Obecnie Rosja przeprowadza sprzątanie generalne

 

Ukochany El Moria

9 czerwca 2005

 

JAM JEST El Moria, przyszedłem znów.

Powiedzieć że rozpowszechnianie i czytanie tych przesłań jest ważne, to jakbym nic (ważnego) nie powiedział. Za każdym razem kładziemy znaczne wysiłki, po to żeby pokonać opór materii oraz opór okoliczności, związanych z nadawaniem naszych przesłań na oktawie fizycznej.

Złożoność polega na tym że nadawanie przesłania powinno jak najdokładniej odpowiadać zadaniom dzisiejszego dnia. Podstawowym zadaniem które jest w porządku dnia dzisiejszego, to zmiana świadomości ziemskich ludzi i podwyższenie poziomu świadomości, poszerzenie objętości świadomości. Wasza świadomość to jedyna przeszkoda, która wam przeszkadza obcować z nami i jest ona podstawową przeszkodą do zmiany sytuacji na planecie Ziemia.

Dlatego przychodzę i znów wam powtarzam: “Zastosujcie bezpośrednio wasze wysiłki. Pozbądźcie się wszystkiego niepotrzebnego z waszej świadomości, wszystko co jest przeżytkiem, wszystko na co nie ma miejsca w Nowym Świecie”.

Wygląda jakby rozwój Rosji znalazł się w ślepym zaułku. Jakby nic się nie zmieniało i wszystko wyglądało źle. Jednak nie oceniajcie po zewnętrznym wyglądzie. Bowiem u każdego człowieka, wewnątrz każdego nosiciela światła który obecnie znajduje się we wcieleniu i mieszka na terytorium Rosji, zachodzą ogromne zmiany w świadomości. Dokonywana jest ogromna praca w uzmysłowieniu sobie doświadczenia, nagromadzonego przez ostatnich sto lat. Istnieje przysłowie mówiące: “Wyniki negatywne są również wynikami”. Przysłowie to najlepiej pasuje do wydarzeń, mających miejsce w Rosji przez ostatnie sto lat.

Niemożliwe jest, drodzy moi, zbudować społeczeństwo, odpowiadające standardom Nowego świata, które nie bazuje na Wierze w Boga. Prawdziwej wierze, a nie tej, która całkiem ustawowo została zmieciona w toku rewolucji z roku 1917.

Naród Rosyjski zawsze podejrzewał intuicyjnie, iż ani jedna oficjalna religia z jej hierarchii i chęci nałożenia swoich dogmatów, nie odpowiada zapotrzebowaniom szerokiej rosyjskiej duszy.

W tym sensie można powiedzieć, że pojemność świadomości rosyjskiego człowieka przez ostatnie dziesiątki lat powiększyła się w ogromnej mierze.

Do pozbycia się sztywnych dogmatów i by pokonać je w swojej świadomości, czasami potrzebne są zewnętrzne eksplozje i socjalne wstrząsy. Proces ten przypomina generalne porządki, jakie robicie w swoim domu. Na pierwszy rzut oka może wydawać się iż jesteście w kompletnym chaosie i zamieszaniu. Wszystkie rzeczy które posiadały swoje określone miejsce są poprzesuwane. Nie można ich znaleźć. Inne rzeczy już się zestarzały i powinny zostać zastąpione. Więc je wyrzucacie. Oczywiście, niechętnie rozstajecie się ze swoimi ulubionymi rzeczami które wiernie wam służyły przez wiele lat i z którymi dosłownie zrośliście się fizycznie. Jednak nadchodzi czas, kiedy przeglądacie stare rzeczy i wyrzucacie co niepotrzebne. Wycieracie kurz i polerujecie te które jeszcze mogą wam posłużyć do czegoś. Potem znów układacie wszystko na swoich miejscach.

Obecnie Rosja przeprowadza sprzątanie generalne. Dokonywane jest ogromne ponowne rozpatrywanie wartości. W tym generalnym sprzątaniu uczestniczy cały rosyjski naród.

Dlatego państwo wygląda na zaniedbane Dlatego twarze ludzi są zachmurzone. Generalne sprzątanie właśnie trwa. Jakby ta męcząca praca końca nie miała.

Wielu próbuje powrócić do dogmatów starej wiary, wiary swoich pradziadków. Powracają do odnowionych świątyń. Wsłuchują się w siebie, wąchają kościelne zapachy. Mają przeczucie że właśnie z Bogiem związana jest przyszłość Rosji, z prawdziwą wiarą w Pana. Lecz ich dusza nie znajduje spokoju w starej wierze. Wielu ludzi zajętych jest poszukiwaniem nowych prądów i nowych religii. A siły ciemności ochotnie podają im surogaty wiary, piękne rzeczy, które są niestety całkiem bezpożyteczne do rozwoju duszy. Naród wielkiego kraju decyduje co zatrzymać. Co wybrać i z czego zrezygnować?

A może coś należy pozostawić, wytrzeć warstwę kurzu i z powrotem odstawić to coś na półkę?

