Chcielibyśmy przygotować was do wykonania nowych zadań

Sanat Kumara
12 grudnia 2005

JAM JEST Sanat Kumara. JAM JEST przyszedłem rozpocząć nowy cykl dyktand, które mamy zamiar podać poprzez naszego posłannika.

Wiecie że w tym roku już udzielaliśmy dyktand poprzez naszego posłannika. Istniał ważny warunek by przesłania te zostały bardzo szeroko rozpowszechnione wśród mieszkańców Rosji i całego świata.

Cieszymy się że warunek ten został spełniony. Tysiące ludzi nie tylko z Rosji ale i z całego świata mogło zapoznać się z naszymi przesłaniami i otrzymać informacje Wywyższonych Nauczycieli, tak potrzebną dla wielu na danym etapie rozwoju ewolucyjnego.

Chcemy z zadowoleniem stwierdzić ze nasze wysiłki i nasza energia nie przepadły. Wykonaliście swoją część pracy i teraz możemy kontynuować plan i udzielić trochę więcej informacji odnośnie wydarzeń w tym i w następnym roku, na co należy się przygotować i o co należy się niepokoić, oraz przyjąć odpowiednie środki.

Dlatego znów przychodzę i chcę ogłosić że niezależnie od trudności, wypełnimy przyjęte przez nas obowiązki wobec ludzkości na Ziemi i okażemy jej całą potrzebną pomoc, wszystko co w naszych siłach, to czego potrzebujecie na tym etapie swojego rozwoju ewolucyjnego.

Za każdym razem kiedy udzielamy naszych wskazówek, będziemy zamieszczać w naszych przesłaniach cząsteczkę Boskiej energii. I znów będziecie pić nektar Boskiej energii i będziecie się nim rozkoszować. Tak jak zawsze prosimy naszego posłannika aby zapewnił opublikowanie tych przesłań na stronie internetowej w dniu w którym są udzielane. Da to wam fizyczną możliwość być obecnymi przy odbiorze tych przesłań gdziekolwiek jesteście na kuli ziemskiej. Wystarczy żeby tylko włączyć komputer i wejść w Internet.

Ludziom którzy nie dysponują komputerem zapewnimy możliwość zapoznania się z tymi przesłaniami trochę później poprzez nakład drukarski . A teraz chciałbym przejść do najważniejszego, to znaczy po co znów przyszliśmy do was. Odnosi się to do końca tego roku i początku nowego cyklu rocznego. Chcielibyśmy nastawić was na wykonanie nowych zadań i nowych celów które powinniście sami sobie stawiać i wypełniać przez następny rok. Dlatego potraktujcie poważnie informację która będzie wam udzielona teraz i w następnych przesłaniach.

A więc, przede wszystkim należy podsumować wyniki za poprzedni rok 2005. Robimy to z wielką radość, ponieważ niezależnie od wszystkich przeszkód i klęsk w tym roku, zdążyliśmy osiągnąć najważniejsze – przejście świadomości wielkiej liczby ludzi na nowy, wyższy poziom. Stało się i się spełniło! Dlatego wyniki z tego roku są imponujące i nie spóźnią się wpłynąć na otaczającą was iluzję fizyczną.

Będziecie mogli odczuć pożyteczną zmianę, na którą zasłużyliście poprzez waszej ciężką pracę, z waszymi modlitwami, czuwaniem i dziełami jakie wykonywaliście na planie fizycznym.

Muszę powiedzieć że przyszliście w wasz świat żeby działać. Przyszliście żeby przede wszystkim realizować konkretne działania na planie fizycznym. Dlatego powinniście troszczyć się i niepokoić się przede wszystkim o to co was otacza. Pozostawcie w spokoju to co znajduje się poza kresami waszej planety, w innych światach i przestrzeniach. Uwierzcie mi, w Kosmosie jest wystarczająco duża liczba Istot Światła, które wykonują swoją pracę na odpowiednim poziomie. Proponuje wam skoncentrować się na zapotrzebowaniach waszej planety. Konkretnie, na zapotrzebowaniu ludzi którzy są wokół was. Weźcie pod kontrolę wszystko co możecie wziąć. Dążcie do tego żeby Boskie wzorce zachowania przejawiły się we wszystkim co was otacza. Odnosi się to nie tylko do czystości waszych mieszkań i waszych miejsc pracy. Odnosi się również to do czystości waszych myśli i waszych zachowań wobec wszystkiego. Jesteście ludźmi którzy okazują wpływ na cały świat. Z waszą pomocą możemy zmienić ten świat. Liczba ludzi czytających te przesłania jest bardzo mała w porównaniu z całkowitą liczbą ludzi zamieszkującą Ziemię. Może i nie uwierzycie mi, lecz wystarczy tylko kilka tysięcy osób ze wszelkich nacji które dostaną dostęp do tych przesłań i z ich pomocą zmienią swoją świadomość, żeby zmieniła się sytuacja w ich kraju i w każdym pańskie na planecie. Jest bowiem ważne by istniał punkt oparcia Światła poprzez który możemy dokonać naszych działań. Muszę powiedzieć wam że otrzymaliśmy taki punkt oparcia w tym roku.

