Letni cykl ‘dyktand’, które przesyłaliśmy z Bułgarii poprzez naszego posłannika, się zakończył.

Umiłowany El Moria
21 lipca 2006

JAM JEST El Moria Khan, przybyłem znów. JAM JEST przybył, żeby przekazać wam, iż ten letni cykl ‘dyktand’, które przesyłaliśmy z Bułgarii poprzez naszego posłannika, się zakończył.

Cieszę się, że udało nam się przekazać ten cykl ‘dyktand’ z Bułgarii. Ponieważ za każdym razem, gdy podajemy nasze przesłania, wyzwala się ogromna ilość energii Światła w miejscu odbioru ‘dyktand’. A kraj i ludzie, którzy uczestniczą w procesie odbioru ‘dyktanda’, dostają porządna dawkę Światła. Za każdym razem ważne jest, jak wykorzystacie otrzymane Światło.

Kiedy nieco ponad dwa lata temu płaszcz posłannika Bractwa został założony na plecy Tatiany, nikt nie wierzył, że Rosja ma jasną przyszłość. Na planie fizycznym panował zupełny chaos i bałagan. Lecz my przyszliśmy i zapewniliśmy w naszych przesłaniach, że świetlana przyszłość jest przygotowana na planie subtelnym dla tego kraju. Nie upłynęły nawet dwa lata od czasu, gdy to, co było przygotowywane na planie subtelnym, zaczęło realizować się na planie fizycznym. I nawet ci sceptycy, którzy jeszcze rok temu, narzekali i mówili, że Rosja przepadła, obecnie zdębieli.

Tak samo będzie z Bułgarią. Jeśli zdoła ona jakościowo rozporządzić otrzymanym Światłem, to wkrótce czekają ją wielkie zmiany, dotyczące wykształcenia i ekonomii. Wszystko jest w waszych rękach! I wszystkie zmiany zachodzą poprzez zmiany w waszej świadomości.

Zawsze istnieje niebezpieczeństwo, że Światło, które wylaliśmy na Ziemię, może zostać wykorzystane nieodpowiednio i sprzeniewierzone, lecz za każdym razem mamy nadzieję że wasz kielich (w który została wlana energia) nie okaże się dziurawy i rozporządzicie otrzymaną energią zgodnie z Boskim planem i Boskim przeznaczeniem.

Cieszę się, że udało się przekazać w tym cyklu ‘dyktand’ znaczną objętość Wiedzy. Zawsze pamiętajcie, że Wiedza jest udzielana wam do przemyślenia, do medytacji w zaciszu waszego serca. Nie starajcie się odstawić ‘dyktand’[1] jak najprędzej na bok. Postarajcie się wchłonąć wszystko, co zawarte w każdym ‘dyktandzie’, każdą ożywiającą kroplę Boskiej energii i każde słowo Boskiej Prawdy.

Przychodzimy do ludzkości, Ziemi żeby umocnić nasze połączenie, połączenie pomiędzy fizycznym a subtelnym planem. Nasze cele i zadania w pełni zależne są od tego, na ile zdążycie przyswoić sobie informacje i energię zawartą w naszych przesłaniach.

Nie zmuszajcie nas do ciągłego przypominania wam o spoczywającej na was ogromnej odpowiedzialności za przekształcenie planu fizycznego planety Ziemi. Pamiętajcie o tym, że przyszliście w tym wcieleniu po to, żeby zrealizować konkretne działania na planie fizycznym. Lecz do tego, aby wasze działania były doskonałe i odpowiadały Boskiemu planowi, powinniście przede wszystkim popracować nad waszymi kanałami. Nieustannie oczyszczajcie swoje subtelne ciała poprzez modlitwy i głodówki, spacery wśród przyrody oraz kontakt z dziećmi i zwierzętami. Postrzegajcie to, co piękne i pod wpływem piękna zmienicie swój stan wewnętrzny. Nic nie wpływa na stan człowieka tak, jak piękno i przyroda. Chrońcie i kultywujcie prawidłowe wzorce w swoim życiu. Starajcie się, żeby wszystko, co was otacza, wypełniało was harmonią i pięknem. Nie krępujcie się nakierowywać innych ludzi, przypominając im o tym, że wszystko, co ich otacza, ciągle wpływa na ich świadomość i ich wewnętrzny świat. Odnosi się to również do oglądania telewizji i niekontrolowanego słuchania radia. Strzeżcie się wszelkich negatywnych wibracji, których możecie się ustrzec. Istnieje wiele sposobów uchronienia się przed negatywnymi energiami i wiele z nich nie wymaga żadnych nakładów finansowych.

Przyszedłem po to, aby przypomnieć wam, że wszystko jest w waszej mocy. Możecie liczyć na Nauczycieli i kierować do nich wasze modlitwy, lecz działanie na planie fizycznym należy do was. I wszystkie cuda, które się wam przytrafiają są rozważnie planowane. Cud przekształcenia planu fizycznego na pewno się wydarzy, lecz żeby do tego doszło, powinniście przygotować ten cud w waszych sercach.

Życzę wam skutecznej pracy nad sobą. Dbajcie o to, żeby każdy gram Boskiej energii został odpowiednio nakierowany zgodnie z przeznaczeniem. Dano wam dużo i teraz powinniście przejawić swoją gotowość do współpracy z Niebiosami.

Wszystkie wasze wysiłki będą przemnożone i na pewno zaowocują.

Wydaje się, że wszystko, co zmienia się na planie fizycznym nie jest związane z ‘dyktandami’ których udzielamy, lecz uwierzcie mi, że praktycznie wszystkie pozytywne zmiany na planecie zawsze były związane z tym, że ludzie przyjmowali naszych posłanników i Słowo, które oni nieśli. Jeżeli nasi posłannicy nie byli przyjmowani i nie okazywano im szacunku, to kraj, który dopuścił się tego negatywnego działania, pogrążał się na długie lata w mroczne czasy dla świadomości. I możemy jedynie modlić się do Boga, żeby wybaczył im, bo nie wiedzą, co czynią.

Mamy szczerą nadzieję, że mroczne czasy dla ludzkiej świadomości pozostały w dalekiej przeszłości. A przed wami jest potężne światło Wiedzy, które nosicie w swoich sercach.

Przybyłem, aby udzielić podsumowującego ‘dyktanda’ z tego cyklu i obwieścić, że kontynuujemy pracę poprzez naszego posłannika dopóty, dopóki istnieje możliwość naszej pracy na planie fizycznym.

Nie zapominajcie, że na każdym z was spoczywa odpowiedzialność za opiekę nad naszym posłannikiem. Ponieważ Boscy ludzie zawsze żyli dzięki opiece dobrych ludzi.

A teraz żegnam się z wami, lecz mam nadzieję, że nasze rozstanie nie będzie na długo i znów spotkamy się z wami poprzez tego posłannika, a do tych z was, którzy są gotowi przyjdę i spotkamy się osobiście w zaciszu waszych serc.

JAM JEST El Moria, do nowych spotkań!

[1] W oryginale: książki z dyktandami.

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net