Nadeszła godzina zwycięstwa!

Potężny Zwycięstwo
10 czerwca 2005

JAM JEST Potężny Zwycięstwo! JAM JEST przybyłem!

Pokonanie przestrzeni i czasu tym razem związane jest z pilną koniecznością doniesienia do was radosnej nowiny! Wasza planeta przechodzi na nowy etap waszej ewolucji i to dzieje się dosłownie teraz.

Każdy z was może w ciągu najbliższych godzin odczuć znaczne zmiany. Powinniście wsłuchiwać się w siebie. Powinniście odczuwać siebie, rozumieć siebie. I nie jesteście tym, co widzicie w lustrze. Jesteście potężnymi duchowymi istotami i przychodzi etap, kiedy winniście to odczuć. Przynajmniej ci z was, którzy są gotowi podążać Drogą ewolucji tego Wszechświata, Drogą wspieraną przez wszystkie rozumne istoty tego Wszechświata.

Wstępujecie na taki poziom, który pozwoli wam urzeczywistniać więź z Wyższą częścią siebie bez potrzeby wysilania się jak dawniej. We wszystkich czasach istnieli ludzie, którzy trzymali się osobno i chronili w sobie tajemnice obcowania pomiędzy światami nawet wtedy, gdy zasłona była najbardziej gęsta.

Przedstawimy wam obrazowo, do czego byłoby to podobne: wcześniej zasłona ta wyglądała jak szczelna, nieprzenikalna ściana, a teraz nastaje czas, kiedy ona zaczyna stawać się podobna do ażurowego woalu, przez który jesteście w stanie widzieć i dostawać częściowe pojęcie o naszym świecie.

Przyszedłem właśnie teraz, by obwieścić o tej waszej możliwości. Zasłona pomiędzy naszymi światami jest gotowa rozedrzeć się już teraz. Świadomość okazuje się jedyną zaporą, która przeszkadza wam zobaczyć nasz świat i obcować z nim. Subtelne energie przenikają was na wskroś i dosłownie rzeźbią waszą świadomość, nową świadomość, świadomość człowieka Nowej Epoki.

Wzniesione Zastępy robią wszystko, co w ich mocy, żeby oswoić was z naszym światem. I jeśli zastosujecie dla możliwości obcowania z naszym światem choćby tysięczną część naszych wysiłków, dokonacie w swojej świadomości błyskawicznego przeskoku w bezkres, do naszych światów.

Nastają cudowne czasy. Spójrzcie przez okno. Czy widzicie ten sam świat? Każdemu dana jest szansa. I każdy podejmuje swoją decyzję samodzielnie, opierając się na prawie wolnej woli.

Przybyłem jak gwiazda Betlejemska, która obwieściła narodzenie Jezusa Chrystusa. Przybyłem obwieścić o narodzeniu Chrystusa w was. Ci, którzy odnieśli zwycięstwo nad swoją śmiertelną świadomością, otrzymają możliwość uzyskać rozum Chrystusa.

Wasza świadomość będzie w stanie przyjąć takie zrozumienie, jakie wcześniej było dla was niedostępne. Wasze wznoszenie zachodzi poza planem fizycznym. Wasze wznoszenie zachodzi w świadomości. Wznosicie się na szczyt Boskiej świadomości dzięki waszym zwycięstwom, które odnosicie jedno za drugim nad swoją nierealną częścią, nad swoim śmiertelnym cielesnym umysłem.

Poprzez was rozpromienia się rozum Chrystusa. On rodzi się w was i przenika do waszego świata poprzez serca i jako blask waszych oczu, w postaci waszej służby, w postaci uczynków, które dokonujecie dla dobra całego Życia.

Umiłowani, łatwo jest zauważyć te zmiany dokonujące się u tych, którzy są gotowi, którzy wyrazili swoją gotowość do podążania Drogą i stale idą, bez zatrzymania i zwracania uwagi na małe i wielkie przeszkody.

