Proponuję wam tę metodę z nadzieją na to, że zdołacie ją zastosować w waszej codziennej pracy duchowej

Pan Sziwa
3 lipca 2006

JAM JEST Sziwa, przybyłem znów!

JAM JEST Sziwa - przybyłem!

Przybyłem i cieszę się z nowego spotkania z wami poprzez mojego posłannika!

Po tym, jak ukończyliśmy wiosenny cykl ‘dyktand’, zaszły pewne ważne wydarzenia w świecie subtelnym i wśród nich najważniejszym jest to, że ludzkość Ziemi zaczęła poddawać się wysiłkom, jakie nieustannie podejmujemy i wywyższa się zgodnie z Drogą ewolucyjną, którą zaplanowaliśmy. Jakiś czas temu, żaden Wywyższony Nauczyciel nie był przekonany o tym, że można przeprowadzić nadchodzące zmiany na Ziemi. Teraz z pewnością stwierdzamy fakt, że udało nam się wszystko, co trzeba do tego, by ludzkość mogła powrócić na ewolucyjną drogę rozwoju i zharmonizowała część wypaczonych energii z przeszłości. Teraz nie powinniśmy zmniejszać tempa. Dlatego też przyszedłem, żeby pokierować was do dalszych działań, udzielając wskazówek dla tych, którzy są gotowi je przyjąć.

Teraz najważniejszym i najbardziej podstawowym dla ludzkości zadaniem jest harmonizacja. Jako harmonizację mam na myśli zbiór sposobów i metod, które wyrównają tempo rozwoju świadomości w różnych częściach Ziemi, różnych krajach i kontynentach. Wiecie o tym, że nasze przesłania bardzo skutecznie rozprzestrzeniają się w Eurazji. Lecz istnieją też inne kontynenty. I tam o naszych przesłaniach i nowej Nauce, której udzielamy, mało kto wie. Dlatego są dwa sposoby, żeby zharmonizować sytuację na planecie. Pierwszy sposób zakłada wzmocnione rozpowszechnienie naszych przesłań na innych kontynentach i przede wszystkim w Ameryce. Drugi sposób jest prostszy a jednocześnie bardziej złożony, wymaga on bowiem określonego poziomu bezinteresowności od was i określonej pracy duchowej. Ten sposób zakłada przeprowadzenie określonej pracy duchowej na planie subtelnym. Zaraz wam wyjaśnię, o jaką pracę chodzi.

Za każdym razem, kiedy czytacie nasze przesłania, wyobrażajcie sobie narody tych kontynentów, gdzie na razie nasze przesłania nie są dostępne. Wyobrażajcie sobie Afrykę, Amerykę, Australię. Za każdym razem wizualizujcie przedstawicieli tych krain, jak zwracacie się do nich i opowiadacie im o tej Nauce, której udzielamy w dyktandach. Jeśli wśród waszych znajomych są ludzie, którzy mieszkają na tych kontynentach, to proszę wizualizujcie sobie tych ludzi i myślami opowiadajcie im o otrzymanej przez was wiedzy, prowadźcie z nimi dialog w myślach. Postarajcie się swoimi słowami wyjaśnić im podstawy otrzymanej przez was Nauki. Tym sposobem zostanie osiągnięty cel, i świadomości ludzi zamieszkujących te kontynenty, zetkną się z naszą energią zmian, i powstanie w nich pragnienie czytania naszych przesłań i przyswajania zawartej w nich informacji. Nawet jeśli zewnętrzna świadomość tych ludzi nie zauważy przeprowadzonej przez was pracy, ich subtelne ciała otrzymają to, co potrzebne do zmiany wyobraźni i w ten sposób podstawy, fundamenty zmian będą zaszczepione przez was i przez nas razem.

Podaję wam tę metodę, i możecie ją wykorzystać do pracy z tymi ludźmi, od których bardzo dużo będzie zależało w państwach, które zamieszkują. Mogą to być wybitni działacze państwowi, artyści, przedstawiciele nauki i kultury. Wasza świadomość wskaże wam, z kim i jak możecie pracować. Proponuję wam tę metodę z nadzieją na to, że zdołacie ją zastosować w waszej codziennej pracy duchowej. Zanim przystąpicie do waszej wizualizacji, proszę zadbajcie o to, żebyście byli w harmonijnym stanie świadomości, żeby nic z drobnych życiowych i codziennych problemów was nie poruszało. Zadbajcie o czystość swojej wewnętrznej przestrzeni, ponieważ będzie ona przekazywana innym ludziom, z którymi będziecie pracować na odległość.

Im czystsze są wasze myśli i bardziej wywyższony wasz stan, tym lepsze wyniki osiągniecie.

Muszę was uprzedzić o jeszcze jednej ważnej sprawie. Jeśli wasz stan jest nieharmonijny, i intencje nie są czyste, to energia, którą będziecie zaprzęgać do pracy, może przysporzyć wam karmy, którą sami będziecie musieli odpracować w przyszłości. Zawsze pamiętajcie, że karma tworzy się nie tylko przez wasze uczynki i działania, lecz również przez wasze myśli i uczucia. Dlatego teraz zwracam się do was z nadzieją na to, że już przeczytaliście wszystkie ‘dyktanda’, których udzieliliśmy poprzez naszego posłannika, i wasza świadomość jest całkowicie przygotowana do tej odpowiedzialnej pracy, o którą was prosimy.

Rozmawiam z wami, jak z równymi mi istotami, zdolnymi zrozumieć nasze problemy i poświęcić swoje osobiste zachcianki dla Wspólnego Dobra, dla rozkwitu rodzimej planety.

Zawsze pamiętajcie, że nie ma wrogów na waszej planecie, są tylko ludzie o przyciemnionym stanie świadomości w tym również ignorancji.

Ignorancja i brak wiedzy stanowią wrogów, z którymi będziecie musieli walczyć. Dlatego nieście ludziom planety Ziemi Światło wiedzy. Weźcie się do pracy! Zapalcie pochodnie i nieście Światło tym, którzy czują, że go potrzebują.

Dokładnie ta sama zasada może być zastosowana u podstaw waszej pracy z waszymi rodakami, którzy potrzebują wiedzy, lecz z jakiegoś powodu nie są gotowi powziąć własnych wysiłków, żeby ją zdobyć. Pomóżcie im. Opowiedzcie im o Nauce. Opowiedzcie im to w myślach, gdy jesteście w dobrym harmonijnym stanie wewnętrznym. Szczególnie to dotyczy waszych bliskich krewnych, z którymi jesteście karmicznie związani. Spróbujcie udzielić im wiedzy na poziomie myśli i uczuć. Nie krępujcie się przesyłać waszym bliskim Miłość. Ponieważ nic nie jest tak pożyteczne dla duszy ludzi jak codzienne podlewanie ich energią Miłości z waszych serc.

Cieszę się z nowego spotkania z wami w tym dniu. I mam nadzieję, że to spotkanie i mój wykład były dla was pożyteczne. Życzę wam sukcesów na waszej Drodze!

Zawsze z wami, JAM JEST Sziwa!

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net