Nauka o pozaziemskich cywilizacjach

Umiłowany Zaratustra
21 kwietnia 2006

JAM JEST Zaratustra, przybyłem znów do was poprzez naszego posłannika. JAM JEST przybył, był udzielić kolejnej krótkiej Nauki, która, mam nadzieję, będzie wam bardzo przydatna na obecnym etapie waszego rozwoju ewolucyjnego.

Skoro wasza cywilizacja rozpoczyna teraz cykl wstępujący i stanęła na wznoszącej części spirali rozwoju, każda nauka znana wam z dawnych czasów, powinna być rozumiana przez was w nowy sposób. Niezależnie od tego jakich nowych nauk nie otrzymywalibyście z innych źródeł oraz kanałów, powinienem udzielić wam małego wyjaśnienia na temat tego, że we wszechświecie istnieje mnóstwo różnych hierarchii, które podążają swoją drogą rozwoju. Wiele z tych hierarchii jest podobnych do hierarchii, w składzie której jestem ja oraz którą reprezentuje nasz posłannik na Ziemi. Inne hierarchie znajdują się na trochę innych poziomach rozwoju, posiadają odmienną strukturę i spełniają inne funkcje.

Pośród tych hierarchii są takie, z którymi współpracujemy, ale są również i inne, z którymi nie zawieramy żadnych porozumień. One działają według swoich praw. Teraz wam jest trudno uświadomić sobie sytuację, gdyż dotychczas mówiliśmy wam o tym, że istnieje Jedyne Prawo istniejące w tym wszechświecie, podporządkowujące to, co niższe, temu, co wyższe. Teraz otrzymujecie tę informację, różniącą się trochę od wcześniejszej. Jednak muszę wam powiedzieć, że rzeczywiście wszystko w tym wszechświecie jest podporządkowane wielkiemu Prawu istniejącemu w nim. Samo Prawo jednak działa wybiórczo i się dopasowuje na różny sposób w różnych punktach tego wszechświata. Można zrobić pewną analogię do istniejących na Ziemi różnych państw – Niezależnie od tego, że w każdym państwie działają te same prawa fizyki i matematyki, równolegle każde państwo posiada prawa, zgodnie z którym funkcjonuje ono jako państwo. Wraz z wieloma krajami, które zachowują się wrogo wobec innych, istnieje również wiele innych państw, które są przyjaźnie nastawione wobec siebie i rozwój których przez wieki był oparty na pokoju i współpracy. Jeżeli spojrzymy na nasz wszechświat, powinniście uświadomić sobie, że wszystko w nim jest znacznie bardziej różnorodne niż to, co istnieje na Ziemi. Kiedy w swojej świadomości wychodzicie poza granice danej planety, zaczynacie rozumieć, że istnieją inne cywilizacje, które mogą być oparte na zasadniczo innej podstawie. Niezależnie od tego, że cywilizacje te podlegają wspólnym Prawom, działającym w tym wszechświecie, są im właściwe odmienne zasady rozwoju, a nawet natura samych istot zamieszkujących inne światy może istotnie różnić się od waszej.

W rozwoju każdej cywilizacji następuje chwila, w której styka się ona z innymi cywilizacjami zamieszkującymi wszechświat. Proces ten można porównać do sytuacji, kiedy pewne żyjące sobie w spokoju plemię na pewnym etapie swojego rozwoju odkrywa, że niedaleko istnieje inne plemię posiadające swojej zwyczaje i prawa.

Teraz, znajdując się w innym państwie, interesujecie się prawami i zwyczajami tego państwa, zachowaniem ludzi, ich wyobrażeniami o otaczającej ich rzeczywistości. Spotykając inne cywilizacje i układy, światy, dokładnie w ten sam sposób powstaje wzajemne zainteresowanie. Wszystko to następuje na określonym etapie rozwoju każdej cywilizacji.

Celem mojego dzisiejszego pouczenia jest wyjaśnić wam, że zawsze, przez całą historię rozwoju planety Ziemi, istniejące na niej cywilizacje spotykały się z innymi bardziej rozwiniętymi cywilizacjami. I niezależnie od tego, że we wszechświecie istnieje i funkcjonuje Prawo, głoszące że, żadna cywilizacja nie przyczynia szkody innej cywilizacji, zawsze istniały momenty, kiedy prawo to bywało naruszane. Istnieją wywyższone istoty, które mają prawo ingerować i regulować wszelkie powstające sporne sprawy. Teraz, kiedy ludzkość jako całość wchodzi na nowy poziom w swoim rozwoju, wiele innych cywilizacji z układów światów, które znacznie wyprzedziły cywilizację na planecie Ziemi, lecz posiadają inny kierunek rozwoju niż kierunek ziemski, będzie dążyć do tego by, zetknąć się z mieszkańcami Ziemi. Dlatego powinniście być przygotowani na wszelkie niespodziewane rzeczy, które mogą nastąpić w waszym życiu. W tej sytuacji jak i w każdej innej, działa prawo przyciągania podobnych wibracji. Jeśli niepokoicie się pozaziemskimi cywilizacjami i zajmują one zbyt wiele miejsca w waszej świadomości to z wielkim prawdopodobieństwem można powiedzieć, że spotkacie się z przedstawicielami tych cywilizacji. Jeżeli jednak kwestie związane z pozaziemskimi cywilizacjami nie wzruszają was, wtedy możecie spokojnie przejść obok jakiegoś pozaziemskiego obiektu nawet nie zauważając go.