Na szczęście odnosi się to nie tylko do Rosji, lecz również do wielu innych państw na świecie, szczególnie Bułgarii, Ukrainy i niektórych innych krajów mających możliwość czytania i rozumienia rosyjskiego tekstu. Dlatego pierwszoplanowe zadanie na tym etapie to przetłumaczenie przesłań dyktand na pozostałe światowe języki, na pierwszym miejscu język angielski. Huragany i klęski żywiołowe których doświadczyła Ameryka w tym roku są bezpośrednim skutkiem tego iż nie mogła ona utrzymać skupienia Światła i musieliśmy przenieść go do Rosji. Z tego powodu, od tego to na ile Ameryka zdąży przyswoić informację którą udzielamy poprzez rosyjskiego posłannika, zależy czy Ameryka zachowa się jako cywilizowane i wysokorozwinięte państwo w najbliższej przyszłości.

Dlatego proszę każdego kto czyta te przesłania, jeśli ma możliwość, przetłumaczyć je na angielski. Nastała wasza kolej służyć światu. W waszych rękach znajduje się przyszłość i życie milionów ludzi, którzy wciąż nie mogą otrzymywać naszej energii i naszej informacji i z tego powodu ich kraje są narażone i będą narażane na takie straszne klęski żywiołowe, jakich dotychczas nawet sobie nie wyobrażaliście w swojej świadomości. Proszę również tych mieszkańców Ameryki którzy mogą pokonać swoje przesądy i przyjąć informację udzielaną przez nas poprzez naszego rosyjskiego posłannika: “Odstawcie na bok wszelkie przesądy i dogmaty waszej świadomości. Zaufajcie swoim sercom. Uczyńcie wszystko co od was zależy, żeby udzielana przez nas informacja mogła rozpowszechnić się we wszystkich anglojęzycznych krajach”.

Nastała kolej na konkretne praktyczne działania na planie fizycznym, i powinniście uświadomić sobie że wszystko co należy robić w najbliższym czasie to wykonywać nasze plany dotyczące oktawy fizycznej. Nie poszukujcie kogoś, gdzieś na końcu Ziemi żeby wami pokierował. Całe kierowanie, całe wsparcie i całą potrzebną energię dostaniecie od środka, z was samych. Dlatego udzielamy wam wiedzy o Drodze Wewnętrznej. Droga którą podążali wszyscy oświeceni po wsze czasy. Droga, którą powinniście podążać, ponieważ nie ma więcej czasu na czekanie i przekładanie realizacji naszych planów na planecie Ziemia. Zacznijcie robić coś konkretnego dokładnie tam gdzie jesteście. Niech będzie to cos nieznacznego, niech będzie to wiedza zawarta w tych dyktandach i którą tylko wy możecie dać tylko niektórym osobom mieszkającym waszą okolicę, niech będą to wykłady, które będziecie czytać w szkole, w zakładzie. Wykorzystajcie każdą możliwość do rozpowszechniania naszej informacji, naszych wibracji w waszym świecie.

Właśnie to powinniście robić dokładnie teraz, i to będzie waszym podstawowym służeniem przez kolejny rok.

Dlatego nie traćcie czasu na wielkie przygotowania do świąt Bożego Narodzenia i nowego roku. Najlepsze służenie jakie możecie nam dać, będzie przejawione w waszych czynach których będziecie dokonywać pod naszym kierownictwem, ujawniane od środka was.

Uczcie się słuchać głosu cichego, który wychodzi z was ze środka i który daje wam możliwość przeżyć znów błogość ojcowskiej miłości Niebios, którą Niebo nieustannie wylewa do waszego świata.

JAM JEST Sanat Kumara, istnieję w bezgranicznej Miłości do was.

Odebrane w republice Ałtaj, w mieście Czemal, poprzez posłannika Tatianę Mikuszynę.

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net