Powinniście być gotowi w swojej świadomości do stałych zmian

Pan Majtreja
11 kwietnia 2006

JAM JEST Majtreja, przybyłem znów do was

Od tego dnia w bliskim czasie wydarzy się coś zadziwiającego w waszym życiu. Nie będziecie mogli żyć dłużej zgodnie z prawami i stereotypami, które panowały wcześniej. Prawa fizycznego świata się zmieniają i już są zmienione. Dlatego wszyscy wy, którym wydaje się, że nic na planecie się nie zmienia i nic się nie wydarza, będziecie musieli w najbliższej przyszłości przekonać się o czymś zupełnie odwrotnym. Planeta porusza się ku zmianie i planeta zmienia się zgodnie z planami Boga.

Im bardziej niektórzy z was trzymają się tego, co stare, tego, co już jest przeżytkiem, tym boleśniejszy będzie dla nich proces zmian.

Powinniście przygotować swoją świadomość do ciągłych zmian i przemian. Nic będzie niczego, co w bliskiej przyszłości nie ulegnie zmianie. Przede wszystkim kolosalne zmiany nastąpią w waszej świadomości. Jeśli popatrzycie subiektywnie na swoje życie, z zaskoczeniem stwierdzicie, jak bardzo się ono zmieniło i dalej się zmienia.

Zmiany, które następują na świecie, są tak znaczące, że tak, jak wcześniej potrzebne były do tego setki a nawet tysiące lat, tak teraz – wystarcza kilka lat. I proces ten postępuje niezależnie od woli tych, którzy nadal funkcjonują w starych schematach takich jak religie, mentalność i inne sfery społecznej działalności.

Dlatego przychodzimy ogłosić po raz kolejny zmiany, które następują i które już się dokonały.

Cykl przesłań, które obwieściliśmy poprzez naszego posłannika rozpoczął się zaledwie trochę dłużej niż rok temu. I ci z was, którzy uważnie je czytali, nawet wielokrotnie, jeżeli spojrzą na swoje życie oraz na życie wokół was, zauważą zmiany. Zauważą nawet, że wiele założeń z naszych przesłań, które wydawały się wam ważne i bardzo nowoczesne rok temu, są teraz przestarzałe.

Nigdy dotychczas podczas całej historii ludzkości na planecie Ziemi zmiana świadomości ludzi nie następowała w takim tempie.

Zrozumiały jest również opór ze strony sił, które wspierają iluzje. Działają one przez każdego, kto posiada jakąś niedoskonałość i wewnętrznie wybiera, bycie pod ich wpływem. Dlatego jeszcze raz przywołujemy was, abyście uważnie przeanalizowali wasze działania, wasze intencje oraz wasze reakcje na działania innych ludzi.

Sęk w tym, że powrót Karmy jest również przyspieszony. O ile wcześniej mogliście spotkać się skutkami waszych nieprawidłowych działań dopiero w kolejnej inkarnacji, narzekając na to, że narodziliście się w tak niesprawiedliwych warunkach, o tyle teraz macie możliwość zetknięcia się ze skutkami swoich niesłusznych wyborów w przeciągu roku, a czasami – dosłownie następnego dnia. Dlatego możecie prześledzić, jak działa Prawo przyczynowo-skutkowe na was, na waszych bliskich i ludzi wokół was. Powinniście tylko subiektywnie obserwować z odpowiedniego punktu widzenia to, co się z wami dzieje.

Teraz, każdy ma możliwość sprawdzić w praktyce i zapoznać się z Prawem Karmy. Już nie można obwiniać Boga za to, że niektóre jednostki zachowują się nie tak, jak powinny, i "i nic im nie grozi za to". Popatrzcie uważnie i zauważcie, co się przydarza tym, którzy zaniedbują Boskie Prawa i zachowują się jak właściciele całego Wszechświata.

Istnieje Wszechświatowe prawo oraz istnieje porządek we wszechświecie. Cieszę się, że mogę ogłosić, iż zgodnie z terminami kosmicznymi w najbliższym czasie na planecie Ziemi będzie wprowadzony porządek. Coraz bardziej i bardziej Boskie Prawo będzie przejawiać się w życiu ludzi. Coraz trudniej będzie tym, co nie postępują w zgodzie z tym prawem. To jakby pływać pod prąd w dużej rzece. Cokolwiek robicie, prąd was porwie, bo walczenie z Bogiem jest bezsensowne. Winniście podporządkować się Boskiemu Prawu działającemu w tym wszechświecie.

My uważamy na to, by podwyższeniu wibracji na planecie nie towarzyszyły zbyt wielkie kataklizmy i na razie nam się to udaje. Jednak proces zmian będzie przebiegał bardziej skutecznie, jeżeli wy w swojej świadomości usuniecie wszelkie przeszkody, tamujące wasze zmiany oraz przeszkadzające wam naśladować drogę zmian.

Za każdym razem, kiedy przychodzimy i przypominamy wam o zmianach i przemianach, przez jakie przechodzi planeta, zawsze znajdzie się określona liczba sceptyków, którzy powiedzą, że nic w ich życiu się nie zmieniło oraz, że niczego nie zauważają. Cóż, możemy tylko cieszyć się że zmiany idą tak płynnie i lekko, że wielu z was nawet ich nie zauważa lub próbuje udawać, że ich nie zauważa.

Teraz chcę powiedzieć wam coś ważnego. Chodzi o wasze postępy na Drodze Oświecenia. Chcecie czy nie, wasze osobiste awansowanie jest możliwe tylko wtedy, gdy przyjmiecie określone obowiązki przed Wyższymi Nauczycielami oraz przyjmiecie Prawa istniejące we wszechświecie.

Istnieje Prawo, o którym niewiele wiadomo na planecie, lecz Prawo to działa nieubłaganie tak samo, jak działa Prawo Karmy. Prawo to odnosi się do waszego awansu na Drodze Duchowej; mówi o tym, że po przejściu określonego jej odcinku powinniście dobrowolnie podporządkować się Wyższemu Prawu istniejącemu w tym wszechświecie i wstąpić na stopnie Hierarchii.

Gdy wstąpicie na stopnie Hierarchii, wszyscy Wywyższeni Nauczyciele okażą wam swoją opiekę i pomoc. Do tego potrzebne jest tylko jedno – podporządkowanie się Prawu, pokora i dyscyplina jak u ucznia.

Zgódźcie się, że wstępując do określonej szkolnej instytucji zmuszeni jesteście podporządkować się regułom w niej istniejącym. Czemu uważacie, że możecie opanować Boską Naukę, nie podporządkowując się określonym regułom i nie przestrzegając Prawa?

Pozostawiam was dziś i daję wam czas, abyście przemyśleli to, jak silna jest wasza chęć podążania Drogą ucznia oraz to, jak dużo ofiarowalibyście w waszym życiu, by otrzymać dostęp do Boskiej Mądrości.

JAM JEST Majtreja, zobaczymy się wkrótce, kiedy spotkamy się na Drodze Oświecenia.

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net