Dodany zostaje jeden ważny punkt do ułaskawienia 23. dnia miesiąca

Pan Gautama Budda
25 grudnia 2006

JAM JEST Gautama Budda, znów przybyłem do was udzielić kolejnego przesłania, opartego na mocy Miłości, jaką ja jak i pozostali Wywyższeni Nauczyciele odczuwamy do was, ludzi na Ziemi znajdujących się obecnie we wcieleniu. Czas jest złożony i koniec roku to szczególnie ważny i trudny okres. Przychodzimy i udzielamy naszej Nauki właśnie podczas zmiany cyklu słonecznego, ponieważ wszystko, co wkładamy przy narastającym słońcu, wyrasta na wiosnę i latem podczas kolejnych cykli słonecznych, którymi są punkt zrównania dnia z nocą oraz dzień letniego przesilenia. Kończy się to, co stare i rozpoczyna się to, co nowe i jest to wspaniałe!

Mogę to powiedzieć, bowiem mam bezpośredni związek z tą przyszłością, która nastąpi wkrótce. Cieszymy się, że znalazło się wystarczająco dużo ludzkich jednostek, które zechciały Służyć nam Wywyższonym Nauczycielom i my razem z wami możemy zrealizować nasze plany w życiu.

Stoję przed wami z wielkim wzruszeniem, ponieważ dziś na posiedzeniu Rady Karmicznej wydarzyło się coś bardzo ważnego i to wydarzenie wpłynie na każdego mieszkańca Ziemi. Dziś podczas Obrad podjęto decyzję, iż każdy mieszkaniec planety Ziemi, który osiągnął określony poziom świadomości będzie mógł wykorzystać część swojej energii, którą wyzwala podczas modlitwy lub podczas swojej służby Życiu, do tego, by pozostała część ludzkości na Ziemi zdążyła jak najszybciej osiągnąć nowy poziom świadomości, który jest potrzebny na danym etapie rozwoju ewolucyjnego. Dodajemy to ważne wydarzenie do ułaskawienia 23-go dnia i teraz, poczynając od stycznia następnego roku, jako dodatek do tego ważnego ułaskawienia, które dalej będzie działało przez cały kolejny rok, dodany jest kolejny ważny punkt. Każdy z was, kto zechce, może nakierować swoją energię do przekształcenia karmy tych, którzy opóźnili swoje tempo rozwoju i nie mogą zrozumieć wielu Boskich Prawd. Mogą to być wasi bliscy, krewni a nawet całkiem obcy ludzie, do których odczuwacie szczególną bliskość. Możecie 23-go dnia każdego miesiąca w następnym roku kierować życzenia przekształcenia karmy, która przeszkadza wybranemu przez was człowiekowi w dojściu do wyższego poziomu świadomości. Na razie ułaskawienie to każdy z was może stosować tylko do jednego człowieka. Na przykład do waszego współmałżonka lub współmałżonki, do waszego dziecka lub do jednego z waszych rodziców, ale można również do człowieka, którego wybraliście i któremu chcecie pomóc.

Szczerą mamy nadzieję, iż ta nowa Boska możliwość pozwoli nam razem z wami szybszym tempem wywyższyć poziom świadomości ludzkości Ziemi. Wyobraźcie sobie, że do liczby ludzi, którzy osiągnęli poziom świadomości pozwalający im Służyć nam świadomie, pod koniec następnego roku, po zakończeniu cyklu rocznego i posiedzenia Rady Karmicznej, dojdzie jeszcze tylu ludzi! Tym sposobem będziemy mieli szansę podwoić w końcu następnego roku liczbę podejmujących naszą Służbę, którzy są zdolni przyjmować na siebie odpowiedzialność za planetę i za rozwój ewolucyjny wszystkich rozumnych istot na planecie Ziemi.

