Proces powrotu ku rzeczywistości, proces usunięcia iluzji będzie maksymalnie przyspieszony

Umiłowany Alfa
16 kwietnia 2006

JAM JEST Alfa, znów przybyłem do was. Według waszych ziemskich miar, sporo czasu upłynęło od naszego ostatniego spotkania. Jednak dla mnie, patrząc ze swojej Rzeczywistości, upłynęło tylko parę godzin, zupełnie jakby to było wczoraj.

A więc znów jestem z wami, ludźmi z Ziemi. Muszę powiedzieć wam o zmianach, które następują na planecie Ziemi, od czasu naszego ostatniego spotkania. Wam się wydaje, że nic się nie zmieniło. Ja jednak jestem pewien, że są ludzie odczuwający zmiany zachodzące na planecie. Jest ich niewielu, ale są i to jest powód do radości. Cieszy to nas i dodaje nam pewności. Bo kiedy mamy możliwość przemawiać poprzez jednego, oznacza to, że jutro będziemy mogli przemawiać przez wielu. Gdy kilku ludzi odczuwa zmiany i czują w swojej zewnętrznej świadomości zachodzenie zmian świadczy to jedynie o tym, że jutro wielu będzie w stanie odczuwać te zmiany.

Na początku stajemy się zrozumiali i dostępni tylko dla niewielu ludzi. Dajemy im naszą wiedzę i informację. Jest to jak lawina, która rozpoczyna się tylko od jednego kamyka, a stopniowo w ten proces włącza się coraz więcej i więcej kamyczków. Dochodzi do momentu, kiedy lawina staje się tak potężna, że jest w stanie zmieść wszystko ze swojej drogi. Obecnie znajdujecie się na samym początku ruchu tej lawiny. Upłynie pewien czas i lawina ta zyska na sile i będzie mogła usunąć ze swojej drogi wszystko, co stare i co stawia opór zmianom.

Nowe zmiany już weszły do świadomości ludzi oraz niechybnie rozprzestrzeniają się na planecie Ziemi.

Przyszedłem teraz obwieścić wam tajemnicę, która była wcześniej niedostępna dla was, lecz gdy już osiągnęliście nowy poziom świadomości, będzie to już dla was dostępne. Opowiem wam to, co jest skryte, lecz staje się jawne. Wiecie, że pewien czas temu w naszych przesłaniach ogłosiliśmy, że na planecie Ziemi następuje nowy etap ewolucji kosmicznej. Wiecie z poprzednich przesłań, że etap ten powinien objąć wiele ziemskich lat, miliony lat.

Oto Ja przyszedłem ucieszyć was, bo podjęto decyzję, że trwanie etapu przejściowego zajmie znacznie mniej czasu niż planowano. Ten okres przejściowy zacznie przebiegać tak szybko, że ludzie którzy obecnie żyją na planecie Ziemi będą mogli obserwować i podziwiać te zmiany.

Podjęto decyzję, by proces powrotu do Rzeczywistości, proces usunięcia iluzji był maksymalnie przyspieszony. Najwyższe i najbardziej zaawansowane ewolucje tego Wszechświata uczestniczą w procesie podwyższania wibracji planu fizycznego, w tym również planu fizycznego planety Ziemi. Będzie się teraz wam wydawało, że informacja ta nic nie oznacza i nie posiada żadnego praktycznego zastosowania.

Informacja ta jest jednak wam potrzebna i jest ona wam udostępniana.

Wyrastacie i stajecie się sposobni odbierać wszystkie subtelniejsze wibracje, charakterystyczne dla wyższych oktaw. Proces waszego wyrastania będzie szybszy. Będziecie w stanie rozumieć więcej i będziecie mogli widzieć więcej.

Dlatego nie ograniczajcie swojej świadomości. Pozwólcie sobie nawet na największe marzenia i one bezwzględnie się spełnią. Pozostańcie dziećmi, marzcie i wyobrażajcie sobie oraz nie pozwalajcie sobie stać się jak dorośli mieszkający na planecie Ziemi.

Wyrastacie wewnątrz siebie, lecz wasza świadomość pozostaje otwarta na pojmowanie Wyższej Rzeczywistości. A tylko wtedy, gdy staniecie się jak dzieci, dorośniecie do nowej Rzeczywistości.

Niestety to, co wy nazywacie dorastaniem, nie jest tym, co oznacza dorastanie do Boskiej Rzeczywistości. Wy czujecie, że dorastacie, wtedy, gdy przyjmujecie ograniczenia świata fizycznego, które zaczynają wami kierować.

Kiedy dorośniecie w Wyższej Rzeczywistości, wręcz przeciwnie, wyzwalacie się z ograniczeń waszego gęstego świata, dla waszego świata gęstego dalej w swojej świadomości pozostajecie dziećmi.

Dlatego życzę wam, abyście pozostali dziećmi w waszym świecie oraz życzę wam, byście mogli szybciej osiągnąć taki stan dorastania w Boskim świecie, jaki pozwoliłby wam stać się naszymi współpracownikami, przyjaciółmi, braćmi i siostrami.

A teraz pozwólcie mi po raz kolejny wyrazić moją Miłość do was. Mam ogromną nadzieję, że moja Miłość pomoże wam i waszej planecie w tym trudnym i przejściowym czasie.

JAM JEST Alfa, z Miłości do was.

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net