Epoki

JAM JEST TEN KTÓRY JAM JEST
28 grudnia 2006

JAM JEST TEN KTÓRY JAM JEST. Mówię wewnątrz w tobie. Jak zawsze udzielę niewielkiego przesłania, które pozwoli wiernie zachować orientację i dobry kierunek ruchu rozwoju ewolucyjnego. Bo nastał już czas i nie można tego przełożyć. Nastał czas zastanowienia się nad powrotem do świata duchowego. Nastał czas zastanowić się nad Ojcowskim Domem, nad Domem Ojca skąd rozpoczęło się Stworzenie i dokąd wszyscy powinni wrócić.

Ile razy w życiu zastanawiacie się nad tym co wieczne? Jak często staracie się uświadomić sobie kim jesteście w rzeczywistości? Nie chodzi o to kim jesteście zawodowo w tym życiu, ani o wasze pokrewieństwo z innymi ludźmi. Jak często zastanawiacie się nad swoją przynależnością duchową nad waszymi niebiańskimi rodzicami? Nad tym dokąd podążacie i jakie jest wasze pochodzenie?

Przychodzę udzielić wam wyjaśnienia tej ważnej kwestii Bytu. Jeśli bowiem nie zaczniecie zastanawiać się o wyższej rzeczywistości, nie będzie ona mogła przejawić się w waszym życiu.

Takie jest prawo tego wszechświata: wzajemne przenikanie się światów do określonego etapu rozwoju jest bardzo utrudnione. Pozwala to światom, oraz światom wewnątrz tych światów rozwijać się i zachowywać swoje prawa. Lecz gdy nastąpi wielki czas odwracania cyklów, światy te zaczynają się kurczyć. Wibracje światów zaczynają się zbliżać i one zaczynają przenikać się przez siebie.

Nie stanie się to jednak zanim wasza świadomość będzie przygotowana do procesu zlewania się i wzajemnego przenikania się światów. Proces ten zajmie miliony lat. Obecnie znajdujecie się w najniższym punkcie waszej drogi. Jeśli porównamy to do wspinania się na górski szczyt to obecnie znajdujecie się w dolinie. Jakbyście się nie starali szybko dojść na szczyt, istnieją naturalne ograniczenia w przestrzeni i czasie które przeszkadzają na zbyt szybkie przesunięcie się was do szczytu Boskiej świadomości.

Cykl zejścia do materii jest zakończony. I zaczyna się powrót do Domu Ojca. Dlatego jakbyście się nie opierali i tak będziecie musieli zastanowić się nad światem skąd przyszły wasze dusze. Gdy schodziliście do materii podobni byliście do nieopierzonych ptaszków. Nie mieliście na sobie wszystkich tych błyszczących ubrań które możecie zdobyć wkrótce. Ubrania, które obecnie posiadacie w postaci waszego niższego ciała podlegają oczyszczaniu. Powinniście się poważnie zająć oczyszczaniem swoich czterech niższych ciał. Wiecie iż posiadacie ciało fizyczne. Słyszeliście że posiadacie tez inne niewidoczne dla waszego wzroku fizycznego ciała energetyczne, które tworzą waszą aurę. Jest to wasze ciało astralne albo ciało pragnień, ciało mentalne albo ciało myśli i ciało eteryczne albo ciało pamięci. Obecnie wasze niższe ciała znajdują się w bardzo żałosnym stanie. Podczas waszego podróżowania po świecie fizycznym zanieczyściliście swoje ciała. Teraz nadeszła pora zająć się poważnie ich oczyszczaniem.

