Szukamy tych, którzy są zdolni wyjść swoją świadomością poza ramy otaczającej was iluzji

Pan Sziwa
5 Stycznia 2006

JAM JEST Sziwa, ten który przyszedł ponownie poprzez mojego posłannika.

Chrońcie waszą troskę o świat w waszych sercach. Zastanówcie się nad sensem tego zdania. Mówi ono o świecie albo o spokoju we wnętrzach waszych serc, mówi ono o trosce o wszystkim tym, co was otacza.

I tak w zasadzie, to, co was otacza, zależy od tego, co zachodzi wewnątrz was. Zależność od waszego nastroju wewnętrznego jest absolutna, całkowita. Nie ma niczego, poza wami, co mogłoby się odbić na waszym wewnętrznym stanie, jeśli osiągacie doskonałość w posługiwaniu się waszymi myślami, odczuciami.

Jaka wielka różnica istnieje w stopniach świadomości na Ziemi! Wiecie, że dla wielu ludzi, którzy żyją na planecie Ziemia, to, co ja powiedziałem powyżej, jest pozbawione jakiegokolwiek sensu? Zaś ta głęboka informacja, która zawiera się w tych słowach przechodzi obok ich świadomości, nie zostawiając żadnego maleńkiego śladu.

Dlaczego? Dlatego, że poziom ich świadomości, jak też poziom ich wibracji, nie daje im możliwości uchwycenia znaczenia tych słów. Tylko ci ludzie, których wibracje znajdują się w najwyższym zakresie, dopuszczalnym w waszej oktawie, są zdolni do tego by zareagować na te słowa i zrozumieć ich znaczenie.

W istocie wszystko, co was otacza, przedstawia sobą ogromną iluzję, która istnieje i utrzymuje się tylko dzięki waszej świadomości, tylko dzięki temu, że znajdujecie się w waszym świecie. Wszystko to, co was otacza, budzi wasze zainteresowanie. Tam, gdzie skierowana jest wasza uwaga, tam płynie również wasza energia. Wasza energia płynie w kierunku tego, o czym myślicie, i w kierunku tego, co budzi wasze zainteresowanie.

Wyobraźcie sobie, że wszyscy ludzie straciliby jednocześnie zainteresowanie otaczającą ich rzeczywistością. U was wszystkich jednocześnie zniknęłoby pragnienie, aby władać rzeczami waszego świata i aby je posiadać. Utracilibyście zainteresowanie zabieganiem o rozkosz w waszym świecie. To nie znaczy, że stracilibyście sens waszego istnienia. Po prostu odczucie waszego istnienia przemieściłoby się w inne oktawy, bardziej subtelne i wyszukane.

Co stałoby się z tym światem, który was otacza, w tym przypadku? Ten świat przestałby istnieć i stopniowo rozpłynąłby się jak miraż.

Jestem Sziwa. Przychodzę do was, dlatego, że jedną z funkcji, którą wypełniam w tym wszechświecie jest zwijanie[1] (zgniatanie) światów. Jawię się jako niszczyciel iluzji. Kieruję procesem zgniatania (pomniejszania) iluzji. Przyszedł moment, kiedy wasza świadomość powinna być zwrócona twarzą w kierunku realności, aby iluzja przestała juz istnieć.

Myślicie, że przypadkowo zjawiam się w odwiedzinach u was, na biesiadzie, poprzez mojego posłannika? Nie, nadszedł bowiem moment, kiedy to na początku niewielka ilość jednostek, znajdujących się w inkarnacji, potem coraz większa i większa ilość takich jednostek będzie zdolna przyjmować tę nowo otrzymaną informację.

