Potrzebujemy waszej pomocy

Pan Majtreja
15 listopada 2006

JAM JEST Majtreja, przybyłem znów do was, aby wyjaśnić postawione zadanie. Tak jak zawsze, jest dla nas bardzo ważne by wyjść przed audytorium zdolne przyjąć naszą Naukę i wdzięczne za każdą otrzymaną przez nas informację, jaką uważamy za stosowne przekazać w danej chwili historycznej.

Bieżące okoliczności zbiegają się w taki sposób, że zmuszeni jesteśmy zwrócić się do ludzi po pomoc. Jak zawsze pod koniec roku brakuje nam energii. Poza tym wszystkim, okoliczności związane z seminarium ‘Droga wewnętrzna’ w Petersburgu są zabarwione tak bardzo negatywną energią i oporem ze strony sił nam przeciwstawnych tak dużym, że nasz posłannik odczuwa to jako całkowity brak sił.

Dlatego jesteśmy zmuszeni zwrócić się o wsparcie do wszystkich, którzy są zainteresowani tym, aby to nasze przedsięwzięcie się odbyło i abyśmy mogli nadal pracować poprzez tego posłannika Słowa.

Proszę każdego z was, kto może odpowiedzieć na nasze zawołanie ze szczerym sercem, by skierował cały swój program modlitw i wszystkie różańce, jakie ma zamiar odmawiać w najbliższej przyszłości, tylko na jedno: ochronę seminarium, które mamy zamiar przeprowadzić w Petersburgu niezależnie od tego silnego oporu. Jesteśmy zmuszeni zwrócić się do was po pomoc i dziękujemy wam z góry za wszystko, co uczynicie w odpowiedzi na tę naszą prośbę. Możecie czytać przesłania Michała Archanioła, kierować swoje przywołania osobiście do mnie, odmawiać mantry i różańce, i to wszystko będzie radośnie odebrane przez nas i cała wyzwolona energia będzie skierowana do obrony naszego seminarium w Petersburgu.

A teraz jestem gotowy przekazać wam najważniejsze, to, po co przyszedłem. Mamy zamiar utrzymać nasze wsparcie dla tego seminarium i skierujemy wszystkie wysiłki i wszystkie zapasy energetyczne na to by zabezpieczyć i skupić nasze ognisko Światła.

Kochani, potrzebujemy waszej pomocy. Pomóżcie nam wyzwolić jak najwięcej Światła na tę okoliczność.

A teraz muszę pożegnać się z wami i przypomnieć wam, że przybyłem do was w tym dniu osobiście, aby poprosić o pomoc i wsparcie, jakie możecie okazać organizowanemu przedsięwzięciu.

Powiedziałem wszystko i mam wielką nadzieję, że nasze spotkanie podczas seminarium odbędzie się z (udziałem) wielu, którzy są na to gotowi.

JAM JEST Majtreja.

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net