Nie wolno bać się niczego. Zawsze jednak musicie pamiętać, że nie wszystkie pozaziemskie cywilizacje maja przyjazne nastawienie do mieszkańców Ziemi. Jeżeli wątpicie w jakąś sytuację i nie wiecie, jak zareagować, nie zapominajcie, że istnieją Wyższe Siły, które są powołane, by wam pomagać i bronić was w podobnych sytuacjach. Nie wszystko, co istnieje we wszechświecie, może być pojęte przez waszą zewnętrzną świadomość. Będzie dobrze jeżeli jesteście przygotowani na jakiekolwiek nieprzewidziane sytuacje i spotkania. Dlatego dziś pomyślałem, że trzeba udzielić wam tej krótkiej Nauki o pozaziemskich cywilizacjach.

Generalnie, wszelkie religie z przeszłości odnosiły się wrogo wobec wszelkich najazdów cywilizacji z innych planet, a przybysze byli okrzyknięci demonami i diabłami. W istniejących (wtedy) ramach i ograniczeniach religijnych nie było możliwe odnieść się w inny sposób do tych nie zawsze rozumianych zjawisk. Nawet teraz wiele systemów religijnych poucza, że pozaziemskie najazdy są w swojej istocie najazdami szatana i jego podwładnych.

Powtarzam jeszcze raz, że na określonym etapie rozwoju ludzkości podobne kontakty stają się nieuniknione. Ponieważ wiele z cywilizacji pozaziemskich różni się od cywilizacji Ziemi, mogą one zostać przez waszą świadomość pojmowane jako wrogie.

Wchodzicie w swojej świadomości na nowy poziom rozwoju i dlatego kwestia stosunku do cywilizacji z innych planet nie może zostać przez nas nieporuszona w pouczeniach, których wam udzielamy. Powinniście zawsze pamiętać, że Wywyższeni Nauczyciele są istotami, które są najbliżej was pod względem swojego poziomu rozwoju oraz swoich wibracji. Co więcej, wiele cząstek Wywyższonych Nauczycieli znajduje się we wcieleniu i zatem wielu z Nich jest wśród was. Posiadacie cząsteczki Wywyższonych Nauczycieli w składzie waszego Wyższego Ja. Dlatego polecam wam, nie zwracać zbytniej uwagi na cywilizacje pozaziemskie oraz połączenia z nimi, do czasu, kiedy wasza świadomość będzie do tego przygotowana. Gdy wasza świadomość otrzyma więcej informacji o tych cywilizacjach, wtedy będziecie mogli prawidłowo oceniać zaistniałe sytuacje i podejmować prawidłowe decyzje w złożonych sytuacjach. Teraz wam udzielę jeszcze jednej rady. Natychmiast gdy spotkacie się z jakąś sytuacją, która was niepokoi, zwróćcie się do Wywyższonych Nauczycieli, którzy są wam znani. Przywołajcie Jezusa, proroka Machometa, Michała Archanioła, Boginię Wolności, Sanat Kumara, mnie lub innych Nauczycieli, oraz poproście o ich pomoc i wsparcie w zaistniałej przed wami sytuacji.

Możecie uczynić swoje przywołanie głośno lub w myślach, możecie również opisać istotę waszego niepokoju w formie pisemnej i spalić list z waszą prośbą. Wiedzcie, że zawsze, przy każdym waszym przywołaniu będą podjęte odpowiednie działania. Oraz nigdy, w żadnych okolicznościach nie odczuwajcie strachu, w jakiejkolwiek sytuacji się znajdziecie. Wibracje strachu paraliżują waszą wolę i połączenie z waszą Wyższą częścią.

Wykładałem dziś fragmenty Nauki o stosunkach wobec pozaziemskich cywilizacji i mam nadzieję, że wskazówki te pomogą wam na teraźniejszym etapie życia.

JAM JEST Zaratustra, z Miłości do was.

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net