Właściwość jaką jest zmiana świadomości, jest najważniejsza w obecnym momencie historycznym

Pan Majtreja
13 września 2006

JAM JEST Majtreja, przybyłem znów!

JAM JEST przybył, aby jak zawsze przywitać ludzkość na Ziemi i wyrazić całą swoją Miłość do was i wsparcie, jakie Niebiosa są gotowe wam okazać w chwili obecnej, i jakie zawsze wam okazują, niezależnie od waszego upartego trzymania się waszych wad i niedoskonałości.

Jesteście dziećmi i tak, jak wszystkie dzieci w wieku przejściowym, odczuwacie wszelkie związane z tym trudności. Nie ma w tym nic strasznego. Nie upłynie dużo czasu, a zmienicie się, będziecie tylko wspominać ten etap przejściowy z przykrością i zakłopotaniem.

Spójrzcie, tylko kilka wieków temu, kiedy przychodziliśmy i działaliśmy poprzez ludzi na Ziemi, ludzie ci byli prześladowani, wykonywano na nich egzekucje, palono na stosach. Jak czas się zmienił! Mówię wam, że czas został przyspieszony prawie do maksymalnej dopuszczalnej prędkości. Trudno jest uzyskać większe przyspieszenie zmiany świadomości w waszym świecie fizycznym. Jest to związane z cechami waszego świata.

Przyszedłem zapewnić was, że z mojego poziomu widzę jako podążający ku górze płomień, każdego, kto kontynuuje własne podążanie Swoją Drogą Oświecenia i niezależnie od napotykanych trudności i niepomyślności, czyni to z pilnością i upartością, jakiej można pozazdrościć. Ja was rozróżniam i okazuję wam całą możliwą pomoc po pierwszym waszym zawołaniu. Nie zawsze okoliczności w waszym życiu i w horoskopie urodzeniowym pozwalają mi szybko okazać wam tę pomoc, lecz w ramach, jakie wyznacza Prawo Kosmiczne, zawsze ją okazuję. Zależne jest to od faktu, iż dotychczas tylko jednostki okazały się być tymi, którzy zachowali swoją lojalność wobec Bractwa. Jeżeli w podążaniu zapalają się miliony, to tylko jednostki są zdolne utrzymywać płomień w swoim sercu w ciągu lat, wciągu znaczniejszego okresu czasu, a jeszcze mniej jest tych, którzy zdolni są ukierunkowanie i świadomie działać zgodnie z naszymi zaleceniami.

Jestem gotowy udzielić wam dodatkowej informacji odnośnie waszej relacji z waszą Wyższą częścią. Całkiem niedawno udzielono nowego przesłania z Wyższej Rady Kosmicznej, związanego ze szczególnym ułaskawieniem dla planety Ziemi. I obecnie tym z was, którzy codziennie przejawiają odpowiednie podążanie, będzie okazana pomoc przy nawiązaniu połączenia z waszą Wyższą częścią. W tym celu powinniście napisać list do Rady Karmicznej i poprosić, aby zgodnie z Prawem Kosmicznym udzielono wam ułaskawienia i tymczasowo zatrzymano zejście (do was) karmy, która przeszkadza wam w nawiązaniu połączenia z waszą Wyższą częścią.

Czy zrozumieliście, kochani? Nie oznacza to, że wszystkim będzie dane zatrzymanie zejścia karmy. Nie, chodzi tu tylko o te jednostki, które prawie osiągnęły potrzebny poziom do nawiązania połączenia z ich Wyższą częścią, lecz jakaś stara karma lub energia im w tym przeszkadza, jakaś niedopracowana cecha. W tym przypadku będzie wam okazane ułaskawienie i zejście karmy związanej z tym – zatrzymane, abyście mogli nawiązać połączenie z waszą Wyższą częścią. Odczujecie to połączenie i w przyszłości będziecie się kierować (czerpać) z waszego dawnego doświadczenia i waszych odczuć. I gdy zejście (tymczasowo zatrzymanej) karmy zostanie odnowione, już nic nie będzie wam przeszkadzało w nawiązaniu tego połączenia na nowo i utrzymywaniu tego połączenia z waszą Wyższą częścią. Zaś poprzez nie – będziecie mogli nawiązać połączenie ze wszystkimi Wywyższonymi Nauczycielami, możliwe, że nawet ze mną. Bowiem, jestem Nauczycielem, który przygotowuje swoje nadejście na Ziemi i staram się pracować z każdym, kto przejawia odpowiedni wysiłek i dążenie.

Teraz powiem wam o najważniejszym, co wydarzyło się w ostatnim czasie i nie było naświetlone w naszych poprzednich przesłaniach.

Muszę wam powiedzieć, że wysiłek ludzi zajmujących się rozpowszechnianiem tych przesłań, udzielanych przez nas poprzez tego posłannika, nie poszedł na marne. Sytuacja na Ziemi rozwija się w najodpowiedniejszy sposób. Nie oznacza to, że nie będzie kataklizmów i katastrof. Oznacza tylko tyle, że ogólny tok ewolucji ludzkości został przez nas wzięty pod wzmocnioną kontrolę i obecnie możemy całkowicie kontrolować sytuację na planecie Ziemi. Cieszę się, że wasze wysiłki były tak skuteczne. Wyobraźcie sobie, że nasze przesłania stałyby się dostępne dla większości populacji planety Ziemi? Co by się stało?

Powiem wam, co się stanie. Zmiana świadomości choćby jednego procenta ludzkości Ziemi jest w stanie całkowicie zmienić tok ewolucji planety. Zmiana świadomości połowy populacji Ziemi może jak piorun przenieść planetę na kolejny poziom ewolucyjny. Będziemy wtedy zmuszeni spowalniać proces zmiany tak, aby wasze ciała fizyczne mogły wytrzymać tak gwałtowną zmianę. Bowiem czeka was jeszcze pewien postój w waszych fizycznych ciałach, żeby odpracować całkowicie karmę, którą stworzyliście na planie fizycznym. Potem rozstaniecie się z waszymi fizycznymi ciałami i będziecie istnieć w subtelniejszym świecie. To się również stanie, do tego również powinniście dążyć.

Moja obecność na planecie Ziemi jest ogromna jak nigdy dotąd, dzięki waszym połączeniom, waszemu podążaniu do mnie i dzięki temu, że jesteście zdolni się zmieniać.

Właściwość jaką jest zmiana świadomości, jest najważniejsza w obecnym momencie historycznym. Ci z was, którzy w większym stopniu przyswoili tę właściwość, rozumieją, że w rzeczywistości nawet tylko ta cecha wystarcza, żeby zmienić cały świat.

Lecz żeby opanować atrybut zmiany świadomości, jest wam potrzebna bezwarunkowa Miłość i Boska cierpliwość oraz cierpliwość do wszystkiego, co jest wciąż niedoskonałe.

Życzę wam, żebyście pokonali w sobie wszystko, co nie jest od Boga, możliwie najszybciej i pragnę spotkać się z każdym z was, kto pokona jak mężczyzna wszystkie trudności i przeszkody w swoim życiu i uścisnąć mu rękę.

A więc do rychłego spotkania!

JAM JEST Majtreja!

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net