Niech wasze święto przypomina wam o odwiedzinach wyższych, eterycznych oktaw

Umiłowany Melchizedek
31 grudnia 2005

JAM JEST Melchizedek, przyszedłem do was w tym dniu.

Na szczęście ten dzień nie będzie dla was smutny i zachowa świąteczną atmosferę.

Przyzwyczajeni jesteście obchodzić wasze ziemskie święta. To święto jest jednym z najbardziej ulubionych przez was. Z reguły nawet ci ludzie którzy nie za bardzo wierzą w Boga i Istoty Wyższe, czują jakąś mistyczność w tym dniu.

Wiecie że Wywyższeni Nauczyciele nie świętują ziemskich świąt, lecz jesteśmy z wami podczas waszego święta. Ponieważ zawsze jak widzimy że ludzie obchodzą zmiany roku zgodnie z naszym zaleceniem, daje to nam możliwość dołączenia do was.

Wiecie że wymagania jakie stawiamy wobec ziemskiego święta różnią się od tego jak większość ludzkości pojmuje to święto.

Najważniejszym i najbardziej podstawowym wymaganiem jakie chcielibyśmy żebyście uwzględnili w waszych świętach to ich wypełnianie mistycznym Boskim sensem. Z naszego punktu widzenia, dobro jest to wszystko co pomaga wam wywyższyć swoją świadomość i choćby na chwilę przejrzeć, lub za pomocą waszej fantazji zerknąć za zasłony światów.

Dlatego nie pochwalamy całej tej świątecznej próżności podczas świąt, do której przywykliście. Dobrze byłoby podczas świąt byście przypomnieli sobie o waszym Boskim przeznaczeniu, o tym po co przyszliście we wcielenie. Wiecie że wasze Wyższe Ja zawsze wie skąd przyszliście i dokąd podążacie. Lecz siły które starają się was przytrzymać w iluzji starają się wmówić wam takie stereotypy świąt, które w żaden sposób nie są zgodne z Boskimi wzorcami, kultywowanymi przez nas. Jedyne co osiągacie podążając przez przyzwyczajenia i ślepo naśladujecie masowo stereotyp świętowania, to to że wzmacniacie panującą wokół was iluzję, zamiast kłaść wysiłek w wyzwolenie się od niej.

Mówię do was bardzo zrozumiałym językiem, lecz wątpię czy większość z was zrozumie dokąd dążę.

Jednak mam nadzieję że pośród ludzi którzy czytają te przesłania znajdzie się wystarczająco dużo jednostek, gotowych do rozstania się z przyjętym stereotypem świętowania, istniejącym w masowej świadomości i wsłuchają się w rady których udzielamy. Niech wasze święto przypomina wam o odwiedzinach wyższych, eterowych oktaw, do których czasami udaje się wam dojść podczas snu. Spróbujcie przypomnieć sobie wrażenia i uczucia jakie macie znajdując się w naszych oktawach. Czy zauważyliście gdzieś w tych oktawach podpite kompanie lub jakichkolwiek nieharmonijnie nastawionych ludzi?

Nie, żadnych podobnych przejawów nie ma w naszym świecie. Spróbujcie przypomnieć sobie delikatną atmosferę panującą w naszych oktawach. Lekkie spokojne niedrażniące lecz jednocześnie wystarczająco mocne światło, przy którym widać wszystkie rzeczy wokół was. Przypomnijcie sobie dźwięki eterycznych oktawach.

Bardzo cichy tryl dzwonów, spokojny rytm mantr i śpiew chóru.

Przypomnijcie sobie miłość i harmonię panujące w naszych oktawach. Nawet wtedy gdy spotykacie milczące istoty z wyższych światów, które nie rozmawiają z wami, jest wam i tak przyjemną ich obecność, ponieważ odczuwacie bezgraniczny strumień miłości, tryskający z nich. Dosłownie kąpiecie się w tej miłości, nieznanej sile miłości, obejmującej was jak aromat.

Nie ma nic co by was rozdrażniło. Wszystko jest harmonijne. I nie chce się wam opuścić naszych oktawach. Po takich nocach, gdy się wam udało i trafiliście do naszych świątyń i pałaców eterycznych, nie chce się wam obudzić i wrócić do waszego świata.

Dlatego waszym zadaniem jest przybliżyć atmosferę miejsca gdzie obchodzicie wasze święta maksymalnie, tyle na ile pozwalają zewnętrzne okoliczności do oktaw eterycznych.

O, rozumiem bardzo dobrze, że będzie wam bardzo trudno pokonać opór waszych krewnych, gdy spróbujecie sprowadzić do waszego świata nasze wzorce.

Nie wszystkim się to uda.

Dlatego chcę ochronić was przed niepotrzebną stratą energii i sił. Wiecie że wszystko w waszym świecie jest przyciągane zależnie od wibracji. Jeśli wy w waszej świadomości doszliście do określonego, wystarczająco wysokiego poziomu, wtedy automatycznie podczas świąt trafiacie do takiej paczki, która pozwoli wam realizować wasze dążenia do oktawach eterycznych, przejawione na świecie fizycznym. W ostateczności będziecie mieli szansę pozostać w osamotnieniu i odczuć święta oktaw eterycznych wokół was podczas ziemskiego święta.

Ewolucja ludzkiej świadomości jest bardzo stopniowa. Jeżeli dziś zdecydujecie, że wasze święto powinno być właśnie takie, jakie wam opisałem, nie oznacza to ze odbędzie się ono tak właśnie. Ponieważ stereotypy w waszej świadomości są bardzo mocne. Lecz obecnie macie w swojej świadomości obraz do którego możecie podążać. Wiecie że jeśli ziarno posiane jest w dobrej ziemi, i jeśli okresowo ziemia ta jest podlewana naszą Boską energią, wtedy napewno pojawią się kiełki.

Jesteśmy bardzo cierpliwi. Jesteśmy gotowi obserwować w wielu waszych ziemskich życiach jak posiane przez nas nasiona stopniowo przebijają grunt i kierują się do słońca Boskiej świadomości.

Jeśli wasze podążanie jest mocne i wasza wiara jest silna, wtedy wzorce te, które umieszczamy w waszej świadomości w trakcie tych dyktand, na pewno wyrosną w waszym świecie. Przy tym im większa jest wasza wiara i dążenie, wasza lojalność i miłość, tym szybciej nastąpią te zmiany wokół was, których się spodziewamy.

Nagromadzone informacje i energia nie spóźnia przejawić się w waszym życiu. I nawet ten wewnętrzny opór który wielu z was odczuwa czytając te przesłania, to pierwszy krok który robicie w słusznym kierunku. Bowiem wasz opór zmusza was do myślenia, analizowania. Najzdolniejsi uczniowie wyrastają właśnie z tych ludzi którzy nie przyjmują wszystkiego co mówimy jako prawdę, lecz próbują poprzez swoją świadomość i swoje doświadczenie życiowe sprawdzić wiarygodność tego co mówimy.

Dlatego weźcie naszą informację, naszą energię. Sprawdzajcie wszystko poprzez swoją świadomość.

Jestem przekonany, że potraficie z całego podanego przez nas materiału wyciągnąć właśnie te złote ziarenka prawdy, które są wam potrzebne w waszym życiu akurat na tym etapie.

JAM JEST Melchizedek.

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net