Wasz świat jest podobny do stosu porąbanego drewna. Wystarczy podnieść zapałkę i podpalić kilka suchych drewien, aby cały stos zajął się ogniem. Poszukujemy teraz tych z was, którzy są zdolni płonąć. Dlatego, że nie wszystkie drewna są jeszcze gotowe. Sporo z nich jest wilgotnych. Kiedy jednak, coraz większa i większa ilość ludzi zdolna będzie przyswajać nasze wibracje i nową informację, którą przekazujemy, cały wasz świat objęty zostanie ogniem i z całego waszego iluzorycznego świata nie ostanie się ani ślad. W kosmicznych miarach cały ten proces zajmie całkiem niewiele czasu.

Dlatego prowadzimy poszukiwania pośród was. Poszukujemy tych, którzy są zdolni nieść ogień, Światło, energię, nasze wibracje. Dlatego mówimy o tych, którzy kontynuują trzymanie się swoją świadomością otaczającego was świata, którzy należą do przeszłości. Zawsze istnieją ludzie, którzy wolą bronić tego, co stare, z powodu konserwatywności swojego myślenia oraz swojej opóźnionej świadomości. Zawsze też istnieją ludzie, którzy lgną do nowego. Poszukujemy takich ludzi. Poszukujemy takich pośród was, którzy są zdolni przyjmować nowe myślenie i nową świadomość. Szukamy tych, którzy są zdolni wyjść poza ramy swojej dotychczasowej świadomości, poza otaczającą was iluzję, wznieść się wysoko, ku subtelnym światom, ku gwiezdnym światom, porzucić ograniczenia świata rodzimej planety i ulecieć z gniazda w przestrzeń wszechświata. Poszukujemy śmiałych, odważnych, i podążających, tych, którzy nie obawiają się nowego i nieznanego. Kto z was zdolny jest skoczyć w nieznane? Wiecie, że tylko ci ludzie, którzy w swojej świadomości zdolni są pokonać ograniczenia trójwymiarowego świata, jaki was otacza, zdolni są wznieść się ku poznaniu Wyższych Światów? Życie nie kończy się. Życie jest bezkresne. Po prostu życie przechodzi w inne (nowe) formy. Ten proces zaś podobny jest do wiecznego ruchu, do wiecznego krążenia nigdy nie kończącego się jak i nigdy się nie zatrzymującego.

Tylko ten, kto nie przeżył ani jednej zimy, nie może uwierzyć, że po zimie nastąpi wiosna, a później lato. Teraz, wasze istnienie na planecie Ziemia, przypomina istnienie w warunkach bardzo mroźnej, surowej zimy, którą zrodziliście waszą świadomością. Powinniście zrozumieć, że wasze położenie jest przejściowe. Ono się zmieni. Dlatego, wzywamy was do zmiany waszej świadomości.

Do gotowości na przemiany. Do podążania ku (bardziej) wywyższonemu stanowi.

To nie znaczy, że zostaniecie pozbawieni tych radości, które przywykliście otrzymywać w otaczającym was życiu. Po prostu, wasze przyjmowanie stanie się bardziej subtelne. Rozkosze, które będziecie zdolni odczuwać przejdą wasze najśmielsze oczekiwania. Bo, żadne ziemskie rozkosze nie mogą równać się z tymi rozkoszami, których będziecie doświadczać w subtelnych światach.

Stopniowe zmiany waszej świadomości świadczą o tym, że ten złożony etap, na którym znajduje się wasza cywilizacja, przejdziecie możliwie najłagodniej.

Czy wiecie, że jeśli ptaszek nie śpieszy się do tego, aby rozstawać się z rodzimym gniazdem, to troskliwa matka popycha go ku nowemu życiu? Ku zdobyciu swobody, wolności lotu. Do tego obowiązkowo trzeba zrobić pierwszy ruch i wyjść poza kres waszej człowieczej świadomości i nauczyć się myśleć kategoriami nie związanymi z waszym światem i jego ograniczeniami.

JAM JEST Sziwa. Przybyłem po to, aby was nauczać, jak zniszczyć iluzję w waszej świadomości.

[1] W oryginale użyto słowa ściskanie. Chodzi o ściskanie ze wszystkich stron iluzji, aż cała iluzja uleci i zniknie.

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net