Prosimy was: działajcie w życiu zgodnie z otrzymaną wiedzą i naukami

Wielki Boski Kierownik
27 kwietnia 2006

JAM JEST Wielki Boski Kierownik, przybyłem znów do was w tym dniu.

JAM JEST przybył, by udzielić wam wskazówek i przekazać nowiny z oktaw eterycznych. Nowiny te są bardziej radosne niż wiadomości, które przekazywaliśmy podczas zimowego cyklu przesłań. Sytuacja na planecie bowiem posuwa się w dobrym kierunku i powoduje to w was radosne i pełne nowej nadziei uczucia.

Zaledwie kilka miesięcy temu nasz niepokój o stan Ziemi był tak wielki, że nie mogliśmy nie uprzedzić was o tym poprzez naszego posłannika. Przyszedłem teraz, skorzystać z możliwości i ogłosić, że stan panujący na Ziemi znacznie się polepszył, zaś następujące zmiany w świadomości pewnej grupki ludzi dokonują się z prawdziwą kosmiczną prędkością i obejmują wielu ludzi z różnych części kuli ziemskiej. Bardzo się cieszymy z tego, że zdążyliśmy rozesłać tak szybko poprzez naszego posłannika naszą informację, posługując się Internetem. Cieszymy się z oddanych sercu ludzi, którzy zaofiarowali dużo, by dać możliwość zapoznania się z przesłaniami możliwie jak największemu gronu ludzi. Dziękujemy również tym, którzy tłumaczyli przesłania na wiele języków. Niebiosa są naprawdę szczęśliwe z tak pozytywnych dzieł.

Nigdy do teraz, przez całą nowszą historię informacja, którą przekazywaliśmy do świata fizycznego, nie rozprzestrzeniała się z taką prędkością.

Otwiera to dla nas nową możliwość i pozwala wam otrzymać świeżą informację z naszego świata. Naprawdę Boska łaskawość nie zna granic. I wtedy, gdy Niebiosa nawiążą współpracę z oddanymi współpracownikami, znajdującymi się we wcieleniu, osiągamy tak znaczne zmiany w tak krótkim czasie, że rzeczywiście te osiągnięcia można nazwać przełomem w świadomości oraz przełomem [przebiciem] energetycznym między oktawami. Dlatego, przychodzę dziś wyrazić swoją wdzięczność każdemu z was, kto zareagował na nasze wołanie oraz nie tylko zmienił swoją świadomość, lecz wspierał proces rozpowszechniania naszej informacji w waszej fizycznej oktawie.

A teraz chciałbym udzielić wam krótkiej wskazówki odnośnie obecnej sytuacji na Ziemi.

Wiecie z poprzednich przesłań, jak napięta była sytuacja energetyczna pod koniec poprzedniego roku. Naprawdę, wiele wysiłku kosztowało nas utrzymanie równowagi energetycznej i nie dopuszczenie do kolejnej niszczącej katastrofy. Teraz bilansujemy planetę w sposób stabilny. Póki co, nie czas jednak folgować sobie i świętować, gdyż im znaczniejsze i w szybszym tempie zachodzące zmiany, tym silniejszy opór ze strony sił, które ich nie pochwalają i nie życzą ich sobie. Dlatego nie ma możliwości folgowania sobie. Trzeba tak, jak wcześniej, dołożyć wszelkich wysiłków i starań, by nie zmniejszyło się tempo i prędkość rozpowszechniania naszych przesłań, informacji i energii. Wyobraźcie sobie kulę śniegu, powiększającą coraz bardziej swoją masę i objętość. Aby jednak coś takiego zaszło, potrzebny jest stały wysiłek wkładany w popychanie i obracanie tej kuli.

Dlatego proszę was, nie zatrzymujcie się i działajcie zgodnie z porywem powstającym w waszym sercu. Nie pozwalajcie tej rozpalonej iskrze zgasnąć. Czytajcie znów nasze przesłania, szczególnie te, które dają wam siły i pęd do działania w świecie fizycznym.