Radosny byłem wprowadzając w was tę ważną decyzję! A teraz gotowy jestem udzielić jeszcze trochę informacji, która pozwoli wam zorientować się w sytuacji, w jakiej znajduje się obecnie świat. Chodzi o katastrofalne zwiększenie poziomu negatywnej wibracji pod koniec roku. Wielu odczuwa stany depresyjne i sporo ludzi spędza święta Narodzenia Pańskiego i Nowy Rok na bardzo niskim poziomie wibracyjnym, używając alkoholu i czyniąc inne haniebne rzeczy. Wszystko to stwarza dodatkową planetarną karmę, która może doprowadzić do nieodwracalnych katastrof na niektórych kontynentach. Dlatego, jak zawsze pod koniec roku zwracam się do was z prośbą o zachowanie bilansu energetycznego przede wszystkim w sobie i włożenie jak najwięcej wysiłku w zrównoważenia karmy planetarnej oraz karmy waszego kraju. Jeśli odczuwacie w sobie taką wewnętrzną potrzebę, moglibyście codziennie do końca roku poświęcać swoje praktyki modlitewne z podwojoną lub potrojoną mocą. Nie krępujcie się nawet zwolnić się z pracy, żeby popracować dla dobra planety Ziemi w domu lub z grupą podobnie myślących przyjaciół. Czytajcie różańce, czytajcie inne modlitwy lub zajmujcie się praktykami medytacyjnymi. Przesyłajcie swoją Miłość i Wdzięczność dla Ziemi. Wyobrażajcie sobie Matkę-Ziemię jako żywą istotę, która pozwala wam mieszkać i rozwijać się, i która opiekuje się wami. Przesyłajcie swoją Miłość Ziemi i wszystkim elementalom, które służą ludzkiej ewolucji na Ziemi. Za każdym razem pod koniec roku prosimy was o dodatkową energię, której możecie nam udzielić i to ze swojej strony pozwoli nam zrównoważyć sytuację na planecie i uniknąć wielu kataklizmów.

Dlatego przychodzę i zwracam się do was z prośbą, jako istota, która posiada Władzę na planecie Ziemi i która utrzymuje równowagę energetyczną na planecie.

JAM JEST Budda i cieszę się, że wielu z was podjęło decyzję i podąża drogą Służenia ludzkości na Ziemi, zapominając o swoich osobistych problemach i swoich osobistych trudnościach i kłopotach.

W istocie, gdy zaangażowani jesteście w Służenie Życiu, wszystkie wasze drobne problemy jeden za drugim was opuszczają i pewnego wspaniałego dnia zrozumiecie, że jesteście wolni od wszystkiego drobnego i niepotrzebnego, co wam wcześniej przeszkadzało i obciążało wasze życie. Lecz było to inne Życie, Życie człowieka skupionego na sobie i na swoich problemach. Obecnie w swojej istocie jesteście istotą Światła, która dba o dobro i harmonię całej planety.

Niech światu będzie dobrze!

Niech będą szczęśliwe wszystkie żywe istoty, które zamieszkują naszą ukochaną planetę Ziemię. OM.

JAM JEST Gautama Budda.

Tematem ułaskawienia 23. dnia miesiąca możecie zapoznać się w następujących przesłaniach Nauczycieli:
O ułaskawieniu związanym z 23. dniem miesiąca oraz o innych możliwościach, jakich udzielają Niebiosa, Ukochany El Moria, 19 lipca 2006 r.
O nadchodzącym letnim przesileniu i Boskim Ułaskawieniu z nim związanym. Pan Majtreja, 15 czerwca 2006 r.
Wskazówka, jak należy odnosić się do wszystkiego, co was otacza w waszym gęstym świecie oraz w światach subtelnych. Ukochany El Moria, 20 kwietnia 2006 r.
Przynoszę wam dwie wiadomości: Jedną – smutną, drugą – radosną. Ukochany El Moria, 7 stycznia 2006r
O nowym Boskim ułaskawieniu. Ukochany El Moria, 27 czerwiec 2005 r.
Można na przykład wykorzystać medytację „Kocham cię Ziemio”

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net