Przybyłem ugruntować w waszej świadomości radość, podążanie i zwycięstwo.

Pan Majtreja
9 Października 2006

JAM JEST Majtreja, przybyłem znów poprzez mojego posłannika. JAM JEST przybył udzielić kolejnego przesłania dla ludzi na Ziemi. Jak zawsze, chciałbym opowiedzieć o wielu sprawach, lecz z konieczności skupię się tylko na najważniejszych, które muszę bezzwłocznie poruszyć i powiadomić was o nich, nie czekając na kolejny cykl przesłań. A więc przybyłem przekazać wam nową informację, abyście mogli po nowemu spojrzeć na to, co przekazano wcześniej, następnie rozpatrzyć niektóre z waszych wcześniejszych poglądów i stereotypów. Dzisiejsza informacja dotyczy przede wszystkim zmian, które nadal zachodzą w przyspieszonym tempie w świadomości ludzi. Cieszymy się, że tempo tych zmian przyspieszono na tyle, że wreszcie nadszedł czas, kiedy możemy z pewnością stwierdzić, iż zmiany na Ziemi zachodzą w sposób sprzyjający z punktu widzenia ewolucji. Zmiany te zachodzą we wszystkich sferach działalności. Muszę podkreślić, że przyspieszono proces zmiany świadomości u narodów zamieszkujących Rosję i państwa, w których czyta się udzielane poprzez naszego posłannika przesłania. Ja i (wszyscy) Wywyższeni Nauczyciele, cieszymy się, że ludzkość wchodzi do strefy stabilnego rozwoju i już żadne zewnętrzne okoliczności nie mogą przeszkodzić w realizowaniu naszych planów. Po tym jak światy zetknęły się proces ich wzajemnego przenikania się został przyspieszony i już nic nie może przeszkodzić zachodzącym zmianom. Cieszę się, że znalazła się wystarczająca liczba ludzi we wcieleniu, którzy odpowiedzieli na nasze przywołania i przyjęli na siebie brzemię bezinteresownego służenia ludzkości na Ziemi.

Wasze drużyny są codziennie uzupełniane. Oczywiście są tacy, którzy pozwolili, aby wątpliwość zapanowała w ich świadomości i stracili (oni) sporo z tego, co z ciężkim trudem zdobyto. Nie wszystko jest jednak stracone, gdyż wycofywanie się i wątpliwości są nieuniknione w waszym świecie. Wasz świat bowiem zawsze rozwijał się falowo. Nie pozwalajcie, aby negatywne stany opanowały waszą świadomość. Rozumiem, że zmiana pory roku i nadejście pochmurnych jesiennych dni, gdy Słońce jest rzadkim gościem, powoduje, że jest wam trudno zachować świadomość na (odpowiedniej) wysokości. Dlatego przyszedłem dziś was rozchmurzyć i udzielić przesłania potwierdzającego osiągnięty postęp. Postęp wasz jest tak wyraźnie dostrzegalny, iż tylko ludzie najbardziej sceptyczni mogą udawać, że brak jakichkolwiek zmian. Przyszedłem zatwierdzić w waszej świadomości radość, podążanie i zwycięstwo, które jest nieuniknione i które na was czeka w najbliższej przyszłości. Podążajcie w tym samym duchu!

Szczęśliwy jestem, że zdążyłem doprowadzić Boską Prawdę do tak wielu ludzkich jednostek znajdujących się we wcieleniu w tym złożonym i ważnym czasie. Szczęśliwy jestem, że wielu z was obudziło się z długiego snu, w którym przebywali podczas niejednego wcielenia. Nastał czas i dla Ziemi utworzyła się kosmiczna możliwość, przepowiedziana przez proroków przeszłości. Możliwość ta nie opóźni się wskutek pojawienia się na świecie przejawionym. Obserwujcie wszystkie okoliczności, jakie wokół was zachodzą. Bądźcie nieugięci w odnotowywaniu w waszych dziennikach wszystkich zmian, które zachodzą. Bowiem nigdy dotychczas nie było tylu cudów, które stają się coraz bardziej dostrzegalne. Nie dziwcie się, gdy głowy wielu państw na świecie wkrótce zaczną w swoich krajach prowadzić politykę zgodnie z Kosmicznym Prawem. Rządzenie po staremu i kierowanie się dawnymi zasadami stanie się po prostu niemożliwe, ponieważ świadomość mas jest zmieniona i wymaga od wszystkich organów władzy dostosowania się do zmienionej świadomości ludzi.

Pokolenie, które obecnie wchodzi w życie (chodzi o najmłodszych, niedojrzałych) potrzebuje szczególnej troski i opieki. Bowiem właśnie do tego pokolenia należeć będzie czynienie dzieł Boga w najbliższej dostrzegalnej przyszłości. Nie bójcie się zmian ani w waszym życiu, ani w sytuacjach na świecie. Nic wam nie grozi, jeśli zachowujecie się, jak należy i wypełniacie Prawo, jak należy. Żadne katastrofy i kataklizmy nie są straszne dla tych, którzy z oddaniem służą Bogu, Który jest w całym Życiu, w każdej cząsteczce Życia.

Szczęśliwy byłem, mogąc wyrazić w tym przesłaniu swój osobisty podziw (dla waszego triumfu) i dać wam to, co się wam należy, za codzienne wasze wysiłki.

A teraz chciałbym udzielić dodatkowej krótkiej informacji odnośnie wydarzeń związanych z tak zwanym Przejściem, którego wielu się spodziewa i do którego wielu się przygotowuje. Nigdy nie należy podchodzić zbyt poważnie do jakichkolwiek proroctw ani do jakichkolwiek spodziewanych katastrof. Bowiem udzielono wielu proroctw, które się nie spełniły, a inne przewidywania, których nie udzielono, się wydarzyły. Zalecam wam, abyście się dostosowali do teraźniejszości i (starali się) uchwycić każdy moment z waszego życia jako coś cennego dla (wszystkich) wieków. Rzeczywiście w Boskim Świecie nie istnieje nic innego poza wiecznym ‘teraz’. I właśnie owo ‘teraz’ kształtujecie w waszej świadomości. Nigdy nie należy zwracać za dużo uwagi na to, co się już wydarzyło i na to, co się jeszcze nie wydarzyło. Tylko wasze nastawienie w każdej chwili waszego życia kształtuje przyszłość, która na was czeka. Dlatego skupcie się na tym, by wypełnić każdą chwilę swojego życia radością, miłością, ciepłem i szczęściem. Bowiem sami jesteście twórcami swojego szczęścia i sami jesteście twórcami swojej przyszłości.

Przychodzimy udzielić wam Nauki, lecz tylko i wyłącznie wy możecie dokonać zmian na waszej planecie, gdy wchłaniacie w siebie tę Naukę i stajecie się jej przekaźnikami dla tych milionów (ludzi), którzy się wciąż nie obudzili.

Cieszę się, że dla wielu nastał czas przebudzenia i cieszę się, że mogę po prostu ot tak przyjść i przedstawić wam mój stan i mój nastrój. Będę bardziej szczęśliwy, jeśli będę potrafił przekazać swój stan możliwie większej liczbie ludzi znajdujących się we wcieleniu.

Cieszę się z naszego nowego spotkania i jak zawsze jest mi trochę smutno się znów rozstać.

Do nowych spotkań drodzy przyjaciele!

JAM JEST Majtreja!

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net