O możliwości ulżenia karmy następnego miesiąca i listach do Rady Karmicznej

 

Ukochany Surja

23 czerwca 2005

 

JAM JEST Surja, przyszedłem do was w tym dniu poprzez mojego posłannika. Dzisiejszy dzień jest dniem, kiedy możecie dołączyć swoje modlitewne wysiłki i skierować energię modlitwy do transmutowania karmy następnego miesiąca. Będzie wam dane akurat tyle, o co prosicie, o ile pozwoli na to czystość waszego serca, szczerość i na ile pozwoli Prawo Karmy.

 

Dlatego zalecam wam nie lenić się i pracować w tym dniu. Możecie nawet ofiarować wszystkie swoje prace, które będziecie wykonywać tego dnia, transmutacji karmy. Wyobraźcie sobie, kiedy myjecie naczynia czy sprzątacie swoje mieszkanie, że zmywacie wszystkie karmiczne przeszłe naleciałości ze wszystkiego, do czego przyłożyła się wasza ręka. Możecie przedłużyć swój eksperyment i przesunąć go na mentalną płaszczyznę. Możecie wyobrazić sobie, jak bierzecie ścierkę i zmywacie wszystkie swoje nieczyste myśli, które kiedykolwiek was nawiedzały. Potem przejdźcie na plan astralny i zmywajcie wszystkie swoje negatywne uczucia.

 

Wyobraźcie sobie, że przeprowadzacie generalne sprzątanie wszystkich swoich ciał. Możecie wyobrazić sobie, jak bierzecie swoje mentalne ciało czy ciało astralne, zdejmujecie je jak odzienie i wytrząsacie z nich cały kurz niedoskonałych myśli i uczuć. Powietrze - wasz pomocnik.

Możecie ulokować swoje ciała na Słońcu i wystawić je na promienie jaskrawego letniego Słońca, żeby ono transmutowało ślady waszej karmy. Słońce - wasz pomocnik.

 

Możecie wyobrazić sobie, jak fioletowy płomień przenika na wskroś wszystkie wasze ciała i wypala wszystko, co nie jest od Boga w waszych niższych czterech ciałach. Płomień - wasz pomocnik.

 

W tym dniu zaczynają się obrady Rady Karmicznej na Ziemi. Możecie zwrócić się do Rady karmicznej waszymi listami i prośbami. Waszym zadaniem jest prosić o pomoc. Zadaniem Rady Karmicznej jest rozpatrzyć waszą prośbę i okazać wam tę pomoc, którą może wam okazać kosmiczne miłosierdzie. Poproście aniołów o dostarczenie waszych listów do celu przeznaczenia i nie zapominajcie wpisać swoje imię i nazwisko, datę, i spalcie list. Jeśli zostawicie sobie kopię swojego listu, to po niedługim czasie odkryjecie, że dużo, jeśli nie wszystko, o co prosiliście Radę Karmiczną, spełnia się.

 

Brzemię karmy, które wisi nad ludzkością, zbyt jest wielkie. Zastępy Wniebowstąpionych Mistrzów wykorzystują dosłownie każdą okazaną możliwość, żeby pomóc wam, ludziom Ziemi, znajdujących się we wcieleniu. Nie lekceważcie darowanych wam łask i sposobności.

 

Kosmiczne Prawo nie pozwala nam mieszać się do waszej karmy, jeśli nie poprosicie o interwencję. Ale, gdy tylko wezwanie zostanie wymówione, a wezwanie usłyszane Wniebowstąpione Zastępy gotowe są okazać wam całą możliwą pomoc.

 

Jednak, nie wystarczy wam tylko polegać na Wniebowstąpionych Zastępach. Jeśli człowiek prosi jeden raz o to, żebyśmy pomogli uwolnić się od ciężkiej karmy, która zawisła nad nim, np. karmy aborcji, my pomagamy. Jednak, jeśli przechodzi pewien czas i człowiek ponownie dopuszcza się tego postępku, wiodącego do wytworzenia karmy, w tym przypadku Wniebowstąpionym Zastępom znacznie trudniej jest okazać pomoc.

 

Dlatego za każdym razem, kiedy prosicie o pomoc i uwolnienie was od następstw waszych błędnych działań w przyszłości, musicie w pełni świadomie wziąć na siebie zobowiązanie nie powtarzania tych uczynków w życiu, które doprowadziły do wytworzenia karmy.

 

A, jeśli ciężko wam niezmiennie utrzymywać w głowie swoje zobowiązania, żeby nie tworzyć karmy, wtedy weźcie czysty arkusz papieru i napiszcie na nim wszystko, co wiecie, że zalega i od czego chcielibyście się uwolnić. Za każdym razem, przystępując do swojego modlitewnego rytuału, skierujcie energię modlitwy na rozpuszczenie tych energii, które utrzymują się w waszych czterech niższych ciałach, i które położyły się ciężkim brzemieniem na wasze ciała właśnie z powodu dokonanych przez was w przeszłości ciężkich uczynków.