To samo jest w życiu socjalnym. Po wielu latach panowania fałszywej wspólnoty, niektórzy próbują powrócić do tej wspólnoty, lecz zbudować ją na nowych zasadach. Inni przypominają sobie jeszcze wcześniejsze czasy i próbują zająć miejsce wśród nowej elity. Wprowadzić w kraju tą samą nierówność jaka istniała przez ostatnie lata carskiego reżimu.

I znów wygląda na to że coś jest nie tak. Jest narodowe przysłowie, mówiące iż nie można wejść dwa razy do tej samej wody.

Bardzo bolesne jest rozstanie ze starymi przedmiotami, szkoda ich wyrzucać. Jednak im szybciej oczyści się świadomość zbiorowa narodu ze starych niepotrzebnych dogmatów kościelnych jak i tych ze świeckiego życia, tym szybciej i skuteczniej to co nowe zajmie swoje miejsce w świadomości ludzi.

Z radością obserwujemy zarodki nowego, postępowość w sercach i umysłach wielu ludzi. Nasi uczniowie nie wiedzą co to sen, ani odpoczynek. Nasi prawdziwi uczniowie pracują całodobowo. Nasi strażnicy całą dobę stoją na warcie. Odporność kraju należy chronić przed tym co obce Nowemu Światu. Ze wszelkich idei nadchodzących z krajów świata cywilizowanego Europy i Ameryki. Muszę powiedzie wam że w tym co siedzi za tą, tak zwaną, zachodnią cywilizacją, nie ma nic co byłoby potrzebne dla przyszłej społeczności. I komukolwiek dziwne by się to wydawało, powiem wam że pod względem swojego poziomu rozwoju duchowego i poziomu swojej świadomości, Europa i Ameryka na zawsze pozostały w tyle za narodem Rosji. Tego nie możecie teraz dostrzec, znajdując się w chaosie generalnego sprzątania które robicie. Lecz uwierzcie mi, upłynie zaledwie kilka lat i te zmiany świadomości które obecnie zachodzą w ogromnym tempie, dosłownie krokami siedmiomilowymi zaczną przejawiać się w otaczającym was życiu. Wszystko co was otacza jest odbiciem waszej świadomości. To co obserwujecie obecnie wokół siebie jest odbiciem tej świadomości jaką posiadała rosyjska społeczność w dniach fałszywej wspólnoty, tak zwanego socjalizmu.

Materia jest najbardziej bezwładną częścią Wszechświata. Żeby przejawiły się w świecie fizycznym zmiany w świadomości ludzi, powinny przejść lata. Wcześniej odbycie zmiany świadomości wymagało znacznie więcej czasu niż potrzeba teraz. Czas się zmienia. Wszelkie zmiany w świadomości ludzi prowadzą do prawie natychmiastowych zmian na planie fizycznym. Natychmiastowych w skali kosmicznej, oczywiście. Lecz proces przyspieszania, proces podnoszenia wibracji w świecie zachodzi ciągle i postępowo. Dlatego z każdym kolejnym rokiem skraca się czas potrzebny na przejawianie się na planie fizycznym zmian świadomości.

Dlatego dążcie do zmiany waszej świadomości. Wprowadźcie porządek w waszej świadomości. Macie jako przykład waszą przeszłość. Wiara która została zburzona i próby do przywrócenia jej są robione, lecz która nie może dłużej zadowalać ludzi bowiem ich świadomość się poszerzyła i nie może zmieścić się w starych ramach.

Fałszywej wspólnoty już nie ma. Bowiem prawdziwa wspólnota może być zbudowana tylko na prawdziwej Wierze.

Stary porządek, w którym niewielu posiadało wszystko, a masa ludzi wiodła głodną egzystencję, już nie będzie mógł powrócić. Bowiem nie odpowiada na zapotrzebowania czasu.

To co potrzebne to –kombinacja prawdziwej wspólnoty, zbudowanej na prawdziwej Wierze, socjalny ustrój społeczności, który dba i pomaga wszystkim swoim członkom, zwracając szczególną uwagę na dzieci i chorych. Możliwość swobodnego rozwoju każdego członu społeczności, otrzymywanie najlepszego niepłatnego wykształcenia, najlepszej pomocy medycznej. Wszystko to co istniało przy fałszywej wspólnocie, lecz postawione na torach prawdziwej Wiary, pokaże obraz przyszłego ustroju społeczności Nowej Epoki, którą nosimy w swoich sercach. Socjalna i majątkowa nierówność będzie pokonana razem ze zmianą systemu kształcenia, który zapozna przyszłe pokolenia z Boskim prawem działającym w tym Wszechświecie. Jak również podstawowym prawie, Prawie karmy lub przyczyny i skutku i Prawo reinkarnacji lub rozwoju dusz.

Wszystkie podstawy prawdziwej Wiary powinny zostać przywrócone w społeczności. Każdy człowiek powinien zdobyć pojecie o zmianie cykli i konieczności pozbycia się swojego ego, konieczności doskonalenia się w Bogu.

Ukazujemy kierunek. Dajemy podstawy. Udzielamy wskazówek.

Dla tych którzy słyszą. Dla tych którzy rozumieją. Dla tych którzy są gotowi.

JAM JEST El Moria