My nawet nie prosimy was o odczytywanie modlitw, prosimy was o działanie w życiu zgodnie z otrzymaną wiedzą i nauką. Teraz na pierwszy plan schodzi potrzeba konkretnych działań. Możecie poczuć, jak energia zawarta w naszych przesłaniach dosłownie pobudza was do konkretnych działań na planie fizycznym. Dlatego bardzo ważne będzie, by zastosować odpowiednio wasze wysiłki. Nie pozwólcie siłom przeciwnym wciągnąć was w bezowocne dyskusje oraz spory. Nie będzie już czasu na puste rozmowy i bajdurzenia. Powinniście poprzez konkretne działania na planie fizycznym pokazać Niebiosom, na ile opanowaliście lekcje, których wam udzielaliśmy poprzez naszego posłannika w tym roku.

Jesteśmy zadowoleni z tempa, w jakim rozpowszechnia się nasza nauka, lecz jesteśmy niezadowoleni z faktu, że tak, jak wcześniej, podejmujecie zbyt mało konkretnych działań na planie fizycznym.

Oczekujemy od was działań przekształcających plan fizyczny. Wszystko, co nie jest Boskie, powinno na zawsze opuścić ekrany waszych telewizorów, półki waszych sklepów, przestrzeń radiową i internet.

Nie możecie walczyć z owymi przejawami tego, co nie Boskie, lecz możecie zastąpić te przejawy Boskimi wzorcami. Działacie nawet wtedy, kiedy odmawiacie oglądania sprzecznych z tym, co boskie, programów, filmów, nie biorąc udziału w jakichkolwiek negatywnych przejawach ciągle typowych dla waszego świata. W ten sposób nie gromadzicie więcej karmy i poprzez swój słuszny wybór, przerabiacie poprzednią karmę, dajecie również przykład poprzez wasze słuszne działania ludziom wokół was, a szczególnie młodzieży.

Nie martwcie się tym, że ktoś czyni coś w sposób nieodpowiedni. Pokażcie, jak trzeba działać. Zawsze łatwiej jest osądzać. Osądzając jednak, tylko tworzycie karmę i pomnażacie iluzję, zaś kiedy zaczniecie kierować waszą energią zgodnie z Boskimi zasadami, tworzycie dobrą karmę i pomniejszacie iluzję.

Dlatego przyszedłem w dniu dzisiejszym, by wam przypomnieć, że każdy z was zanim się wcielił, przyjął na siebie określone obowiązki. Obecnie są sprzyjające możliwości, by wypełnić wasze przeznaczenie. Zwróćcie się do siebie samych, wsłuchajcie w swoje serce i spróbujcie zrozumieć, jakie obowiązki przyjęła na siebie wasza dusza, zanim się wcieliła.

Powinniście przypomnieć sobie te wasze obowiązki.

Jeżeli pracujecie w sferze kształcenia dzieci i młodzieży, wtedy przede wszystkim waszym obowiązkiem jest udostępnienie dorastającemu pokoleniu wiedzy na odpowiednim dla nich poziomie, wiedzy o Prawie istniejącym w tym wszechświecie, jak również o moralnym Boskim Prawie.

Jeżeli prowadzicie udany biznes, wtedy możliwe, że nadszedł dla was czas, by rozporządzać prawidłowo zarobionymi pieniędzmi i zamiast w nieskończoność gonić za drobiazgami i przyjemnościami, wykorzystać pieniądze do stworzenia centrów kształcenia dzieci, młodzieży i ich rodziców, do zbudowania miejsc opartych na nowych zasadach, wolnych od wpływów negatywnych wibracji i czynników charakterystycznych dla waszej społeczności.

Dlatego, tylko do was należy rozpoczęcie twórczej Boskiej działalności. Nikt nie wykona za was waszych zobowiązań. My ze swojej strony obiecujemy okazywać wam całą potrzebną pomoc. Tylko poproście o tę pomoc i nie krępujcie się zwracać do nas w waszych listach i modlitwach.

Obcowanie Niebios z planem fizycznym dopiero się zaczyna i wkrótce się przekonacie o tym, jak owocna może być taka współpraca.

Chciałbym na końcu natchnąć was moją Wiarą i napełnić moją ufnością w was oraz w to, że wypełnicie swoje obowiązki z maksymalną sprawnością.

JAM JEST Wielki Boski Kierownik, z Miłości do was i z Wiarą w wasz sukces.

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net