 

Jeśliby nauczanie Prawa karmy czy Prawa odpłaty znalazło szerokie rozpowszechnienie wśród ludzi Ziemi, i rzecz jasna wśród młodzieży, to udałoby się zapobiec licznym uczynkom, które oni dokonują z powodu swojej niewiedzy.

 

Nauka Prawa karmy okazuje się pierwszym krokiem potrzebnym każdej jednostce, żeby nie grzeszyć i funkcjonować w swoim życiu, kierując się Boskimi zasadami.

 

Dlatego głównym zadaniem każdego z was w zbliżającym się czasie będzie zapoznanie jak największej ilości ludzi z Prawem karmy i odpłaty. Najlepszy będzie wasz osobisty przykład, który pokażecie swemu dziecku, waszej rodzinie, kolegom z pracy.

 

Negatywna energia nie może zniknąć sama z siebie, ale energia waszych modlitw może rozpuścić negatywną energię, tak jak wasze wizualizacje, które przytoczyłem na początku dzisiejszego spotkania. Energia dobrej karmy, którą tworzycie swoimi prawidłowymi działaniami, może być skierowana na waszą prośbę na ulżenie karmicznego brzemienia i na to, żeby odpracowanie karmy zaszło dla was na lekkiej drodze.

 

Obowiązani jesteście odpracować karmę swoich błędnych uczynków, ale możecie odrobić tę karmę, np. upadając i doznając złamania, albo po prostu pozbyć się lekkim stłuczeniem czy siniakiem.

 

 

Dlatego zalecam wam zwrócić się z prośbą do Rady Karmicznej dzisiaj i w najbliższe dni. Możecie także w swoim liście wskazać, że konkretnie zobowiązujecie się działać po to, żeby energia dobrych uczynków była skierowana dla ulżenia waszego karmicznego brzemienia. Może to być wzięcie na siebie zobowiązania czytania określonych ilości modlitw czy Różańców w przeciągu jakiegoś okresu czasu. Może to być także wzięcie na siebie obowiązku pomocy potrzebującym czy chorym.

 

Bierzcie na siebie tylko te zobowiązania, o których dokładnie wiecie, że będziecie mieli siłę wypełnić. Dlatego, że, jeśli weźmiecie na siebie zbyt duże zobowiązania w nadziei odrobienie jak największej ilości karmy, możecie nie poradzić sobie z ciężarem. Tak, jak nie zapominajcie, że będziecie przechodzić w swoim życiu testy i podtrzymywać najwyższe stany świadomości, nie patrząc na wszystkie przeciwności i życiowe zamieszania, z którymi przyjdzie wam się spotkać.

 

Wasze zadanie polega nie na tym, żeby nagrzeszyć, a potem zamodlić swoje grzechy. Wasze zadanie polega na tym, żeby nie tworzyć nowej karmy. Starą karmę w tej czy innej formie musicie odpracować. Dlatego pilnujcie uważnie tego, żeby nie tworzyć nowej karmy.

 

Dzisiejsze spotkanie było bardzo użytecznie, dlatego, że były wam dane do ręki narzędzia, które przy prawidłowym ich wykorzystaniu okażą się gwarancją waszego skutecznego podniesienie na Drodze.

 

Pamiętajcie o tym, że nierzeczywista wasza część, wasze ego będzie wynajdywać jakąkolwiek możliwość skierowania was na błędną drogę, sugerować wam, że wasze modlitwy i listy nie działają. Przekonywać was o tym, że dzisiaj zbyt zmęczyliście się i możecie sobie pozwolić na rozluźnienie i nie wypełniać przyjętych na siebie zobowiązań.

 

Tworzyliście karmę w ciągu milionów lat, w przeciągu waszych niezliczonych ziemskich wcieleń. A wy pragniecie się od niej uwolnić momentalnie?

 

Jeśli Prawo pozwoliłoby wam na doznawanie następstw zwrotu waszej karmy natychmiastowo, to żaden człowiek nie wytrzymałby i części sekundy od przegniatającej negatywnej energii. One dosłownie rozerwałyby was i wasze ciała.

Dlatego Prawo karmy zwraca wam wasze karmiczne długi do wykonania stopniowo w ciągu znacznego okresu czasu. Pomoc, o którą prosicie, także nie może być wam okazywana natychmiastowo. Dla okazania wam pomocy potrzeba czasu. A czas ten będzie różny w zależności od ciężkości karmy, treści waszej prośby i przyjętych na siebie zobowiązań.

Termin okazania pomocy może być różny i wynosić od sześciu miesięcy do dwunastu lat.

 

Dlatego, usposabiajcie się na codzienną pracę. Cuda w waszym życiu są możliwe, ale sami stwarzacie przesłanki dla cudów w swoim życiu, tworząc codziennie dobra karmę.

 

JAM JEST Surja