Nastał czas zjednoczenia wszystkich Światłych Sił na planecie

Sanat Kumara
7 październik 2005

JAM JEST Sanat Kumara. JAM JEST przyszedłem, aby udzielić krótkiego Przesłania specjalnie poświęconego zbliżającej się podróży posłannika do miasta Sankt Petersburg. Wydaje się wam, że od czasu zakończenia cyklu przesłań, których udzieliliśmy poprzez Tatianę w tym roku, zmian w otaczającej was rzeczywistości jest niewiele.

Pozwólcie, że nie zgodzę się z wami. Zmiany w świadomości tych, którzy zechcieli czytać przesłania, przekroczyły nasze oczekiwania. Możemy tylko żałować, że nasze przesłania nie rozpowszechniły się na planie fizycznym w stopniu, na jaki liczyliśmy.

Więc, z jednej strony, obserwujemy kolosalny skok w rozwoju świadomości tych, którzy przeczytali przesłania i przyjęli je całym swoim sercem i duszą. Z drugiej strony, widzimy rozpaczliwy stan nosicieli światła, którzy nie otrzymali dostępu do tych Przesłań, a zatem nie mogli w porę dostać ożywczego łyku naszej energii, tak potrzebnej w tym skomplikowanym czasie.

Dlatego moja prośba pozostaje wciąż taka sama: poczyńcie konieczne wysiłki, by przesłania te dotarły nie tylko do każdego nosiciela światła w Rosji, ale też na całym świecie.

Mieszkańcy Petersburga z powodów karmicznych charakterystycznych temu miastu i związanych z wydarzeniami roku 1917, jak najbardziej powinni poczynić wszelkie wysiłki, jakie tylko mogą, aby rozpowszechnić te przesłania. Dlatego pierwszy występ publiczny posłannika odbędzie się właśnie w mieście Sankt Petersburg. Wszelkie wcześniejsze spotkania, o których wiecie, odbywały się w małym gronie i wśród przyrody.

Oznacza to dodatkową odpowiedzialność dla mieszkańców tego miasta, z którymi posłaniec jest na dodatek powiązany karmicznie z poprzednich jej wcieleń w Rosji.

Niech nie martwi was wyraźna niezgodność wibracji przesłań z wibracjami, do których przywykliście i jakie są charakterystyczne dla innych ludzi. Za każdym razem, kiedy przychodzimy, jesteśmy zmuszeni wykorzystać możliwości i umiejętności, jakie posiada konkretny przewodnik naszego Słowa.

Cieszę się, że impuls i energia, którą włożyliśmy w przekaz naszych Przesłań, nie przepadły i zostały podtrzymane przez nosicieli światła w Rosji. Proszę zrozumieć, że nie mamy możliwości spowodować te cudowne zmiany, jakie są przewidziane dla Rosji na planie subtelnym, bez waszej bezpośredniej pomocy i wsparcia. Proszę się zgodzić, że my mamy swoją część pracy do wykonania, a wy swoją. Tylko jedność Wzniesionych Zastępów i niewzniesionej ludzkości jest warunkiem naszej potęgi i sukcesu.

Chciałbym zwrócić waszą uwagę na waszą jedność na planie fizycznym.

Nastał czas zjednoczenia wszystkich Światłych Sił na planecie. Zacznijmy ten proces niezależnie od waszej religii lub przynależności do zgrupowania. Istnieje coś znacznie bardziej wielkiego niż to, co was rozdziela. Jest to wasze Służenie Życiu, Bogu, wszystkim żywym istotom. Jednoczcie się w Miłości, dla współpracy i konkretnych spraw na planie fizycznym, które moglibyście zrealizować natychmiast.

Nie zwracajcie uwagi na to, co was rozdziela, czy to poszczególne tezy Nauki, czy słowa modlitw. Skupcie się na tym, co jest wspólne, na tym, co powinno was zjednoczyć. Tym wspólnym jest Służenie Życiu, Służenie ewolucjom Ziemi. A miarą waszych osiągnięć zawsze była i pozostaje ofiara, jaką możecie złożyć dla Dobra ludzkości Ziemi, dla Dobra ewolucji na planecie Ziemia.

Skupmy się jeszcze raz na waszym sercu. Wejdźcie wewnątrz swojego serca i poczujcie waszą Jedność [ze wszystkim]. Wasze pragnienie Służenia. Nie istniej nic, co was rozdzielało i co was rozdziela. W waszej świadomości powstaje przyszłość. Teraz, w tej chwili, ja umocowuję fokus Jedności[1] w waszych sercach, w sercu każdego, kto słyszy i czyta moje słowa. Fokus ten pozwoli wam widzieć tylko Światło w oczach ludzi, z którymi współpracujecie na planie fizycznym. To, na czym skupiacie swoją uwagę, otrzymuje Boską energię, która poprzez was przychodzi na plan fizyczny. Teraz będziecie widzieli tylko dobre strony swoich braci i sióstr na Drodze. Zawsze pamiętajcie, że wszystko na tym świecie jest lustrem, w którym odbija się wasza świadomość, a otaczający ludzie zwrócą się do was tą stroną, jaką w nich postrzegacie. W ten sposób nawzajem będziecie wzmacniać wasze osiągnięcia i pomnażać wasze energie skierowane na Wspólne Dobro i Pomyślność.

JAM JEST Sanat Kumara byłem z wami tego dnia.

[1] Mowa o miejscu, w którym skupiała się będzie Boska energia.

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net