Jedni przesuwają się dość szybko w swojej świadomości ku Boskiemu szczytowi, natomiast inni w tym samym czasie wolą tracić drogocenny czas na poszukiwanie przyjemności i rozrywek, które odwodzą od Drogi najlepsze dusze. Iluzja jest jeszcze silna, lecz czas jest zredukowany dla wybranych. Jeśli wcześniej tylko czytaliście i powtarzaliście te słowa, to teraz naocznie będziecie w stanie przekonać się o zmianach, które oczekują was w najbliższym czasie. Powiedziano, że dwóch będzie w polu: jeden będzie wzięty, drugi zostawiony. Dwie będą mleć na żarnach: jedna będzie wzięta, druga zostawiona*. Tak też się dzieje. Otwórzcie swoje oczy i rozejrzyjcie się wokół.

Jeśli będziecie wiedzieć, na co zwracać uwagę, to zobaczycie, jak jedni wkładają całe swoje siły, wszystkie swoje zdolności i używają całego swojego czas, aby podążać, wciąż podążać do przodu, stale do przodu. A inni w tym samym czasie próbują znaleźć wąską szparę, w którą mogliby zaszyć się i przesiedzieć ten czas zmian.

Ten czas może stać się czasem wielkiego zwycięstwa, które odniosą jedni, a może stać się czasem, kiedy inni będą cierpieć porażkę.

Każdy z was ma potencjał odniesienia zwycięstwa. Lecz jedni dążą do swojego zwycięstwa i wkładają wszystkie siły do jego osiągnięcia, a inni wolą wylegiwanie się na piecu, sądząc, że wszystkie te zmiany przejdą koło nich bez potrzeby robienia czegokolwiek, jak dawniej.

Umiłowani, zawsze pamiętajcie, że wszyscy znajdujecie się w brzuchu Boga. Wszyscy stanowicie jedyne ciało Boga i nastaje taka chwila, kiedy od waszej chęci mało co zależy. Jesteście skazani na zwycięstwo. I nie macie innego wyboru prócz waszego zwycięstwa.

Dlatego złaźcie z pieca, wyjdźcie na ulicę i nadstawcie się na świeży wiatr przemian. Jesteście podobni do żaglowca, który stał w porcie w bezruchu, ponieważ nie było wiatru. Oto nastał moment, kiedy powiał wiatr możliwości, gotowy ponieść was i napełnić żagle i skierować do celu waszej podróży po iluzorycznym świecie. A celem waszej podróży jest powrót do świata realnego, skąd przyszliście i dokąd podążacie mimo wszystko, zgodnie z prawem kosmicznych cykli.

Dlatego łapcie wiatr kosmicznych możliwości żaglami swojej istoty. Kolejna kosmiczna możliwość bowiem nadarzy się dla wybranych w kolejnym cyklu kosmicznym i skazujecie się na długi i męczący postój w uciążliwych światach, jeśli przegapicie obecną możliwość. Dlatego wybierzcie swoje zwycięstwo i wybierzcie podążanie do waszego Zwycięstwa. Przyszedłem powiedzieć wam o kosmicznej możliwości, która nadchodzi. I jaka już nastąpiła dla tych, którzy są gotowi ją przyjąć. Nadeszła godzina zwycięstwa!

Zwycięstwa dla tych, kto gotów, zwycięstwa dla tych, kto teraz zgadza się przyjąć swoje zwycięstwo.

Mocny impuls dążenia w trakcie dzisiejszej nocy przemieści was w świadomości na kolejny etap ewolucyjnego rozwoju.

Jasno zobaczycie cel i zobaczycie Nowy Świat, który nabiera przejawionych zarysów najpierw w waszej świadomości, a potem stopniowo będzie przejawiał się poprzez waszą świadomość na fizycznej Ziemi.

JAM JEST Zwycięstwo!

* Mat 24.40-41

© Tatiana Mikuszyna

www.sirius-pl.iskri.net