Zacznijcie od ciała fizycznego. Zastanówcie się nad tym co jecie i co pijecie. Jakie jest jedzenie które zjadacie i woda którą pijecie, tacy sami jesteście. Czy nie przychodziło wam na myśl porównać produkty które spożywacie i wodę którą pijecie do wzorców, potrzebnych do waszego racjonalnego Boskiego wyżywienia? Czy uważacie iż giganci przemysłu spożywczego istniejący w waszym świecie są bardzo zaniepokojeni zdrowiem waszego ciała fizycznego? Nikt inny poza wami samymi nie może zająć się oczyszczaniem waszego ciała fizycznego. Zasada oczyszczania jest bardzo prosta – wyprowadzenie z organizmu wszystkiego co niepotrzebne, wszystko to co jest wewnątrz i nasyca je rzeczywiście pożytecznymi substancjami, które zawarte są w naturalnych produktach, wyhodowanych bez udziału chemii i nowych technologii genetycznych. Zastanówcie się nad systemem i strukturą waszego pożywienia. Od razu gdy powstanie w was myśl czy wyżywiacie się prawidłowo, pojawi się koło was literatura która jest wam potrzebna. Ponieważ obecnie cykle są zmieniane, wasze ciało fizycznie nie może więcej dopuszczać na sobie eksperymentów. Ciało fizyczne nie będzie mogło istnieć w warunkach nowych energii jeśli nie zadbacie o nie.

To samo odnosi się do waszych pozostałych ciał. Jeśli wasze emocje nie są oczyszczone z osadów negatywnych w stosunku do waszych bliskich, innych ludzi, planety, kraju w którym żyjecie, nie będziecie mogli istnieć w warunkach nowych wibracji. Niskie wibracje zazdrości, gniewu, chciwości, nienawiści nie będą mogły istnieć w Nowej Epoce i będziecie musieli wyzwolić się nich.

To samo odnosi się do strefy waszych myśli. Jeżeli ciągle jesteście skupieni na negatywnych sytuacjach w swoim umyśle to ciągle znajdujecie się w szarej chmurze mrocznych myśli i nowe wibracje stają się niezgodne z wami. Będziecie musieli uczynić wybór i wyzwolić się z negatywnych stanów waszej świadomości. Jeśli nie uczynicie tego sami dobrowolnie będzie wam coraz trudniej istnieć w warunkach Nowego świata.

Jeśli nie oczyszczacie swego ciała eterycznego z negatywnych nagrań i stanów z przeszłości, również nie będziecie zgodni z energiami które już tu przyszły i dalej przychodzą na planetę Ziemia.

Jak widzicie, w istocie nie pozostaje wam wybór

Jeśli dalej się upieracie i zachowacie swoje wcześniejsze szkodliwe przywiązania i nawyki, wtedy po prostu odejdziecie z czasu i przestrzeni, gdzie obecnie się znajdujecie. Nie chcę zatrzymywać się na tym co może się wydarzyć, ponieważ wierzę, że moje słowa zmuszą was zastanowić się nad swoim sposobem życia i postaracie się go zmienić możliwie szybko. Wszystko to co wcześniej było objawem postępu naukowo-technicznego i uważane za prestiżowe, obecnie całkowicie traci swoje znaczenie. Życie w wielkich miastach, masowe rozrywki, oglądanie TV, świąteczne stoły z popijaniem i przejadaniem się – wszystko to należy do wczorajszego dnia i ludzkość powinna wyzwolić się z tych rzeczy w najbliższym czasie.

Po prostu nie będziecie mogli dłużej mieszkać w waszych miastach i skierujecie się do przyrody. Nie będziecie mogli słuchać waszej muzyki, będziecie mogli słuchać tylko dźwięków przyrody. Nie będziecie mogli jeść waszej żywności, a będziecie zmuszeni poszukiwać i znajdować produkty o wyższej wibracji i z upływem czasu przejdziecie na spożywanie energii słonecznej i wibracje Boskiej Miłości.

Wszystko co w moich słowach wydaje się wam fantastyczne i nie do przyjęcia, w bardzo krótkim czasie stanie się waszym stylem życia. Uwierzcie mi i uwierzcie w doświadczenia innych światów.

Jakich by wysiłków nie kładlibyście na przytrzymanie waszych nawyków i przywiązań, wszystko co stare i niepotrzebne będzie zmiecione w najbliższym czasie przez świeże wiatry zmian i spalające energie Ogniowego Świata.

Przygotujemy waszą świadomość do nadejścia Nowej Epoki.

JAM JEST TEN KTÓRY JAM JEST.

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net